Cheap flights z Kraków do Lublana from 467 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 1.2
śr. 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lublana-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lublana

Znaleziono najlepszą cenę

467 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Lublana — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Lublana w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 467 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Lublana w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 022 zł.
Najszybszy lot Kraków-Lublana zajmuje 4h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lublana. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Lublana Joze Pucnik.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lublana: Lublana Joze Pucnik (LJU)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lublana?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lublana są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lublana to Luty. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Lublana są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Lublana są najtańsze?

rano. Loty Kraków - Lublana są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lublana?

LOT. LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Lublana.

Która trasa podróży Kraków – Lublana jest najtańsza?

Kraków Balice - Lublana Joze Pucnik. Wybierz trasę Kraków Balice - Lublana Joze Pucnik, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Lublana.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lublana

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lublana, zmieniając zakładki
LOT
24 lut
KRK16:25Kraków Balice
19h 05min
1 przesiadka
LJU11:30Lublana Joze Pucnik
3 mar
LJU08:40Lublana Joze Pucnik
24h 45min
1 przesiadka
KRK09:25Kraków Balice
SWISS
23 lut
KRK01:00Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
LJU03:45Lublana Joze Pucnik
2 mar
LJU09:25Lublana Joze Pucnik
18h 20min
1 przesiadka
KRK03:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 mar
KRK05:45Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
LJU14:15Lublana Joze Pucnik
3 kwi
LJU12:40Lublana Joze Pucnik
7h 05min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice
Lufthansa
23 lut
KRK01:00Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
LJU07:25Lublana Joze Pucnik
2 mar
LJU08:00Lublana Joze Pucnik
10h 35min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
Brussels Airlines
29 mar
KRK02:00Kraków Balice
9h 55min
2 przesiadki
LJU11:55Lublana Joze Pucnik
3 kwi
LJU12:40Lublana Joze Pucnik
7h 05min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice
LOT
29 mar
KRK01:35Kraków Balice
7h 25min
1 przesiadka
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
3 kwi
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
7h 10min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lublana w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lublana w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
LOT
4 maj
KRK01:35Kraków Balice
10h 50min
1 przesiadka
LJU12:25Lublana Joze Pucnik
Kilka linii lotniczych
4 maj
KRK05:10Kraków Balice
12h 25min
2 przesiadki
LJU17:35Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
4 maj
KRK02:00Kraków Balice
7h 25min
2 przesiadki
LJU09:25Lublana Joze Pucnik

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lublana

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lublana z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 383 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Kraków – Lublana

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Lublana
LOT
24 lut
KRK16:25Kraków Balice
19h 05min
1 przesiadka
LJU11:30Lublana Joze Pucnik
3 mar
LJU08:40Lublana Joze Pucnik
24h 45min
1 przesiadka
KRK09:25Kraków Balice
LOT
29 mar
KRK01:35Kraków Balice
7h 25min
1 przesiadka
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
3 kwi
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
7h 10min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
LOT
19 kwi
KRK17:30Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
LJU12:25Lublana Joze Pucnik
21 kwi
LJU13:05Lublana Joze Pucnik
21h 15min
1 przesiadka
KRK10:20Kraków Balice
1 064 zł
Znajdź podobne

Loty SWISS: Kraków – Lublana

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Kraków – Lublana
SWISS
23 lut
KRK01:00Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
LJU03:45Lublana Joze Pucnik
2 mar
LJU09:25Lublana Joze Pucnik
18h 20min
1 przesiadka
KRK03:45Kraków Balice
SWISS
24 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 15min
2 przesiadki
LJU13:15Lublana Joze Pucnik
3 mar
LJU13:55Lublana Joze Pucnik
21h 45min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
SWISS
24 lut
KRK04:45Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
LJU13:15Lublana Joze Pucnik
3 mar
LJU13:55Lublana Joze Pucnik
21h 45min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
1 025 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Lublana Joze Pucnik oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Lublana Joze Pucnik, takie jak LOT i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Lublana Joze Pucnik – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Lublana Joze Pucnik zajmuje ok. 600,1 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 6h 25min.


Alternatywne trasy Kraków-Lublana

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lublana
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena623 zł
Loty Wrocław - Lublana
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena1 047 zł
Loty Katowice - Lublana
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena1 198 zł
Loty Gdańsk - Lublana
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena861 zł
Loty Poznań - Lublana
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena973 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Lublana

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Lublana

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Lublana. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Lublana, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Lublana. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Lublana.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.