Tanie loty na trasie Mediolan – Malé od 2 039 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 4.7
pon 11.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Malé-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Malé

Najkrótszy czas lotu

20h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Malé — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Mediolan-Malé zajmuje 20h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Mediolan-Malé. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Mediolan-Malpensa - Lotnisko Male.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Malé: Male (MLE)

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan - Malé?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Mediolan – Malé są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Malé to Czerwiec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Mediolan – Malé są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Mediolan – Malé są najtańsze?

po południu

Loty Mediolan - Malé są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Mediolan – Malé?

Air Italy

Air France, Air Italy i ITA Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Mediolan-Malé.

Która trasa podróży Mediolan – Malé jest najtańsza?

Mediolan-Malpensa - Male

Wybierz trasę Mediolan-Malpensa - Male, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Malé.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Mediolan – Malé?

33 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Malé to 33 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mediolan - Malé

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Malé, zmieniając zakładki
Oman Air
26 wrz
MXP18:05Mediolan-Malpensa
18h 45min
2 przesiadki
MLE12:50Male
10 paź
MLE11:30Male
55h 15min
2 przesiadki
MXP18:45Mediolan-Malpensa
2 968 zł
Znajdź podobne
SWISS
20 wrz
MXP16:15Mediolan-Malpensa
32h 15min
1 przesiadka
MLE00:30Male
2 paź
MLE07:25Male
29h 15min
1 przesiadka
MXP12:40Mediolan-Malpensa
3 177 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
21 wrz
MXP06:10Mediolan-Malpensa
17h 00min
1 przesiadka
MLE23:10Male
3 paź
MLE16:25Male
14h 30min
1 przesiadka
MXP06:55Mediolan-Malpensa
3 572 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 gru
MXP06:25Mediolan-Malpensa
18h 15min
1 przesiadka
MLE00:40Male
14 gru
MLE06:45Male
14h 25min
1 przesiadka
MXP21:10Mediolan-Malpensa
3 594 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lis
MXP01:25Mediolan-Malpensa
20h 50min
2 przesiadki
MLE22:15Male
27 lis
MLE04:10Male
17h 30min
2 przesiadki
MXP21:40Mediolan-Malpensa
3 648 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
13 lis
MXP15:00Mediolan-Malpensa
32h 50min
1 przesiadka
MLE23:50Male
22 lis
MLE05:25Male
34h 45min
1 przesiadka
MXP16:10Mediolan-Malpensa
3 657 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Mediolan - Malé w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mediolan – Malé w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Etihad Airways, Oman Air i SWISS.
SWISS
4 sie
MXP16:15Mediolan-Malpensa
33h 20min
1 przesiadka
MLE01:35Male
2 039 zł
Znajdź podobne
Oman Air
17 sie
MXP18:05Mediolan-Malpensa
37h 20min
2 przesiadki
MLE07:25Male
2 213 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
20 lip
MXP10:55Mediolan-Malpensa
18h 05min
1 przesiadka
MLE05:00Male
2 266 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mediolan – Malé

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mediolan – Malé
Etihad Airways
7 lip
MXP05:25Mediolan-Malpensa
17h 45min
2 przesiadki
MLE23:10Male
12 lip
MLE17:00Male
37h 45min
2 przesiadki
MXP06:45Mediolan-Malpensa
4 510 zł
Znajdź podobne
Emirates
9 lip
MXP18:20Mediolan-Malpensa
44h 15min
2 przesiadki
MLE14:35Male
16 lip
MLE12:30Male
31h 00min
2 przesiadki
MXP19:30Mediolan-Malpensa
5 376 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 lip
MXP05:40Mediolan-Malpensa
21h 20min
1 przesiadka
MLE03:00Male
16 lip
MLE15:45Male
14h 15min
1 przesiadka
MXP06:00Mediolan-Malpensa
13 987 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Mediolan – Malé

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Mediolan – Malé z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
ITA AirwaysCenaOd 1 698 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways
Air ItalyCenaOd 1 707 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Air Italy
Air FranceCenaOd 1 751 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Air France
Qatar AirwaysCenaOd 2 196 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty Oman Air: Mediolan – Malé

Nasze najlepsze oferty Oman Air na lot Mediolan – Malé
Oman Air
26 wrz
MXP18:05Mediolan-Malpensa
18h 45min
2 przesiadki
MLE12:50Male
10 paź
MLE11:30Male
55h 15min
2 przesiadki
MXP18:45Mediolan-Malpensa
2 968 zł
Znajdź podobne
Oman Air
19 wrz
MXP18:05Mediolan-Malpensa
37h 20min
2 przesiadki
MLE07:25Male
1 paź
MLE17:00Male
25h 45min
2 przesiadki
MXP18:45Mediolan-Malpensa
2 981 zł
Znajdź podobne
Oman Air
10 wrz
MXP18:05Mediolan-Malpensa
37h 20min
2 przesiadki
MLE07:25Male
26 wrz
MLE17:00Male
49h 45min
2 przesiadki
MXP18:45Mediolan-Malpensa
3 559 zł
Znajdź podobne

Loty Singapore Airlines: Mediolan – Malé

Nasze najlepsze oferty Singapore Airlines na lot Mediolan – Malé
Singapore Airlines
7 lis
MXP07:40Mediolan-Malpensa
29h 30min
1 przesiadka
MLE13:10Male
21 lis
MLE18:40Male
34h 15min
1 przesiadka
MXP04:55Mediolan-Malpensa
3 723 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
7 lis
MXP07:40Mediolan-Malpensa
29h 30min
1 przesiadka
MLE13:10Male
21 lis
MLE18:40Male
34h 15min
1 przesiadka
MXP04:55Mediolan-Malpensa
3 732 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Mediolan – Male oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Mediolan – Male, takie jak Air Italy, ITA Airways i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Mediolan – Male – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Male i Mediolan są od siebie oddalone o 7690,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 11h 20min.



Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Mediolan – Malé według Twoich preferencji.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Mediolan – Malé, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Mediolan – Malé. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Mediolan – Malé, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.