Tanie loty na trasie Gdańsk – Cork od 182 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Cork-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Cork

Znaleziono najlepszą cenę

182 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Cork — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Gdańsk - Cork w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 182 zł. Najlepsza oferta na lot Gdańsk - Cork w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 749 zł.
Najszybszy lot Gdańsk-Cork zajmuje 3h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Cork. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Cork.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Cork: Cork (ORK)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Cork?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Cork są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Cork to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Cork są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Gdańsk – Cork są najtańsze?

po południu

Loty Gdańsk - Cork są około 38% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Cork?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Gdańsk-Cork.

Która trasa podróży Gdańsk – Cork jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Cork

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Cork, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Cork.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Cork

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Cork, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 sie
GDN11:30Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
2 przesiadki
ORK04:40Cork
24 sie
ORK04:05Cork
14h 35min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 sie
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
14h 20min
1 przesiadka
ORK05:25Cork
1 wrz
ORK04:25Cork
3h 10min
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
11 lip
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
3h 00min
ORK10:10Cork
17 lip
ORK02:55Cork
30h 50min
2 przesiadki
GDN09:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
1 sie
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
18h 05min
2 przesiadki
ORK04:40Cork
31 sie
ORK11:50Cork
8h 15min
1 przesiadka
GDN20:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
1 sie
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
25h 35min
1 przesiadka
ORK04:40Cork
31 sie
ORK11:50Cork
8h 15min
1 przesiadka
GDN20:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
27 lip
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
1 przesiadka
ORK04:40Cork
3 sie
ORK18:30Cork
15h 20min
2 przesiadki
GDN09:50Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Cork w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Cork w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
18 lip
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
3h 00min
ORK10:10Cork
Kilka linii lotniczych
25 lip
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
28h 40min
2 przesiadki
ORK07:15Cork
Ryanair
25 lip
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
25h 35min
1 przesiadka
ORK04:40Cork

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Cork

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Cork
Kilka linii lotniczych
6 lip
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
14h 50min
1 przesiadka
ORK05:25Cork
10 lip
ORK17:40Cork
19h 45min
1 przesiadka
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
6 lip
GDN09:25Gdańsk Rębiechowo
20h 00min
2 przesiadki
ORK05:25Cork
10 lip
ORK17:40Cork
19h 45min
1 przesiadka
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 lip
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
3h 00min
ORK10:10Cork
7 lip
ORK04:25Cork
3h 10min
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
1 502 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
21h 35min
3 przesiadki
ORK11:55Cork
10 lip
ORK17:40Cork
19h 45min
1 przesiadka
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
6 lip
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
34h 15min
3 przesiadki
ORK11:55Cork
10 lip
ORK13:50Cork
13h 15min
2 przesiadki
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
7 750 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Cork

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Cork z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 75 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Gdańsk – Cork

    Ryanair obsługuje około 1 lot na trasie Gdańsk – Cork w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 87 zł, jednak użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty Ryanair Gdańsk – Cork już za 17 zł w obie strony. Linie Ryanair oceniane są na 7,1/10 (na podstawie 743 opinii).


Loty Ryanair: Gdańsk – Cork

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Cork
Ryanair
25 sie
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
14h 20min
1 przesiadka
ORK05:25Cork
1 wrz
ORK04:25Cork
3h 10min
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
21 lip
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
3h 00min
ORK05:00Cork
22 lip
ORK04:50Cork
12h 00min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
21 lip
GDN03:00Gdańsk Rębiechowo
15h 25min
1 przesiadka
ORK18:25Cork
22 lip
ORK04:50Cork
12h 00min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Cork oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Cork, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Gdańsk Rębiechowo – Cork – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Gdańsk Rębiechowo – Cork – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1817,0 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 00min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Gdańsk-Cork

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena195 zł
Loty Kraków - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena244 zł
Loty Katowice - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena253 zł
Loty Wrocław - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena301 zł
Loty Gdańsk - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena266 zł
Loty Poznań - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena217 zł
Loty Wrocław - Shannon
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena288 zł
Loty Bydgoszcz - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena576 zł
Loty Warszawa - Cork
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena558 zł
Loty Rzeszów - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena505 zł
Loty Lublin - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena518 zł
Loty Wrocław - Cork
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena567 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Cork

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Cork

Loty do innych miast: Irlandia

Cork to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Gdańsk – Cork.

Wszystkie wyszukiwania lotów Gdańsk – Cork na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Gdańsk – Cork momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Gdańsk – Cork, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.