Cheap flights z Kraków do Lotnisko Reus from 571 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Lotnisko Reus-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Reus

Znaleziono najlepszą cenę

571 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 15min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Lotnisko Reus w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 571 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Lotnisko Reus w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 462 zł.
Najszybszy lot Kraków-Lotnisko Reus zajmuje 7h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lotnisko Reus. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Reus.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Reus?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Lotnisko Reus są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Lotnisko Reus są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Lotnisko Reus są około 31% droższe po południu niż rano.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Reus

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Reus, zmieniając zakładki
Ryanair
25 sie
KRK02:50Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
REU10:05Reus
1 wrz
REU10:30Reus
20h 15min
1 przesiadka
KRK06:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sie
KRK02:45Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
REU15:40Reus
5 wrz
REU06:55Reus
11h 00min
1 przesiadka
KRK17:55Kraków Balice
1 084 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sie
KRK02:45Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
REU15:40Reus
5 wrz
REU13:15Reus
18h 45min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
1 111 zł
Znajdź podobne
Ryanair
25 sie
KRK02:50Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
REU10:05Reus
1 wrz
REU17:55Reus
17h 45min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
1 469 zł
Znajdź podobne
Ryanair
26 sie
KRK19:25Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
REU09:20Reus
29 sie
REU16:05Reus
14h 05min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
1 564 zł
Znajdź podobne
Ryanair
26 sie
KRK14:30Kraków Balice
16h 25min
1 przesiadka
REU06:55Reus
29 sie
REU16:05Reus
14h 05min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
1 710 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Reus w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Reus w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
15 wrz
KRK16:10Kraków Balice
17h 40min
1 przesiadka
REU09:50Reus
Ryanair
8 wrz
KRK14:35Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
REU09:10Reus
Ryanair
15 wrz
KRK18:35Kraków Balice
14h 35min
2 przesiadki
REU09:10Reus

Loty Ryanair: Kraków – Lotnisko Reus

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Lotnisko Reus
Ryanair
25 sie
KRK02:50Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
REU10:05Reus
1 wrz
REU10:30Reus
20h 15min
1 przesiadka
KRK06:45Kraków Balice
Ryanair
25 sie
KRK02:50Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
REU10:05Reus
1 wrz
REU17:55Reus
17h 45min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
1 469 zł
Znajdź podobne
Ryanair
26 sie
KRK19:25Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
REU09:20Reus
29 sie
REU16:05Reus
14h 05min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
1 564 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Reus oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Reus, takie jak SWISS i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Reus – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Reus wynosi 1755,7 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 7h 15min.



Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Reus

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena336 zł
Loty Kraków - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena295 zł
Loty Katowice - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena313 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena408 zł
Loty Poznań - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena340 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena372 zł
Loty Kraków - Lotnisko Girona
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena308 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Girona
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena549 zł
Loty Poznań - Lotnisko Girona
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena304 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena875 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Girona
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena372 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Barcelona
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena576 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Lotnisko Reus

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Lotnisko Reus

Hiszpania - loty na inne lotniska

Hiszpania - sprawdź loty na inne lotniska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Barcelona. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Barcelona z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Kraków – Barcelona momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Barcelona, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Barcelona) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.