Hotel Palym

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Bar/lobby

3 gwiazdki
8,3
Bardzo dobry
na podstawie 6011 opinii
6 011 zweryfikowanych ocen
pt. 2.10.
-
sob. 3.10.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
371 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
371 zł
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
374 zł
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
389 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Hotel Palym room price & deals

pt. 2.10.
-
sob. 3.10.
Rodzaj noclegu
Link do rezerwacji
Pokój z łóżkiem king size, 1 łóżko king size
Pokój z łóżkiem king size, 1 łóżko king size
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, 1 łóżko podwójne
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko 1-os.
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Amenities & Facilities

  • Bar/lobby
  • Darmowe Wi-Fi
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Internet
  • Suszarka
  • Szybkie wymeldowanie
  • Recepcja 24h
  • Sejf
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Hotel Palym Reviews

8,3
Bardzo dobry
6011 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
2753
Bardzo dobry
1764
Dobry
857
OK
271
Zadowalający
177
Przeciętny
73
Słaby
122
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Hotel Palym room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jak Hotel Palym wypada w porównaniu z innymi hotelami 3-gwiazdkowymi w mieście Paryż?

    W mieście Paryż hotele 3-gwiazdkowe kosztują zazwyczaj ok. 1 335 zł za noc. Hotel Palym jest o 732 zł tańszy od średniej ceny noclegu w tym mieście, wynoszącej 603 zł/noc.

  • Jaki dystans dzieli Hotel Palym i Paryż-Orly?

    Hotel Hotel Palym i lotnisko Paryż-Orly dzieli odległość 13,5 km, a średni czas dojazdu to ok. 25 min. Czas dojazdu może się różnić w zależności od pory dnia i ruchu na drodze.

  • Jak dojechać z hotelu Hotel Palym na lotnisko Paryż-Orly?

    Innym popularnym rozwiązaniem na dojazd z lotniska do hotelu Hotel Palym jest zamówienie taksówki lub grupowego przejazdu. Najbliższe lotnisko to Paryż-Orly.

  • Czy Hotel Palym ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Hotel Palym nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +33 1 43 43 24 48.

  • Jaka odległość dzieli Hotel Palym i centrum miasta Paryż?

    Paryż to miasto położone najbliżej hotelu Hotel Palym – miejsca te dzieli odległość 2,4 km. Ratusz w Paryżu to jeden z najpopularniejszych punktów orientacyjnych znajdujących się w okolicy.

  • Hotel Palym – jak skontaktować się z hotelem?

    Numer kontaktowy Hotel Palym to +33 1 43 43 24 48.

  • Czy Hotel Palym oferuje Wi-Fi?

    Tak. Hotel Palym udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Hotel Palym – o której godzinie należy się wymeldować?

    Godzina wymeldowania w tym obiekcie to 12:00. Późniejsze wymeldowanie może być dostępne według uznania hotelu.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie Hotel Palym?

    Ceny zależą od preferowanego typu pokoju i dat podróży. Średnia cena za noc w obiekcie Hotel Palym (Paryż) wynosi 1 002 zł, a oferty zaczynają się już od 1 002 zł. Ceny dla Twojego pobytu znajdziesz w powyższym formularzu.

  • Jaki dystans dzieli obiekt Hotel Palym (Paryż) i atrakcję taką jak Muzeum Picassa?

  • Czy Cmentarz Père-Lachaise (Paryż) znajduje się w pobliżu obiektu Hotel Palym?

  • Paryż, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    Jeśli chodzi ohotele (w: Paryż) aktualnie (dane na września 2026) dostępnych jest 19 084 operatorów.

  • Paryż, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    Ostatnia aktualizacja cen (hotele w: Paryż) miała miejsce dzisiaj.

Places of interest near Hotel Palym

Attractions in Paryż, Francja curated by momondo
Adres Hotel Palym: 4 Rue Emile Gilbert, 75012 Paryż

Top landmarks

  • Sekwana1.7 km
  • Katedra Notre-Dame1.8 km
  • Paris City Centre1.9 km
  • Panteon2 km
  • Centre Georges Pompidou2.2 km
  • Place d'Italie2.3 km
  • Kościół Saint-Sulpice2.9 km
  • Luwr3.1 km
  • Muzeum Orsay3.7 km
  • Opera Comique3.8 km
  • Opera Garnier4.2 km
  • Place de la Concorde4.3 km

momondo’s favorite Paryż hotels

B&B HOME Paris Nord 18

1 Impasse Marteau, Paryż

7,9
4 gwiazdki

435 zł

Moxy Paris La Villette

28 Ter Avenue Corentin Coriou, Paryż

7,9
4 gwiazdki

512 zł

ibis Paris La Villette Cité des Sciences 19ème

31-35 Quai De L Oise, Paryż

7,1
3 gwiazdki

333 zł

B&B HOTEL Paris Porte de la Villette

4 Rue Emile Reynaud, Paryż

6,9
3 gwiazdki

304 zł

ibis Styles Paris Bercy

77 rue de Bercy, Paryż

7,5
3 gwiazdki

600 zł

ibis budget Paris Porte de Montmartre

45 Rue du Docteur Babinski, Paryż

5,8
2 gwiazdki

269 zł

B&B HOTEL Paris Porte des Lilas

23 Avenue René Fonck, Paryż

8,0
2 gwiazdki

362 zł

Le General Hotel

5/7 Rue Rampon, Paryż

9,3
4 gwiazdki

721 zł

Pullman Paris Tour Eiffel

18 Avenue de Suffren, Paryż

8,2
4 gwiazdki

1 700 zł

Nearby accommodation in Paryż

15. dzielnica Paryża

See more

Aparthotel Adagio Paris XV

20 Rue d'Oradour Sur Glane, Paryż

7,4
3 gwiazdki

506 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Mercure Paris Centre Tour Eiffel

