Tanie loty na trasie Kraków – Warna od 262 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Warna-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Warna
Znaleziono najlepszą cenę2 551 złNajlepsza oferta na podróż Kraków – Warna w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 551 zł. Najlepsza cena lotu Kraków – Warna w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 262 zł.
Najkrótszy czas lotu6h 50minNajszybszy lot Kraków-Warna zajmuje 6h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Warna. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Warna.
Warna — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Warna: Warna (VAR)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Warna?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Warna są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Warna to Maj. Najdroższa pora to Marzec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Warna są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Warna są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Warna są około 50% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Warna?

Enter Air

Austrian Airlines, Enter Air i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Warna.

Która trasa podróży Kraków – Warna jest najtańsza?

Kraków Balice - Warna

Wybierz trasę Kraków Balice - Warna, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Warna.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Warna

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Warna, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK09:35Kraków Balice
22h 10min
1 przesiadka
VAR07:45Warna
21 lut
VAR14:30Warna
21h 40min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
Austrian Airlines
12 maj
KRK03:25Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
VAR10:15Warna
23 maj
VAR12:00Warna
8h 20min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 lut
KRK07:00Kraków Balice
8h 20min
1 przesiadka
VAR15:20Warna
24 lut
VAR14:30Warna
16h 30min
2 przesiadki
KRK07:00Kraków Balice
Lufthansa
25 lut
KRK01:20Kraków Balice
7h 50min
2 przesiadki
VAR09:10Warna
27 lut
VAR10:55Warna
8h 20min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 lut
KRK10:20Kraków Balice
21h 25min
1 przesiadka
VAR07:45Warna
27 lut
VAR11:20Warna
19h 00min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK14:50Kraków Balice
28h 30min
2 przesiadki
VAR19:20Warna
12 lut
VAR11:20Warna
30h 00min
2 przesiadki
KRK17:20Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Warna w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Warna w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
28 lut
KRK07:15Kraków Balice
18h 45min
2 przesiadki
VAR02:00Warna
Kilka linii lotniczych
28 lut
KRK09:35Kraków Balice
22h 10min
1 przesiadka
VAR07:45Warna
Austrian Airlines
1 lip
KRK03:25Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
VAR10:15Warna

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Warna

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Warna
Kilka linii lotniczych
23 sty
KRK08:10Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
VAR19:20Warna
29 sty
VAR11:20Warna
30h 00min
2 przesiadki
KRK17:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
23 sty
KRK00:45Kraków Balice
28h 40min
2 przesiadki
VAR05:25Warna
29 sty
VAR11:20Warna
30h 00min
2 przesiadki
KRK17:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
23 sty
KRK02:20Kraków Balice
27h 05min
2 przesiadki
VAR05:25Warna
29 sty
VAR11:20Warna
32h 35min
3 przesiadki
KRK19:55Kraków Balice
1 408 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Warna

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Warna z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 506 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Enter Air
CenaOd 599 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Austrian Airlines
CenaOd 685 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Austrian Airlines: Kraków – Warna

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Kraków – Warna
Austrian Airlines
12 maj
KRK03:25Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
VAR10:15Warna
23 maj
VAR12:00Warna
8h 20min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
Austrian Airlines
4 lip
KRK03:25Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
VAR10:15Warna
12 lip
VAR12:00Warna
8h 20min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
Austrian Airlines
26 cze
KRK03:25Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
VAR10:15Warna
10 lip
VAR12:00Warna
8h 20min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice

Loty Lufthansa: Kraków – Warna

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Warna
Lufthansa
25 lut
KRK01:20Kraków Balice
7h 50min
2 przesiadki
VAR09:10Warna
27 lut
VAR10:55Warna
8h 20min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
Lufthansa
2 lip
KRK02:00Kraków Balice
8h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Warna
30 lip
VAR09:25Warna
6h 00min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Lufthansa
2 lip
KRK02:00Kraków Balice
8h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Warna
30 lip
VAR12:00Warna
8h 20min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
1 103 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Warna oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Warna, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Austrian Airlines, LOT, i Enter Air.

  • Kraków Balice – Warna – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Warna wynosi 973,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 6h 50min.


Alternatywne trasy Kraków-Warna

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sofia
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena147 zł
Loty Kraków - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena206 zł
Loty Warszawa - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena282 zł
Loty Katowice - Sofia
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena202 zł
Loty Warszawa - Warna
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena595 zł
Loty Katowice - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena500 zł
Loty Kraków - Sofia
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena186 zł
Loty Wrocław - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena702 zł
Loty Gdańsk - Sofia
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena226 zł
Loty Poznań - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena639 zł
Loty Wrocław - Sofia
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena182 zł
Loty Poznań - Warna
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena615 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Warna

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Warna

Loty do innych miast: Bułgaria

Warna to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju