Tanie loty Katowice - Amman od 146 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Amman-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Amman
Znaleziono najlepszą cenę1 112 złNajlepsza cena za lot Katowice – Amman znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 112 zł
Najkrótszy czas lotu14h 30minNajszybszy lot Katowice-Amman zajmuje 14h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Amman. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Amman Queen Alia Intl.
Amman — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Amman: Amman Queen Alia Intl (AMM)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Amman?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Katowice – Amman jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Amman Queen Alia Intl

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Amman Queen Alia Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Amman.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Amman

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Amman, zmieniając zakładki
Ryanair
25 lis
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
14h 30min
1 przesiadka
AMM02:25Amman Queen Alia Intl
28 lis
AMM06:25Amman Queen Alia Intl
29h 05min
1 przesiadka
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
25 lis
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
30h 50min
2 przesiadki
AMM14:45Amman Queen Alia Intl
28 lis
AMM06:25Amman Queen Alia Intl
29h 05min
1 przesiadka
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
18 lis
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
14h 30min
1 przesiadka
AMM02:25Amman Queen Alia Intl
21 lis
AMM14:20Amman Queen Alia Intl
25h 45min
2 przesiadki
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
26 lis
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
23h 10min
1 przesiadka
AMM14:05Amman Queen Alia Intl
29 lis
AMM03:05Amman Queen Alia Intl
40h 25min
2 przesiadki
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
18 lis
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
21h 15min
2 przesiadki
AMM05:10Amman Queen Alia Intl
21 lis
AMM14:20Amman Queen Alia Intl
21h 10min
2 przesiadki
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
12 lis
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
32h 10min
2 przesiadki
AMM14:05Amman Queen Alia Intl
14 lis
AMM06:55Amman Queen Alia Intl
27h 50min
2 przesiadki
KTW10:45Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Amman w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Amman w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
26 lis
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
14h 40min
1 przesiadka
AMM05:35Amman Queen Alia Intl
Ryanair
26 lis
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
23h 40min
2 przesiadki
AMM05:35Amman Queen Alia Intl
Kilka linii lotniczych
26 lis
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
33h 00min
3 przesiadki
AMM11:00Amman Queen Alia Intl

Znajdź oferty lotu last-minute Katowice – Amman

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Katowice – Amman
Kilka linii lotniczych
22 paź
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
23h 45min
1 przesiadka
AMM12:00Amman Queen Alia Intl
30 paź
AMM15:00Amman Queen Alia Intl
26h 25min
2 przesiadki
KTW17:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
22 paź
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
23h 45min
1 przesiadka
AMM12:00Amman Queen Alia Intl
30 paź
AMM13:35Amman Queen Alia Intl
31h 30min
3 przesiadki
KTW21:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
22 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
27h 05min
3 przesiadki
AMM12:00Amman Queen Alia Intl
30 paź
AMM15:00Amman Queen Alia Intl
26h 25min
2 przesiadki
KTW17:25Katowice-Pyrzowice
1 187 zł
Znajdź podobne
LOT
22 paź
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
16h 10min
2 przesiadki
AMM17:40Amman Queen Alia Intl
25 paź
AMM03:30Amman Queen Alia Intl
17h 25min
2 przesiadki
KTW20:55Katowice-Pyrzowice
3 162 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
27h 05min
3 przesiadki
AMM12:00Amman Queen Alia Intl
30 paź
AMM13:35Amman Queen Alia Intl
31h 30min
3 przesiadki
KTW21:05Katowice-Pyrzowice
1 603 zł
Znajdź podobne
LOT
22 paź
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
16h 10min
2 przesiadki
AMM17:40Amman Queen Alia Intl
25 paź
AMM03:30Amman Queen Alia Intl
17h 25min
2 przesiadki
KTW20:55Katowice-Pyrzowice
3 981 zł
Znajdź podobne

  • Katowice-Pyrzowice – Amman Queen Alia Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Katowice-Pyrzowice i Amman Queen Alia Intl dzieli dystans 2460,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 7h 40min.


Alternatywne trasy Katowice-Amman

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Amman
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena75 zł
Loty Kraków - Amman
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena79 zł
Loty Wrocław - Amman
Najkrótszy czas lotu24h 05min
Najniższa cena404 zł
Loty Gdańsk - Amman
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena883 zł

Podobne loty: Katowice – Amman

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Amman

Loty do innych miast: Jordania

Amman to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju