Tanie loty na trasie Kraków – Santiago de Chile od 2 851 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Santiago de Chile-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Santiago de Chile

Znaleziono najlepszą cenę

2 851 zł

Najkrótszy czas lotu

24h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Santiago de Chile — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Santiago de Chile w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 851 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Santiago de Chile w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 23 640 zł.
Najszybszy lot Kraków-Santiago de Chile zajmuje 24h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Santiago de Chile. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Santiago de Chile.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Santiago de Chile: Santiago de Chile (SCL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Santiago de Chile?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Santiago de Chile są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Santiago de Chile to Marzec. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Santiago de Chile są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Kraków – Santiago de Chile są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Santiago de Chile są około 9% droższe rano niż po południu.

Która trasa podróży Kraków – Santiago de Chile jest najtańsza?

Kraków Balice - Santiago de Chile

Wybierz trasę Kraków Balice - Santiago de Chile, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Santiago de Chile.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Santiago de Chile

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Santiago de Chile, zmieniając zakładki
Air Canada
12 wrz
KRK02:00Kraków Balice
32h 10min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
29 wrz
SCL14:15Santiago de Chile
40h 40min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
4 646 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 wrz
KRK02:00Kraków Balice
34h 05min
2 przesiadki
SCL12:05Santiago de Chile
30 wrz
SCL12:11Santiago de Chile
26h 34min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
4 750 zł
Znajdź podobne
Air France
12 wrz
KRK08:20Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
SCL09:55Santiago de Chile
30 wrz
SCL09:10Santiago de Chile
17h 25min
1 przesiadka
KRK02:35Kraków Balice
7 260 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lip
KRK07:45Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
SCL11:10Santiago de Chile
27 lip
SCL06:40Santiago de Chile
42h 55min
3 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
7 958 zł
Znajdź podobne
Air Canada
11 wrz
KRK09:20Kraków Balice
48h 50min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
27 wrz
SCL14:15Santiago de Chile
40h 40min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
4 681 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 wrz
KRK02:00Kraków Balice
32h 10min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
1 paź
SCL14:15Santiago de Chile
38h 20min
2 przesiadki
KRK04:35Kraków Balice
4 719 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Santiago de Chile w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Santiago de Chile w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada i KLM.
Kilka linii lotniczych
4 paź
KRK10:25Kraków Balice
34h 50min
3 przesiadki
SCL21:15Santiago de Chile
2 851 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 paź
KRK09:20Kraków Balice
48h 50min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
3 053 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 sie
KRK08:35Kraków Balice
59h 16min
3 przesiadki
SCL19:51Santiago de Chile
3 436 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Santiago de Chile

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Santiago de Chile
Lufthansa
2 cze
KRK06:50Kraków Balice
25h 30min
2 przesiadki
SCL08:20Santiago de Chile
30 cze
SCL16:30Santiago de Chile
34h 10min
2 przesiadki
KRK02:40Kraków Balice
5 490 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK05:45Kraków Balice
40h 40min
3 przesiadki
SCL22:25Santiago de Chile
30 cze
SCL14:15Santiago de Chile
37h 20min
2 przesiadki
KRK03:35Kraków Balice
8 311 zł
Znajdź podobne
American Airlines
2 cze
KRK05:15Kraków Balice
52h 23min
3 przesiadki
SCL09:38Santiago de Chile
30 cze
SCL18:10Santiago de Chile
61h 10min
3 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
13 288 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK05:55Kraków Balice
47h 34min
3 przesiadki
SCL05:29Santiago de Chile
30 cze
SCL02:56Santiago de Chile
34h 24min
3 przesiadki
KRK13:20Kraków Balice
8 380 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK07:45Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
SCL11:10Santiago de Chile
30 cze
SCL08:10Santiago de Chile
17h 25min
1 przesiadka
KRK01:35Kraków Balice
8 599 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK13:55Kraków Balice
21h 15min
2 przesiadki
SCL11:10Santiago de Chile
30 cze
SCL12:25Santiago de Chile
24h 55min
3 przesiadki
KRK13:20Kraków Balice
9 607 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Kraków – Santiago de Chile

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Kraków – Santiago de Chile
Air Canada
12 wrz
KRK02:00Kraków Balice
32h 10min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
29 wrz
SCL14:15Santiago de Chile
40h 40min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
4 646 zł
Znajdź podobne
Air Canada
11 wrz
KRK09:20Kraków Balice
48h 50min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
27 wrz
SCL14:15Santiago de Chile
40h 40min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
4 681 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 wrz
KRK02:00Kraków Balice
32h 10min
2 przesiadki
SCL10:10Santiago de Chile
1 paź
SCL14:15Santiago de Chile
38h 20min
2 przesiadki
KRK04:35Kraków Balice
4 719 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Kraków – Santiago de Chile

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Kraków – Santiago de Chile
Air France
12 wrz
KRK08:20Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
SCL09:55Santiago de Chile
30 wrz
SCL09:10Santiago de Chile
17h 25min
1 przesiadka
KRK02:35Kraków Balice
7 260 zł
Znajdź podobne
Air France
15 cze
KRK07:45Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
SCL09:55Santiago de Chile
23 cze
SCL08:10Santiago de Chile
17h 25min
1 przesiadka
KRK01:35Kraków Balice
11 256 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Santiago de Chile oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Santiago de Chile, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Air Canada.

  • Kraków Balice – Santiago de Chile – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Santiago de Chile dzieli dystans 12817,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 20h 00min.



Alternatywne trasy Kraków-Santiago de Chile

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Santiago de Chile
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena4 125 zł
Loty Wrocław - Santiago de Chile
Najkrótszy czas lotu25h 30min
Najniższa cena3 458 zł
Loty Warszawa - Punta Arenas
Najkrótszy czas lotu35h 08min
Najniższa cena4 719 zł
Loty Poznań - Santiago de Chile
Najkrótszy czas lotu25h 57min
Najniższa cena7 381 zł
Loty Katowice - Santiago de Chile
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena5 727 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Santiago de Chile

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Santiago de Chile

Loty do innych miast: Chile

Santiago de Chile to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Santiago de Chile. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Santiago de Chile z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Kraków – Santiago de Chile momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Kraków – Santiago de Chile, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.