Tanie loty na trasie Szczecin – Erywań od 953 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Erywań-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Erywań
Najkrótszy czas lotu18h 20minNajszybszy lot Szczecin-Erywań zajmuje 18h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Erywań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Erywań.
Erywań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Erywań: Erywań (EVN)

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Erywań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Szczecin – Erywań jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Erywań

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Erywań, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Erywań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Erywań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Erywań, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 maj
SZZ11:10Szczecin Goleniów
30h 20min
2 przesiadki
EVN17:30Erywań
7 maj
EVN17:15Erywań
20h 30min
2 przesiadki
SZZ13:45Szczecin Goleniów
1 308 zł
Znajdź podobne
LOT
2 maj
SZZ10:55Szczecin Goleniów
10h 55min
1 przesiadka
EVN21:50Erywań
7 maj
EVN00:40Erywań
5h 45min
1 przesiadka
SZZ06:25Szczecin Goleniów
1 427 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 maj
SZZ17:05Szczecin Goleniów
24h 25min
3 przesiadki
EVN17:30Erywań
7 maj
EVN17:15Erywań
20h 30min
2 przesiadki
SZZ13:45Szczecin Goleniów
1 467 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 maj
SZZ10:55Szczecin Goleniów
10h 55min
1 przesiadka
EVN21:50Erywań
7 maj
EVN00:30Erywań
29h 20min
2 przesiadki
SZZ05:50Szczecin Goleniów
1 678 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 maj
SZZ04:55Szczecin Goleniów
33h 45min
3 przesiadki
EVN14:40Erywań
7 maj
EVN11:00Erywań
26h 45min
3 przesiadki
SZZ13:45Szczecin Goleniów
1 921 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 maj
SZZ11:10Szczecin Goleniów
30h 20min
2 przesiadki
EVN17:30Erywań
6 maj
EVN23:05Erywań
13h 20min
2 przesiadki
SZZ12:25Szczecin Goleniów
2 240 zł
Znajdź podobne

  • Szczecin Goleniów – Erywań – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Szczecin Goleniów – Erywań zajmuje ok. 2682,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 10h 55min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Szczecin-Erywań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Erywań
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena606 zł
Loty Katowice - Erywań
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena722 zł
Loty Kraków - Erywań
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena805 zł

Loty podobne do tych na trasie Szczecin – Erywań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Szczecin – Erywań