Tanie loty Lotnisko Mediolan-Linate - Toronto od 1 401 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Toronto-Lotnisko Mediolan-Linate

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Mediolan-Linate-Toronto
Najkrótszy czas lotu15h 05minNajszybszy lot Lotnisko Mediolan-Linate-Toronto zajmuje 15h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Mediolan-Linate-Toronto. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Mediolan-Linate - Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson.
Toronto — lotniska4 lotniskaSą 4 lotniska w pobliżu Toronto: Toronto Kitchener-Waterloo (YKF), Toronto-Lester B. Pearson (YYZ), Toronto Island (YTZ), Toronto Hamilton-John C. Munro (YHM)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Mediolan-Linate - Toronto?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Mediolan-Linate – Toronto są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Mediolan-Linate - Toronto to Czerwiec. Najdroższa pora to Październik.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Mediolan-Linate - Toronto

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Mediolan-Linate - Toronto, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 mar
LIN11:55Mediolan-Linate
28h 20min
1 przesiadka
YYZ16:15Toronto-Lester B. Pearson
27 mar
YYZ17:20Toronto-Lester B. Pearson
30h 40min
1 przesiadka
LIN00:00Mediolan-Linate
2 382 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 gru
LIN09:15Mediolan-Linate
11h 45min
1 przesiadka
YYZ21:00Toronto-Lester B. Pearson
14 gru
YYZ17:20Toronto-Lester B. Pearson
17h 05min
1 przesiadka
LIN10:25Mediolan-Linate
2 600 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 paź
LIN06:55Mediolan-Linate
11h 25min
1 przesiadka
YYZ18:20Toronto-Lester B. Pearson
3 lis
YYZ15:10Toronto-Lester B. Pearson
12h 45min
1 przesiadka
LIN03:55Mediolan-Linate
2 814 zł
Znajdź podobne
KLM
19 gru
LIN14:45Mediolan-Linate
25h 50min
1 przesiadka
YYZ16:35Toronto-Lester B. Pearson
9 sty
YYZ13:15Toronto-Lester B. Pearson
10h 15min
1 przesiadka
LIN23:30Mediolan-Linate
3 993 zł
Znajdź podobne
Iberia
30 paź
LIN07:35Mediolan-Linate
41h 53min
2 przesiadki
YYZ01:28Toronto-Lester B. Pearson
3 lis
YYZ15:10Toronto-Lester B. Pearson
22h 05min
2 przesiadki
LIN13:15Mediolan-Linate
4 013 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lis
LIN10:30Mediolan-Linate
30h 10min
1 przesiadka
YYZ15:40Toronto-Lester B. Pearson
8 lis
YYZ16:45Toronto-Lester B. Pearson
11h 25min
1 przesiadka
LIN04:10Mediolan-Linate
2 501 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Mediolan-Linate - Toronto w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Mediolan-Linate – Toronto w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
5 lis
LIN11:55Mediolan-Linate
28h 45min
1 przesiadka
YYZ16:40Toronto-Lester B. Pearson
1 401 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
19 paź
LIN16:00Mediolan-Linate
29h 21min
2 przesiadki
YYZ21:21Toronto-Lester B. Pearson
2 101 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 paź
LIN06:55Mediolan-Linate
11h 25min
1 przesiadka
YYZ18:20Toronto-Lester B. Pearson
2 113 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Mediolan-Linate – Toronto

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Mediolan-Linate – Toronto
British Airways
21 paź
LIN03:25Mediolan-Linate
18h 30min
1 przesiadka
YYZ21:55Toronto-Lester B. Pearson
2 lis
YYZ07:32Toronto-Lester B. Pearson
17h 53min
2 przesiadki
LIN01:25Mediolan-Linate
3 910 zł
Znajdź podobne
British Airways
23 paź
LIN03:25Mediolan-Linate
14h 30min
1 przesiadka
YYZ17:55Toronto-Lester B. Pearson
31 paź
YYZ07:30Toronto-Lester B. Pearson
18h 30min
2 przesiadki
LIN02:00Mediolan-Linate
4 345 zł
Znajdź podobne

  • Mediolan-Linate – Toronto – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Mediolan-Linate i Toronto dzieli dystans 6639,0 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 11h 25min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lotnisko Mediolan-Linate-Toronto

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Mediolan - Toronto
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena2 086 zł

Podobne loty: Lotnisko Mediolan-Linate – Toronto

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Mediolan-Linate – Toronto