Tanie loty na trasie Katowice – Sørvágur od 1 583 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Sørvágur-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Sørvágur
Najkrótszy czas lotu16h 15minNajszybszy lot Katowice-Sørvágur zajmuje 16h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Sørvágur. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Sørvágur Vágar.
Sørvágur — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Sørvágur: Sørvágur Vágar (FAE)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Sørvágur?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Sørvágur są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Sørvágur to Marzec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Sørvágur są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Katowice – Sørvágur są najtańsze?

po południu

Loty Katowice - Sørvágur są około 10% droższe rano niż po południu.

Która trasa podróży Katowice – Sørvágur jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Sørvágur Vágar

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Sørvágur Vágar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Sørvágur.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Sørvágur

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Sørvágur, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 cze
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
16h 15min
2 przesiadki
FAE17:40Sørvágur Vágar
6 lip
FAE06:05Sørvágur Vágar
12h 10min
1 przesiadka
KTW18:15Katowice-Pyrzowice
1 583 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 cze
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
16h 15min
2 przesiadki
FAE17:40Sørvágur Vágar
6 lip
FAE10:35Sørvágur Vágar
20h 05min
2 przesiadki
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
1 714 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 cze
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
16h 15min
2 przesiadki
FAE17:40Sørvágur Vágar
6 lip
FAE10:35Sørvágur Vágar
22h 55min
3 przesiadki
KTW09:30Katowice-Pyrzowice
1 746 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
27h 05min
2 przesiadki
FAE05:55Sørvágur Vágar
24 lip
FAE13:50Sørvágur Vágar
20h 25min
1 przesiadka
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
1 758 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
27h 05min
2 przesiadki
FAE05:55Sørvágur Vágar
24 lip
FAE13:50Sørvágur Vágar
29h 05min
2 przesiadki
KTW18:55Katowice-Pyrzowice
1 858 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lip
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
34h 45min
2 przesiadki
FAE17:40Sørvágur Vágar
10 lip
FAE16:40Sørvágur Vágar
24h 20min
2 przesiadki
KTW17:00Katowice-Pyrzowice
1 957 zł
Znajdź podobne

  • Katowice-Pyrzowice – Sørvágur Vágar – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Katowice-Pyrzowice – Sørvágur Vágar wynosi ok. 2066,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 9h 20min.


Alternatywne trasy Katowice-Sørvágur

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena1 383 zł
Loty Warszawa - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena1 140 zł
Loty Wrocław - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu30h 00min
Najniższa cena1 622 zł
Loty Poznań - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena1 599 zł
Loty Gdańsk - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena1 196 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Sørvágur

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Sørvágur