Cheap flights z Oslo do Kuala Lumpur from 2 593 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Kuala Lumpur-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Kuala Lumpur

Najkrótszy czas lotu

18h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Kuala Lumpur — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Oslo-Kuala Lumpur zajmuje 18h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Oslo-Kuala Lumpur. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Lotnisko Kuala Lumpur.
Są 2 lotniska w pobliżu Kuala Lumpur: Kuala Lumpur (KUL), Kuala Lumpur Subang (SZB)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Kuala Lumpur?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Kuala Lumpur są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Oslo - Kuala Lumpur to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Oslo – Kuala Lumpur jest najtańsza?

Oslo Sandefjord-Torp - Kuala Lumpur. Wybierz trasę Oslo Sandefjord-Torp - Kuala Lumpur, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Kuala Lumpur.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Kuala Lumpur?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Kuala Lumpur to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Kuala Lumpur

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Kuala Lumpur, zmieniając zakładki
KLM
9 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
21h 00min
1 przesiadka
TRF18:00Oslo Sandefjord-Torp
4 660 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
23h 25min
2 przesiadki
KUL11:55Kuala Lumpur
21 kwi
KUL19:20Kuala Lumpur
29h 40min
2 przesiadki
TRF01:00Oslo Sandefjord-Torp
6 481 zł
Znajdź podobne
KLM
9 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
21h 00min
1 przesiadka
TRF18:00Oslo Sandefjord-Torp
4 695 zł
Znajdź podobne
KLM
9 kwi
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
25h 30min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
21h 00min
1 przesiadka
TRF18:00Oslo Sandefjord-Torp
4 712 zł
Znajdź podobne
KLM
10 kwi
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
25h 30min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
28h 00min
1 przesiadka
TRF01:00Oslo Sandefjord-Torp
4 902 zł
Znajdź podobne
KLM
10 kwi
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
25h 30min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
28h 00min
1 przesiadka
TRF01:00Oslo Sandefjord-Torp
4 911 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - Kuala Lumpur w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – Kuala Lumpur w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
KLM
30 kwi
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
25h 30min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
2 593 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
23h 25min
2 przesiadki
KUL11:55Kuala Lumpur
3 810 zł
Znajdź podobne
KLM
29 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
2 783 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Oslo – Kuala Lumpur

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Oslo – Kuala Lumpur
KLM
9 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
21h 00min
1 przesiadka
TRF18:00Oslo Sandefjord-Torp
4 660 zł
Znajdź podobne
KLM
9 kwi
TRF12:30Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
21h 00min
1 przesiadka
TRF18:00Oslo Sandefjord-Torp
4 695 zł
Znajdź podobne
KLM
9 kwi
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
25h 30min
1 przesiadka
KUL03:50Kuala Lumpur
23 kwi
KUL21:00Kuala Lumpur
21h 00min
1 przesiadka
TRF18:00Oslo Sandefjord-Torp
4 712 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – Kuala Lumpur – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Oslo – Kuala Lumpur wynosi ok. 9750,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 15h 20min.


Loty do innych miast: Malezja

Kuala Lumpur to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Oslo – Kuala Lumpur według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Oslo – Kuala Lumpur z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Oslo – Kuala Lumpur, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Oslo – Kuala Lumpur, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kuala Lumpur) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.