Cheap flights z Mediolanu do Buenos Aires from 3 058 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pt. 19.8
pt. 26.8

Informacje o trasie Buenos Aires-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Buenos Aires

Znaleziono najlepszą cenę

3 058 zł

Najkrótszy czas lotu

29h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Buenos Aires — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Mediolan - Buenos Aires w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 3 058 zł. Najlepsza oferta na lot Mediolan - Buenos Aires w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 23 115 zł.
Najszybszy lot Mediolan-Buenos Aires zajmuje 29h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Mediolan-Buenos Aires. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Mediolan-Linate - Lotnisko Buenos Aires-Ezeiza i Lotnisko Mediolan-Malpensa - Lotnisko Buenos Aires Jorge Newbery.
Są 2 lotniska w pobliżu Buenos Aires: Buenos Aires-Ezeiza (EZE), Buenos Aires Jorge Newbery (AEP)

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan - Buenos Aires?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Mediolan – Buenos Aires są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Buenos Aires to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Mediolan – Buenos Aires jest najtańsza?

Mediolan-Linate - Buenos Aires-Ezeiza

Wybierz trasę Mediolan-Linate - Buenos Aires-Ezeiza, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Buenos Aires.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Mediolan – Buenos Aires?

50 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Buenos Aires to 50 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mediolan - Buenos Aires

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Buenos Aires, zmieniając zakładki
Delta
25 sty
LIN04:45Mediolan-Linate
27h 15min
2 przesiadki
EZE08:00Buenos Aires-Ezeiza
1 mar
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
33h 15min
2 przesiadki
LIN01:30Mediolan-Linate
3 947 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lis
LIN06:20Mediolan-Linate
24h 05min
1 przesiadka
EZE06:25Buenos Aires-Ezeiza
30 lis
EZE17:35Buenos Aires-Ezeiza
17h 00min
1 przesiadka
LIN10:35Mediolan-Linate
4 500 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
6 lut
LIN14:00Mediolan-Linate
17h 10min
1 przesiadka
EZE07:10Buenos Aires-Ezeiza
26 lut
EZE08:50Buenos Aires-Ezeiza
19h 20min
1 przesiadka
LIN04:10Mediolan-Linate
4 773 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
LIN09:55Mediolan-Linate
21h 10min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
5 kwi
EZE12:55Buenos Aires-Ezeiza
20h 25min
1 przesiadka
LIN09:20Mediolan-Linate
4 827 zł
Znajdź podobne
Iberia
6 lut
LIN02:50Mediolan-Linate
17h 00min
1 przesiadka
EZE19:50Buenos Aires-Ezeiza
27 lut
EZE17:45Buenos Aires-Ezeiza
20h 15min
1 przesiadka
LIN14:00Mediolan-Linate
4 959 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
6 lut
MXP07:05Mediolan-Malpensa
37h 03min
2 przesiadki
AEP20:08Buenos Aires Jorge Newbery
26 lut
AEP17:03Buenos Aires Jorge Newbery
30h 57min
2 przesiadki
MXP00:00Mediolan-Malpensa
5 095 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Mediolan - Buenos Aires w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mediolan – Buenos Aires w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Iberia i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
7 gru
LIN14:05Mediolan-Linate
26h 15min
2 przesiadki
EZE16:20Buenos Aires-Ezeiza
3 058 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
31 gru
LIN12:45Mediolan-Linate
18h 20min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
3 593 zł
Znajdź podobne
Iberia
4 lut
LIN02:50Mediolan-Linate
17h 10min
1 przesiadka
EZE20:00Buenos Aires-Ezeiza
3 666 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mediolan – Buenos Aires

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mediolan – Buenos Aires
Delta
19 sie
LIN02:50Mediolan-Linate
28h 40min
2 przesiadki
EZE07:30Buenos Aires-Ezeiza
25 sie
EZE16:30Buenos Aires-Ezeiza
35h 50min
2 przesiadki
LIN04:20Mediolan-Linate
5 108 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sie
LIN11:55Mediolan-Linate
19h 20min
1 przesiadka
EZE07:15Buenos Aires-Ezeiza
24 sie
EZE11:25Buenos Aires-Ezeiza
26h 15min
1 przesiadka
LIN13:40Mediolan-Linate
8 280 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sie
LIN11:55Mediolan-Linate
19h 20min
1 przesiadka
EZE07:15Buenos Aires-Ezeiza
12 wrz
EZE09:40Buenos Aires-Ezeiza
20h 20min
1 przesiadka
LIN06:00Mediolan-Linate
10 176 zł
Znajdź podobne
Delta
22 sie
LIN03:00Mediolan-Linate
28h 30min
2 przesiadki
EZE07:30Buenos Aires-Ezeiza
29 sie
EZE16:30Buenos Aires-Ezeiza
37h 30min
2 przesiadki
LIN06:00Mediolan-Linate
5 526 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
LIN15:20Mediolan-Linate
16h 20min
1 przesiadka
EZE07:40Buenos Aires-Ezeiza
26 sie
EZE12:55Buenos Aires-Ezeiza
18h 35min
2 przesiadki
LIN07:30Mediolan-Linate
13 914 zł
Znajdź podobne
Delta
19 sie
LIN02:50Mediolan-Linate
28h 40min
2 przesiadki
EZE07:30Buenos Aires-Ezeiza
26 sie
EZE16:30Buenos Aires-Ezeiza
31h 20min
2 przesiadki
LIN23:50Mediolan-Linate
8 488 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Mediolan – Buenos Aires

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Mediolan – Buenos Aires
Delta
25 sty
LIN04:45Mediolan-Linate
27h 15min
2 przesiadki
EZE08:00Buenos Aires-Ezeiza
1 mar
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
33h 15min
2 przesiadki
LIN01:30Mediolan-Linate
3 947 zł
Znajdź podobne
Delta
8 lis
LIN01:50Mediolan-Linate
30h 10min
2 przesiadki
EZE08:00Buenos Aires-Ezeiza
26 lis
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
33h 15min
2 przesiadki
LIN01:30Mediolan-Linate
4 178 zł
Znajdź podobne
Delta
8 lis
LIN01:50Mediolan-Linate
30h 10min
2 przesiadki
EZE08:00Buenos Aires-Ezeiza
26 lis
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
33h 15min
2 przesiadki
LIN01:30Mediolan-Linate
4 187 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Mediolan – Buenos Aires

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Mediolan – Buenos Aires
Lufthansa
2 lut
LIN09:55Mediolan-Linate
21h 10min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
5 kwi
EZE12:55Buenos Aires-Ezeiza
20h 25min
1 przesiadka
LIN09:20Mediolan-Linate
4 827 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
LIN12:45Mediolan-Linate
18h 20min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
5 kwi
EZE12:55Buenos Aires-Ezeiza
16h 45min
1 przesiadka
LIN05:40Mediolan-Linate
4 841 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
LIN12:45Mediolan-Linate
18h 20min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
5 kwi
EZE12:55Buenos Aires-Ezeiza
19h 40min
1 przesiadka
LIN08:35Mediolan-Linate
4 854 zł
Znajdź podobne

  • Mediolan – Buenos Aires – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Mediolan – Buenos Aires wynosi 11182,7 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 17h 00min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Loty do innych miast: Argentyna

Buenos Aires to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Mediolan – Buenos Aires. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Mediolan – Buenos Aires tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Mediolan – Buenos Aires.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Mediolan – Buenos Aires.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.