Tanie loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga od 1 493 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Kopenhaga-Lotnisko Chicago-O’Hare

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Chicago-O’Hare-Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu8h 15minNajszybszy lot Lotnisko Chicago-O’Hare-Kopenhaga zajmuje 8h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Chicago-O’Hare-Kopenhaga. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Kopenhaga-Kastrup.
Kopenhaga — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kopenhaga: Kopenhaga-Kastrup (CPH)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Chicago-O’Hare – Kopenhaga są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Kopenhaga?

47 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga to 47 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga, zmieniając zakładki
TAP AIR PORTUGAL
29 mar
ORD17:50Chicago-O’Hare
18h 05min
1 przesiadka
CPH11:55Kopenhaga-Kastrup
8 kwi
CPH08:50Kopenhaga-Kastrup
14h 15min
1 przesiadka
ORD23:05Chicago-O’Hare
1 493 zł
Znajdź podobne
Finnair
30 mar
ORD13:35Chicago-O’Hare
11h 05min
1 przesiadka
CPH00:40Kopenhaga-Kastrup
6 kwi
CPH02:45Kopenhaga-Kastrup
15h 35min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
1 761 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 mar
ORD13:35Chicago-O’Hare
12h 10min
1 przesiadka
CPH01:45Kopenhaga-Kastrup
5 kwi
CPH04:45Kopenhaga-Kastrup
17h 43min
2 przesiadki
ORD22:28Chicago-O’Hare
1 801 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 gru
ORD14:30Chicago-O’Hare
30h 25min
1 przesiadka
CPH20:55Kopenhaga-Kastrup
6 gru
CPH09:55Kopenhaga-Kastrup
31h 45min
1 przesiadka
ORD17:40Chicago-O’Hare
1 832 zł
Znajdź podobne
KLM
1 gru
ORD08:48Chicago-O’Hare
14h 32min
2 przesiadki
CPH23:20Kopenhaga-Kastrup
6 gru
CPH13:55Kopenhaga-Kastrup
27h 00min
1 przesiadka
ORD16:55Chicago-O’Hare
1 915 zł
Znajdź podobne
Delta
17 lis
ORD05:00Chicago-O’Hare
16h 05min
2 przesiadki
CPH21:05Kopenhaga-Kastrup
3 gru
CPH04:55Kopenhaga-Kastrup
21h 01min
2 przesiadki
ORD01:56Chicago-O’Hare
1 931 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Chicago-O’Hare - Kopenhaga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Chicago-O’Hare – Kopenhaga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Finnair i Lufthansa.
TAP AIR PORTUGAL
31 paź
ORD19:15Chicago-O’Hare
30h 55min
1 przesiadka
CPH02:10Kopenhaga-Kastrup
1 718 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 mar
ORD16:30Chicago-O’Hare
18h 45min
1 przesiadka
CPH11:15Kopenhaga-Kastrup
1 805 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 paź
ORD13:19Chicago-O’Hare
19h 06min
2 przesiadki
CPH08:25Kopenhaga-Kastrup
1 824 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Chicago-O’Hare – Kopenhaga

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Chicago-O’Hare – Kopenhaga
SWISS
29 paź
ORD15:15Chicago-O’Hare
17h 10min
1 przesiadka
CPH08:25Kopenhaga-Kastrup
4 lis
CPH05:35Kopenhaga-Kastrup
13h 05min
1 przesiadka
ORD18:40Chicago-O’Hare
2 030 zł
Znajdź podobne
KLM
29 paź
ORD09:00Chicago-O’Hare
15h 05min
2 przesiadki
CPH00:05Kopenhaga-Kastrup
4 lis
CPH14:55Kopenhaga-Kastrup
27h 00min
1 przesiadka
ORD17:55Chicago-O’Hare
2 113 zł
Znajdź podobne
Delta
29 paź
ORD10:55Chicago-O’Hare
13h 10min
2 przesiadki
CPH00:05Kopenhaga-Kastrup
4 lis
CPH10:10Kopenhaga-Kastrup
15h 46min
2 przesiadki
ORD01:56Chicago-O’Hare
2 152 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
30 paź
ORD17:35Chicago-O’Hare
30h 50min
1 przesiadka
CPH00:25Kopenhaga-Kastrup
4 lis
CPH13:50Kopenhaga-Kastrup
23h 05min
1 przesiadka
ORD12:55Chicago-O’Hare
2 208 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
30 paź
ORD06:55Chicago-O’Hare
23h 30min
2 przesiadki
CPH06:25Kopenhaga-Kastrup
8 lis
CPH15:05Kopenhaga-Kastrup
29h 02min
2 przesiadki
ORD20:07Chicago-O’Hare
2 215 zł
Znajdź podobne
British Airways
30 paź
ORD10:14Chicago-O’Hare
15h 36min
2 przesiadki
CPH01:50Kopenhaga-Kastrup
6 lis
CPH02:20Kopenhaga-Kastrup
14h 40min
1 przesiadka
ORD17:00Chicago-O’Hare
2 476 zł
Znajdź podobne

  • Chicago-O’Hare – Kopenhaga-Kastrup – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Chicago-O’Hare – Kopenhaga-Kastrup zajmuje ok. 6841,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 10h 30min.


Loty do innych miast: Dania

Kopenhaga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju