Tanie loty na trasie Kraków – Ankara od 702 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Ankara-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Ankara
Najkrótszy czas lotu19h 45minNajszybszy lot Kraków-Ankara zajmuje 19h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Ankara. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ankara Esenboga.
Ankara — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ankara: Ankara Esenboga (ESB)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Ankara?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Ankara są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Ankara są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Ankara są około 18% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Ankara?

Ukraine International Airlines

Lufthansa i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Ankara.

Która trasa podróży Kraków – Ankara jest najtańsza?

Kraków Balice - Ankara Esenboga

Wybierz trasę Kraków Balice - Ankara Esenboga, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Ankara.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Ankara

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Ankara, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 mar
KRK07:25Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
ESB23:00Ankara Esenboga
19 mar
ESB20:05Ankara Esenboga
25h 40min
1 przesiadka
KRK21:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 mar
KRK07:25Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
ESB23:00Ankara Esenboga
20 mar
ESB08:20Ankara Esenboga
13h 25min
1 przesiadka
KRK21:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 mar
KRK07:25Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
ESB23:00Ankara Esenboga
20 mar
ESB08:20Ankara Esenboga
34h 15min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 mar
KRK10:55Kraków Balice
30h 50min
2 przesiadki
ESB17:45Ankara Esenboga
20 mar
ESB02:30Ankara Esenboga
29h 55min
2 przesiadki
KRK08:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 mar
KRK08:55Kraków Balice
26h 40min
2 przesiadki
ESB11:35Ankara Esenboga
19 mar
ESB20:05Ankara Esenboga
19h 20min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Ankara

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Ankara z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International Airlines
CenaOd 874 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Lufthansa
CenaOd 937 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Ankara Esenboga oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Ankara Esenboga, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ukraine International Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ukraine International Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Ankara Esenboga – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Ankara Esenboga wynosi 1512,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 15h 35min.


Alternatywne trasy Kraków-Ankara

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ankara
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena730 zł
Loty Wrocław - Ankara
Najkrótszy czas lotu26h 50min
Najniższa cena770 zł
Loty Poznań - Ankara
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena1 607 zł
Loty Gdańsk - Ankara
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena885 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Ankara

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Ankara