Tanie loty Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Lotnisko Rzym-Fiumicino
Znaleziono najlepszą cenę926 złNajlepsza cena za lot Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 926 zł
Najkrótszy czas lotu2h 15minNajszybszy lot Berlin-Lotnisko Rzym-Fiumicino zajmuje 2h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Lotnisko Rzym-Fiumicino. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Rzym-Fiumicino.

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino?

Ryanair

Alitalia, Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Lotnisko Rzym-Fiumicino.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 gru
BER10:55Berlin Brandenburg
7h 45min
1 przesiadka
FCO18:40Rzym-Fiumicino
6 gru
FCO14:35Rzym-Fiumicino
18h 30min
1 przesiadka
BER09:05Berlin Brandenburg
easyJet
5 lut
BER10:35Berlin Brandenburg
2h 15min
FCO12:50Rzym-Fiumicino
11 lut
FCO14:00Rzym-Fiumicino
2h 15min
BER16:15Berlin Brandenburg
Ryanair
25 lis
BER05:10Berlin Brandenburg
37h 25min
2 przesiadki
FCO18:35Rzym-Fiumicino
29 lis
FCO01:30Rzym-Fiumicino
27h 40min
2 przesiadki
BER05:10Berlin Brandenburg
easyJet
7 sty
BER11:05Berlin Brandenburg
2h 15min
FCO13:20Rzym-Fiumicino
9 sty
FCO14:00Rzym-Fiumicino
2h 15min
BER16:15Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
5 lis
BER13:35Berlin Brandenburg
6h 00min
1 przesiadka
FCO19:35Rzym-Fiumicino
9 lis
FCO14:35Rzym-Fiumicino
19h 35min
1 przesiadka
BER10:10Berlin Brandenburg
easyJet
17 gru
BER11:05Berlin Brandenburg
2h 15min
FCO13:20Rzym-Fiumicino
21 gru
FCO14:15Rzym-Fiumicino
2h 15min
BER16:30Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Lotnisko Rzym-Fiumicino w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
easyJet
13 gru
BER02:30Berlin Brandenburg
2h 15min
FCO04:45Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
12 lis
BER01:00Berlin Brandenburg
14h 30min
2 przesiadki
FCO15:30Rzym-Fiumicino
Ryanair
28 paź
BER06:10Berlin Brandenburg
14h 35min
1 przesiadka
FCO20:45Rzym-Fiumicino

Znajdź oferty lotu last-minute Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
20 paź
BER11:40Berlin Brandenburg
15h 55min
1 przesiadka
FCO03:35Rzym-Fiumicino
21 paź
FCO07:45Rzym-Fiumicino
20h 20min
2 przesiadki
BER04:05Berlin Brandenburg
Ryanair
21 paź
BER06:10Berlin Brandenburg
14h 35min
1 przesiadka
FCO20:45Rzym-Fiumicino
24 paź
FCO02:30Rzym-Fiumicino
27h 20min
1 przesiadka
BER05:50Berlin Brandenburg
easyJet
23 paź
BER03:20Berlin Brandenburg
2h 20min
FCO05:40Rzym-Fiumicino
4 lis
FCO15:15Rzym-Fiumicino
2h 15min
BER17:30Berlin Brandenburg
Brussels Airlines
19 paź
BER03:00Berlin Brandenburg
10h 00min
1 przesiadka
FCO13:00Rzym-Fiumicino
26 paź
FCO06:15Rzym-Fiumicino
12h 20min
1 przesiadka
BER18:35Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
20 paź
BER11:40Berlin Brandenburg
15h 55min
1 przesiadka
FCO03:35Rzym-Fiumicino
21 paź
FCO07:45Rzym-Fiumicino
20h 20min
2 przesiadki
BER04:05Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
20 paź
BER07:25Berlin Brandenburg
12h 10min
2 przesiadki
FCO19:35Rzym-Fiumicino
21 paź
FCO07:45Rzym-Fiumicino
20h 20min
2 przesiadki
BER04:05Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 178 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
easyJet
CenaOd 214 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Alitalia
CenaOd 393 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Rzym-Fiumicino oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Rzym-Fiumicino, takie jak easyJet, Ryanair i Alitalia, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Rzym-Fiumicino – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Rzym-Fiumicino zajmuje ok. 1195,3 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 15min.


Podobne loty: Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Berlin – Lotnisko Rzym-Fiumicino