Tanie loty na trasie Gdańsk – Lublana od 485 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lublana-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Lublana

Znaleziono najlepszą cenę

485 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Lublana — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Gdańsk - Lublana w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 485 zł. Najlepsza oferta na lot Gdańsk - Lublana w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 969 zł.
Najszybszy lot Gdańsk-Lublana zajmuje 7h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Lublana. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Lublana Joze Pucnik.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lublana: Lublana Joze Pucnik (LJU)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Lublana?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Lublana są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Lublana to Sierpień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Lublana są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Gdańsk – Lublana są najtańsze?

w południe

Loty Gdańsk - Lublana są około 12% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Lublana?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Gdańsk-Lublana.

Która trasa podróży Gdańsk – Lublana jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Lublana Joze Pucnik

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Lublana Joze Pucnik, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Lublana.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Lublana

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Lublana, zmieniając zakładki
Lufthansa
14 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
6h 15min
1 przesiadka
LJU08:25Lublana Joze Pucnik
21 lip
LJU09:05Lublana Joze Pucnik
8h 35min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
LOT
4 wrz
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
10 wrz
LJU13:10Lublana Joze Pucnik
3h 40min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
11 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
1 przesiadka
LJU17:55Lublana Joze Pucnik
17 wrz
LJU16:40Lublana Joze Pucnik
12h 15min
1 przesiadka
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
Air France
4 wrz
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
16h 30min
2 przesiadki
LJU18:55Lublana Joze Pucnik
10 wrz
LJU02:45Lublana Joze Pucnik
15h 45min
2 przesiadki
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
1 227 zł
Znajdź podobne
LOT
1 sie
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
26 sie
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
24h 45min
1 przesiadka
GDN10:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
11 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
1 przesiadka
LJU17:55Lublana Joze Pucnik
17 wrz
LJU16:40Lublana Joze Pucnik
12h 15min
1 przesiadka
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Lublana w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Lublana w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
27 cze
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
31h 10min
2 przesiadki
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
1 lip
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
14h 50min
1 przesiadka
LJU17:35Lublana Joze Pucnik
LOT
27 cze
GDN17:20Gdańsk Rębiechowo
19h 10min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Lublana

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Lublana
LOT
2 cze
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
7h 35min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
5 cze
LJU13:10Lublana Joze Pucnik
6h 45min
1 przesiadka
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
2 cze
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
5 cze
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
19h 05min
2 przesiadki
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
1 279 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
GDN12:30Gdańsk Rębiechowo
16h 25min
2 przesiadki
LJU04:55Lublana Joze Pucnik
5 cze
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
28h 50min
2 przesiadki
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
1 287 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
GDN11:20Gdańsk Rębiechowo
17h 35min
3 przesiadki
LJU04:55Lublana Joze Pucnik
5 cze
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
25h 45min
2 przesiadki
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
1 530 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Lublana

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Lublana z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 513 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Lufthansa: Gdańsk – Lublana

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Gdańsk – Lublana
Lufthansa
14 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
6h 15min
1 przesiadka
LJU08:25Lublana Joze Pucnik
21 lip
LJU09:05Lublana Joze Pucnik
8h 35min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
14 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
6h 15min
1 przesiadka
LJU08:25Lublana Joze Pucnik
21 lip
LJU09:05Lublana Joze Pucnik
9h 05min
2 przesiadki
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
4 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
15h 45min
2 przesiadki
LJU17:55Lublana Joze Pucnik
10 wrz
LJU03:05Lublana Joze Pucnik
6h 35min
1 przesiadka
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo

Loty LOT: Gdańsk – Lublana

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Gdańsk – Lublana
LOT
4 wrz
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
10 wrz
LJU13:10Lublana Joze Pucnik
3h 40min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
LOT
1 sie
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
26 sie
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
24h 45min
1 przesiadka
GDN10:25Gdańsk Rębiechowo
LOT
4 wrz
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
10 wrz
LJU13:10Lublana Joze Pucnik
3h 40min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Lublana Joze Pucnik oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Lublana Joze Pucnik, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Gdańsk Rębiechowo – Lublana Joze Pucnik – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Lublana Joze Pucnik dzieli dystans 967,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 4h 35min.



Alternatywne trasy Gdańsk-Lublana

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Lublana
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena1 023 zł
Loty Kraków - Lublana
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena685 zł
Loty Katowice - Lublana
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena767 zł
Loty Poznań - Lublana
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena889 zł
Loty Warszawa - Lublana
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena620 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Lublana

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Lublana

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Gdańsk – Lublana z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Gdańsk – Lublana na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Gdańsk – Lublana. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Gdańsk – Lublana można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.