Tanie loty na trasie Poznań – Amman od 87 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Amman-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Amman
Znaleziono najlepszą cenę838 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Amman w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 838 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Amman w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 87 zł.
Najkrótszy czas lotu4h 05minNajszybszy lot Poznań-Amman zajmuje 4h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Amman. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Amman Queen Alia Intl.
Amman — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Amman: Amman Queen Alia Intl (AMM)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Amman?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Poznań – Amman jest najtańsza?

Poznań Ławica - Amman Queen Alia Intl

Wybierz trasę Poznań Ławica - Amman Queen Alia Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Amman.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Amman

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Amman, zmieniając zakładki
Ryanair
12 lut
POZ08:25Poznań Ławica
20h 30min
1 przesiadka
AMM04:55Amman Queen Alia Intl
22 lut
AMM06:20Amman Queen Alia Intl
10h 55min
1 przesiadka
POZ17:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
15 lut
POZ16:40Poznań Ławica
22h 05min
2 przesiadki
AMM14:45Amman Queen Alia Intl
22 lut
AMM07:10Amman Queen Alia Intl
28h 25min
2 przesiadki
POZ11:35Poznań Ławica
Ryanair
21 mar
POZ02:30Poznań Ławica
4h 05min
AMM06:35Amman Queen Alia Intl
25 mar
AMM07:40Amman Queen Alia Intl
4h 05min
POZ11:45Poznań Ławica
Ryanair
12 lut
POZ08:25Poznań Ławica
20h 30min
1 przesiadka
AMM04:55Amman Queen Alia Intl
20 lut
AMM06:55Amman Queen Alia Intl
13h 50min
1 przesiadka
POZ20:45Poznań Ławica
Ryanair
11 lut
POZ09:35Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
AMM05:00Amman Queen Alia Intl
22 lut
AMM06:20Amman Queen Alia Intl
10h 55min
1 przesiadka
POZ17:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 lut
POZ00:35Poznań Ławica
14h 10min
1 przesiadka
AMM14:45Amman Queen Alia Intl
13 lut
AMM06:55Amman Queen Alia Intl
13h 50min
1 przesiadka
POZ20:45Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Amman w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Amman w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
15 lut
POZ16:40Poznań Ławica
22h 05min
2 przesiadki
AMM14:45Amman Queen Alia Intl
Ryanair
12 lut
POZ08:25Poznań Ławica
20h 30min
1 przesiadka
AMM04:55Amman Queen Alia Intl
Kilka linii lotniczych
14 lut
POZ13:50Poznań Ławica
39h 40min
3 przesiadki
AMM05:30Amman Queen Alia Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Amman

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Amman
Kilka linii lotniczych
20 sty
POZ00:35Poznań Ławica
16h 20min
2 przesiadki
AMM16:55Amman Queen Alia Intl
27 sty
AMM05:05Amman Queen Alia Intl
30h 10min
3 przesiadki
POZ11:15Poznań Ławica
1 140 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 sty
POZ01:20Poznań Ławica
10h 35min
2 przesiadki
AMM11:55Amman Queen Alia Intl
26 sty
AMM21:40Amman Queen Alia Intl
12h 20min
1 przesiadka
POZ10:00Poznań Ławica
2 014 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sty
POZ07:50Poznań Ławica
13h 20min
2 przesiadki
AMM21:10Amman Queen Alia Intl
27 sty
AMM05:05Amman Queen Alia Intl
8h 15min
2 przesiadki
POZ13:20Poznań Ławica
1 192 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
POZ09:35Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
AMM05:00Amman Queen Alia Intl
24 sty
AMM11:25Amman Queen Alia Intl
24h 55min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
1 247 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
POZ09:35Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
AMM05:00Amman Queen Alia Intl
23 sty
AMM21:50Amman Queen Alia Intl
20h 05min
3 przesiadki
POZ17:55Poznań Ławica
1 263 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
POZ07:50Poznań Ławica
27h 05min
3 przesiadki
AMM10:55Amman Queen Alia Intl
24 sty
AMM11:25Amman Queen Alia Intl
24h 55min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
1 502 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Poznań – Amman

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Amman
Ryanair
12 lut
POZ08:25Poznań Ławica
20h 30min
1 przesiadka
AMM04:55Amman Queen Alia Intl
22 lut
AMM06:20Amman Queen Alia Intl
10h 55min
1 przesiadka
POZ17:15Poznań Ławica
Ryanair
21 mar
POZ02:30Poznań Ławica
4h 05min
AMM06:35Amman Queen Alia Intl
25 mar
AMM07:40Amman Queen Alia Intl
4h 05min
POZ11:45Poznań Ławica
Ryanair
12 lut
POZ08:25Poznań Ławica
20h 30min
1 przesiadka
AMM04:55Amman Queen Alia Intl
20 lut
AMM06:55Amman Queen Alia Intl
13h 50min
1 przesiadka
POZ20:45Poznań Ławica

Loty Lufthansa: Poznań – Amman

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Poznań – Amman
Lufthansa
20 sty
POZ01:20Poznań Ławica
10h 35min
2 przesiadki
AMM11:55Amman Queen Alia Intl
26 sty
AMM21:40Amman Queen Alia Intl
12h 20min
1 przesiadka
POZ10:00Poznań Ławica
2 014 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
POZ09:35Poznań Ławica
28h 25min
1 przesiadka
AMM14:00Amman Queen Alia Intl
23 sty
AMM21:40Amman Queen Alia Intl
20h 50min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica
2 435 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
POZ09:35Poznań Ławica
28h 25min
1 przesiadka
AMM14:00Amman Queen Alia Intl
23 sty
AMM21:40Amman Queen Alia Intl
11h 00min
2 przesiadki
POZ08:40Poznań Ławica
2 451 zł
Znajdź podobne

  • Poznań Ławica – Amman Queen Alia Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Poznań Ławica – Amman Queen Alia Intl wynosi 2736,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 4h 05min.


Alternatywne trasy Poznań-Amman

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Amman
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena163 zł
Loty Warszawa - Amman
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena151 zł
Loty Katowice - Amman
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena187 zł
Loty Wrocław - Amman
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena282 zł
Loty Warszawa - Akaba
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena258 zł
Loty Gdańsk - Amman
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena246 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Amman

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Amman

Loty do innych miast: Jordania

Amman to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju