Tanie loty na trasie Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo od 119 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Lotnisko Wenecja-Marco Polo-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Znaleziono najlepszą cenę551 złNajlepsza oferta na podróż Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 551 zł. Najlepsza cena lotu Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 119 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 30minNajszybszy lot Katowice-Lotnisko Wenecja-Marco Polo zajmuje 1h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Lotnisko Wenecja-Marco Polo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo to Marzec. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Lotnisko Wenecja-Marco Polo.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo, zmieniając zakładki
Ryanair
27 mar
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE14:30Wenecja-Marco Polo
31 mar
VCE03:15Wenecja-Marco Polo
1h 30min
KTW04:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
27 mar
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE14:30Wenecja-Marco Polo
31 mar
VCE10:05Wenecja-Marco Polo
9h 25min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 mar
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE14:30Wenecja-Marco Polo
31 mar
VCE03:15Wenecja-Marco Polo
1h 30min
KTW04:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
18 lut
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
25h 45min
2 przesiadki
VCE16:40Wenecja-Marco Polo
20 lut
VCE04:20Wenecja-Marco Polo
34h 45min
2 przesiadki
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 lut
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
34h 05min
2 przesiadki
VCE12:05Wenecja-Marco Polo
6 lut
VCE04:20Wenecja-Marco Polo
7h 05min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 lip
KTW05:10Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE06:40Wenecja-Marco Polo
17 lip
VCE14:55Wenecja-Marco Polo
1h 30min
KTW16:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 lip
KTW05:10Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE06:40Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
20 lut
KTW15:10Katowice-Pyrzowice
25h 35min
3 przesiadki
VCE16:45Wenecja-Marco Polo
Ryanair
1 maj
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE14:30Wenecja-Marco Polo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 240 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 484 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 497 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Ryanair: Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Ryanair
27 mar
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE14:30Wenecja-Marco Polo
31 mar
VCE03:15Wenecja-Marco Polo
1h 30min
KTW04:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 mar
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE14:30Wenecja-Marco Polo
31 mar
VCE03:15Wenecja-Marco Polo
1h 30min
KTW04:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 lip
KTW05:10Katowice-Pyrzowice
1h 30min
VCE06:40Wenecja-Marco Polo
17 lip
VCE14:55Wenecja-Marco Polo
1h 30min
KTW16:25Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Wenecja-Marco Polo oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Wenecja-Marco Polo, takie jak LOT, Lufthansa i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Katowice-Pyrzowice – Wenecja-Marco Polo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Katowice-Pyrzowice – Wenecja-Marco Polo – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 725,9 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 30min.


Alternatywne trasy Katowice-Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena48 zł
Loty Poznań - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena48 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena163 zł
Loty Kraków - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena75 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena163 zł
Loty Kraków - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena75 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Katowice - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena206 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Lotnisko Wenecja-Marco Polo