20 rue Jean Rey, Paryż

7,6
4 gwiazdki

856 zł

Zobacz oferty hoteli

Oceania Paris Porte de Versailles

52 Rue D'Oradour-Sur-Glane, Paryż

8,0
4 gwiazdki

655 zł

Zobacz oferty hoteli

ibis Paris Tour Eiffel Cambronne 15ème

2 Rue Cambronne, Paryż

7,9
3 gwiazdki

652 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Mercure Paris Vaugirard Porte de Versailles

69 boulevard Victor, Paryż

8,1
4 gwiazdki

711 zł

Zobacz oferty hoteli

ibis Styles Paris 15 Lecourbe

192 Rue de La Croix Nivert, Paryż

8,0
3 gwiazdki

641 zł

Zobacz oferty hoteli

Pullman Paris Tour Eiffel

18 Avenue de Suffren, Paryż

8,2
4 gwiazdki

1 700 zł

Zobacz oferty hoteli

Novotel Paris Centre Tour Eiffel

61 quai de Grenelle, Paryż

7,7
4 gwiazdki

708 zł

Zobacz oferty hoteli

Okko Hotels Paris Porte de Versailles

2 rue du Colonel Pierre Avia, Paryż

8,0
4 gwiazdki

508 zł

Zobacz oferty hoteli

16. dzielnica Paryża

See more

Hôtel Palais De Chaillot

35 Avenue Raymond Poincaré, Paryż

8,7
3 gwiazdki

757 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Keppler

10 Rue Kepler, Paryż

9,3
4 gwiazdki

1 278 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Toujours & Spa

155 Avenue De Malakoff, Paryż

8,9
4 gwiazdki

855 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Etoile Maillot

143 Avenue De Malakoff, Paryż

8,8
4 gwiazdki

766 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Elysees Bassano

24 Rue De Bassano, Paryż

8,4
4 gwiazdki

845 zł

Zobacz oferty hoteli

Le Belmont Paris

30 Rue de Bassano, Paryż

9,0
4 gwiazdki

1 021 zł

Zobacz oferty hoteli

Majestic Hotel Spa - Champs Elysées

30 Rue La Perouse, Paryż

8,4
5 gwiazdek

1 800 zł

Zobacz oferty hoteli

Chalgrin Boutique Hotel

1/5 Rue d'Argentine, Paryż

8,3
4 gwiazdki

966 zł

Zobacz oferty hoteli

5. dzielnica Paryża

See more

Hotel Andre Latin

50-52 Rue Gay-Lussac, Paryż

8,5
3 gwiazdki

672 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Serotel Lutèce

2 Rue Berthollet, Paryż

8,7
4 gwiazdki

807 zł

Zobacz oferty hoteli

Observatoire Luxembourg

107, Boulevard Saint Michel, Paryż

8,9
4 gwiazdki

889 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Elysa-Luxembourg

6 Rue Gay-Lussac, Paryż

8,5
3 gwiazdki

712 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Beauvoir

43 Avenue Georges Bernanos, Paryż

7,7
3 gwiazdki

431 zł

Zobacz oferty hoteli

Port Royal Hotel

8 Boulevard de Port-Royal, Paryż

7,7
3 gwiazdki

422 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel de l'Esperance

15 Rue Pascal, Paryż

8,7
4 gwiazdki

513 zł

Zobacz oferty hoteli

Belle chambre dans le quartier latin

Paryż

5,0

520 zł

Zobacz oferty hoteli

6. dzielnica Paryża

See more

Relais Hôtel du Vieux Paris

9 Rue Git Le Coeur, Paryż

9,2
4 gwiazdki

1 137 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel le Regent

61 Rue Dauphine, Paryż

8,5
3 gwiazdki

804 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel du Lys

23 Rue Serpente, Paryż

7,7
3 gwiazdki

756 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Prince De Conti

8, Rue Guénégaud, Paryż

8,9
3 gwiazdki

1 079 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Eugenie

31 Rue Saint-André Des Arts, Paryż

7,9
3 gwiazdki

743 zł

Zobacz oferty hoteli

Citadines Saint-Germain-des-Prés Paris

53 Ter Quai Des Grands Augustins, Paryż

8,0
4 gwiazdki

876 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Dame des Arts

4 Rue Danton, Paryż

8,9
4 gwiazdki

1 574 zł

Zobacz oferty hoteli

Millésime Hôtel

15 Rue Jacob, Paryż

9,2
4 gwiazdki

1 357 zł

Zobacz oferty hoteli

Au centre de paris Saint-michel et St germain despres

Paryż

1,0

689 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Paryż)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pt. 2.10.
sob. 3.10.

Paryż – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Francja – popularne miasta