Tanie loty na trasie Berlin – Windhuk od 3 166 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Windhuk-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Windhuk

Najkrótszy czas lotu

18h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Windhuk — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Berlin-Windhuk zajmuje 18h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Windhuk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Windhuk.
Są 2 lotniska w pobliżu Windhuk: Windhuk Eros (ERS), Windhuk (WDH)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Windhuk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Windhuk są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Windhuk to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Windhuk?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Berlin-Windhuk.

Która trasa podróży Berlin – Windhuk jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Windhuk

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Windhuk, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Windhuk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Windhuk?

39 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Windhuk to 39 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Windhuk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Windhuk, zmieniając zakładki
Qatar Airways
17 paź
BER12:40Berlin Brandenburg
17h 10min
1 przesiadka
WDH05:50Windhuk
11 lis
WDH08:20Windhuk
24h 20min
1 przesiadka
BER08:40Berlin Brandenburg
3 166 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 paź
BER12:40Berlin Brandenburg
17h 10min
1 przesiadka
WDH05:50Windhuk
11 lis
WDH08:20Windhuk
20h 35min
2 przesiadki
BER04:55Berlin Brandenburg
3 485 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
8 lis
BER14:15Berlin Brandenburg
17h 05min
2 przesiadki
WDH07:20Windhuk
21 lis
WDH09:30Windhuk
18h 25min
2 przesiadki
BER03:55Berlin Brandenburg
3 809 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 cze
BER09:45Berlin Brandenburg
18h 15min
1 przesiadka
WDH04:00Windhuk
23 cze
WDH14:50Windhuk
13h 05min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg
4 039 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
17 paź
BER12:40Berlin Brandenburg
17h 10min
1 przesiadka
WDH05:50Windhuk
6 lis
WDH08:20Windhuk
24h 20min
1 przesiadka
BER08:40Berlin Brandenburg
3 512 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 paź
BER18:00Berlin Brandenburg
35h 50min
2 przesiadki
WDH05:50Windhuk
11 lis
WDH08:20Windhuk
24h 20min
1 przesiadka
BER08:40Berlin Brandenburg
3 658 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Windhuk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Windhuk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 932 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ethiopian Air: Berlin – Windhuk

Nasze najlepsze oferty Ethiopian Air na lot Berlin – Windhuk
Ethiopian Air
8 lis
BER14:15Berlin Brandenburg
17h 05min
2 przesiadki
WDH07:20Windhuk
21 lis
WDH09:30Windhuk
18h 25min
2 przesiadki
BER03:55Berlin Brandenburg
3 809 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
8 lis
BER14:15Berlin Brandenburg
17h 05min
2 przesiadki
WDH07:20Windhuk
20 lis
WDH09:30Windhuk
18h 25min
2 przesiadki
BER03:55Berlin Brandenburg
3 924 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
8 lis
BER14:15Berlin Brandenburg
17h 05min
2 przesiadki
WDH07:20Windhuk
19 lis
WDH09:30Windhuk
18h 25min
2 przesiadki
BER03:55Berlin Brandenburg
4 265 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Berlin – Windhuk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Windhuk
Lufthansa
16 cze
BER09:45Berlin Brandenburg
18h 15min
1 przesiadka
WDH04:00Windhuk
23 cze
WDH14:50Windhuk
13h 05min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg
4 039 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 cze
BER14:45Berlin Brandenburg
13h 15min
1 przesiadka
WDH04:00Windhuk
23 cze
WDH14:50Windhuk
27h 20min
2 przesiadki
BER18:10Berlin Brandenburg
4 127 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 lis
BER14:45Berlin Brandenburg
12h 20min
1 przesiadka
WDH03:05Windhuk
22 lis
WDH15:00Windhuk
12h 55min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg
4 300 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Windhuk oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Windhuk, takie jak Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Windhuk – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Windhuk zajmuje ok. 8350,7 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 12h 20min.



Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Berlin – Windhuk. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Berlin – Windhuk tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Berlin – Windhuk.

Ceny lotów Berlin – Windhuk można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.