Tanie loty na trasie Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Znaleziono najlepszą cenę112 złNajlepsza oferta na podróż Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 112 zł. Najlepsza cena lotu Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 20 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Warszawa-Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośredniesobBezpośrednie loty Warszawa-Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp to Marzec. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp?

Ryanair

Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp?

51 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp to 51 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp, zmieniając zakładki
Ryanair
11 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
13 lut
TRF03:55Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI05:45Warszawa Modlin
Wizz Air
14 mar
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF05:00Oslo Sandefjord-Torp
18 mar
TRF05:35Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
4 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
7 lut
TRF03:35Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI05:25Warszawa Modlin
Wizz Air
4 lut
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF15:10Oslo Sandefjord-Torp
9 lut
TRF04:15Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW06:05Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
4 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
9 lut
TRF16:30Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI18:20Warszawa Modlin
Wizz Air
18 lut
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
20 lut
TRF15:50Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
18 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
Wizz Air
4 lut
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF15:10Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
7 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:10Oslo Sandefjord-Torp

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
30 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:30Oslo Sandefjord-Torp
4 lut
TRF04:05Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI05:55Warszawa Modlin
Wizz Air
29 sty
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF03:30Oslo Sandefjord-Torp
6 lut
TRF15:50Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
30 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:30Oslo Sandefjord-Torp
4 lut
TRF04:05Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI05:55Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
29 sty
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF03:30Oslo Sandefjord-Torp
6 lut
TRF06:45Oslo Sandefjord-Torp
35h 25min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
29 sty
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF03:30Oslo Sandefjord-Torp
30 sty
TRF15:50Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
30 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:30Oslo Sandefjord-Torp
6 lut
TRF05:40Oslo Sandefjord-Torp
10h 50min
2 przesiadki
WMI16:30Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 43 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 108 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty Ryanair: Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
11 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
13 lut
TRF03:55Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI05:45Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
7 lut
TRF03:35Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI05:25Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
1h 50min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
9 lut
TRF16:30Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WMI18:20Warszawa Modlin

Loty Wizz Air: Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Wizz Air
14 mar
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF05:00Oslo Sandefjord-Torp
18 mar
TRF05:35Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
4 lut
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF15:10Oslo Sandefjord-Torp
9 lut
TRF04:15Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW06:05Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
18 lut
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
TRF03:40Oslo Sandefjord-Torp
20 lut
TRF15:50Oslo Sandefjord-Torp
1h 50min
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Oslo Sandefjord-Torp oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Oslo Sandefjord-Torp, takie jak Ryanair i Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa – Oslo Sandefjord-Torp – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Oslo Sandefjord-Torp i Warszawa są od siebie oddalone o 1022,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Warszawa-Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena32 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena32 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena36 zł
Loty Katowice - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena36 zł
Loty Kraków - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena32 zł
Loty Kraków - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena56 zł
Loty Katowice - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena40 zł
Loty Poznań - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena64 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena44 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena44 zł
Loty Poznań - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena64 zł
Loty Szczecin - Lotnisko Oslo-Gardermoen
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena192 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

Norwegia - loty na inne lotniska

Norwegia - sprawdź loty na inne lotniska