Tanie loty na trasie Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin od 280 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 2.7
sob 9.7

Informacje o trasie Lotnisko Warszawa Modlin-Chania (Kreta)

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chania (Kreta)-Lotnisko Warszawa Modlin

Znaleziono najlepszą cenę

280 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Chania (Kreta) - Lotnisko Warszawa Modlin w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 280 zł. Najlepsza oferta na lot Chania (Kreta) - Lotnisko Warszawa Modlin w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 5 671 zł.
Najszybszy lot Chania (Kreta)-Lotnisko Warszawa Modlin zajmuje 2h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Chania (Kreta)-Lotnisko Warszawa Modlin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Chania (Kreta) Souda - Lotnisko Warszawa Modlin.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chania (Kreta) - Lotnisko Warszawa Modlin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chania (Kreta) - Lotnisko Warszawa Modlin, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
21 sie
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
23 sie
WMI18:55Warszawa Modlin
22h 05min
2 przesiadki
CHQ17:00Chania (Kreta) Souda
Ryanair
21 sie
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
23 sie
WMI14:40Warszawa Modlin
18h 50min
1 przesiadka
CHQ09:30Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
21 sie
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
23 sie
WMI18:55Warszawa Modlin
22h 05min
2 przesiadki
CHQ17:00Chania (Kreta) Souda
Ryanair
21 sie
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
23 sie
WMI14:40Warszawa Modlin
18h 50min
1 przesiadka
CHQ09:30Chania (Kreta) Souda
Ryanair
21 sie
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
23 sie
WMI14:40Warszawa Modlin
18h 50min
1 przesiadka
CHQ09:30Chania (Kreta) Souda
Ryanair
17 lip
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
26 lip
WMI18:55Warszawa Modlin
15h 15min
2 przesiadki
CHQ10:10Chania (Kreta) Souda
1 278 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Chania (Kreta) - Lotnisko Warszawa Modlin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
4 paź
CHQ01:00Chania (Kreta) Souda
11h 20min
1 przesiadka
WMI12:20Warszawa Modlin
Ryanair
13 lip
CHQ06:15Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI09:10Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
13 lip
CHQ21:10Chania (Kreta) Souda
14h 40min
2 przesiadki
WMI11:50Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin
Ryanair
4 lip
CHQ19:35Chania (Kreta) Souda
12h 10min
2 przesiadki
WMI07:45Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:20Warszawa Modlin
13h 10min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
3 lip
CHQ20:05Chania (Kreta) Souda
11h 10min
1 przesiadka
WMI07:15Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:20Warszawa Modlin
13h 10min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
Ryanair
4 lip
CHQ13:20Chania (Kreta) Souda
8h 30min
1 przesiadka
WMI21:50Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:20Warszawa Modlin
13h 10min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
Ryanair
4 lip
CHQ13:20Chania (Kreta) Souda
8h 30min
1 przesiadka
WMI21:50Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:00Warszawa Modlin
2h 50min
CHQ04:50Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
3 lip
CHQ20:05Chania (Kreta) Souda
20h 35min
1 przesiadka
WMI16:40Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:00Warszawa Modlin
2h 50min
CHQ04:50Chania (Kreta) Souda
1 114 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin
Ryanair
4 lip
CHQ19:35Chania (Kreta) Souda
12h 10min
2 przesiadki
WMI07:45Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:20Warszawa Modlin
13h 10min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
Ryanair
4 lip
CHQ13:20Chania (Kreta) Souda
8h 30min
1 przesiadka
WMI21:50Warszawa Modlin
21 wrz
WMI02:20Warszawa Modlin
13h 10min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
Ryanair
21 sie
CHQ07:40Chania (Kreta) Souda
2h 55min
WMI10:35Warszawa Modlin
23 sie
WMI14:40Warszawa Modlin
18h 50min
1 przesiadka
CHQ09:30Chania (Kreta) Souda

  • Chania (Kreta) Souda – Warszawa Modlin – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Chania (Kreta) Souda – Warszawa Modlin – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1900,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 55min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



  • Jak włączyć alerty cenowe dla lotów Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin?

    Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy cena lotów Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin zmaleje. By włączyć alert cenowy, wybierz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie. Podczas przeglądania ofert, zobaczysz na stronie widget aktywujący alert cenowy – kliknij go, by włączyć powiadomienia.

  • Jak mogę zaoszczędzić na lotach Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin z momondo?

    Prognoza cen jest funkcją, która korzysta z danych dotyczących lotów i umożliwia zakup biletu w dniu, w którym ceny są najkorzystniejsze. Kalendarz cenowy z kolei pomoże Ci zaoszczędzić, wskazując dni, w których loty będą najtańsze. Dzięki Explore łatwo zaplanujesz wymarzoną podróż za mniej, natomiast w Discover znajdziesz mnóstwo wskazówek i inspiracji, które tylko wzmogą Twoją chęć podróżowania. Twórz alerty cenowe, by śledzić zmiany cen i rezerwować wtedy, gdy będą najniższe.

  • W jaki sposób momondo wyszukuje ceny lotów?

    Porównujemy ceny ponad 700 dostawców ofert, od linii lotniczych po portale rezerwacyjne. Funkcjonujemy w ponad 30 krajach na całym świecie, zapewniając Ci dostęp do szerokiego wachlarza opcji podróży.


Loty podobne do tych na trasie Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Chania (Kreta) – Lotnisko Warszawa Modlin

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Chania (Kreta) – Warszawa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Chania (Kreta) – Warszawa tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Chania (Kreta) – Warszawa.

Ceny lotów Chania (Kreta) – Warszawa można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.