Tanie loty na trasie Gdańsk – Algier od 1 049 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Algier-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Algier
Najkrótszy czas lotu17h 10minNajszybszy lot Gdańsk-Algier zajmuje 17h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Algier. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Algier Houari Boumediene.
Algier — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Algier: Algier Houari Boumediene (ALG)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Algier?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Algier są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Gdańsk – Algier są najtańsze?

w południe

Loty Gdańsk - Algier są około 26% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Algier?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Gdańsk-Algier.

Która trasa podróży Gdańsk – Algier jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Algier Houari Boumediene

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Algier Houari Boumediene, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Algier.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Algier

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Algier, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 lip
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
2 przesiadki
ALG05:25Algier Houari Boumediene
10 lip
ALG10:55Algier Houari Boumediene
19h 50min
2 przesiadki
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
1 533 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lip
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
10h 10min
1 przesiadka
ALG20:45Algier Houari Boumediene
9 lip
ALG22:20Algier Houari Boumediene
18h 50min
1 przesiadka
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
2 483 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
25h 00min
2 przesiadki
ALG03:35Algier Houari Boumediene
7 maj
ALG18:50Algier Houari Boumediene
20h 55min
2 przesiadki
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
1 589 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
43h 30min
3 przesiadki
ALG07:30Algier Houari Boumediene
7 maj
ALG18:50Algier Houari Boumediene
20h 55min
2 przesiadki
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
1 597 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
2 przesiadki
ALG05:25Algier Houari Boumediene
10 lip
ALG08:35Algier Houari Boumediene
10h 00min
1 przesiadka
GDN18:35Gdańsk Rębiechowo
1 649 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
25h 00min
2 przesiadki
ALG03:35Algier Houari Boumediene
7 maj
ALG18:50Algier Houari Boumediene
23h 05min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
1 657 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Algier w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Algier w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
13 lut
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
48h 20min
2 przesiadki
ALG07:55Algier Houari Boumediene
1 049 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
GDN13:10Gdańsk Rębiechowo
43h 25min
3 przesiadki
ALG08:35Algier Houari Boumediene
1 251 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
21h 55min
1 przesiadka
ALG07:05Algier Houari Boumediene
2 650 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Algier

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Algier z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 982 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Gdańsk – Algier

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Gdańsk – Algier
Lufthansa
8 lip
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
10h 10min
1 przesiadka
ALG20:45Algier Houari Boumediene
9 lip
ALG22:20Algier Houari Boumediene
18h 50min
1 przesiadka
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
2 483 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lip
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
10h 10min
1 przesiadka
ALG20:45Algier Houari Boumediene
9 lip
ALG22:20Algier Houari Boumediene
9h 15min
2 przesiadki
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
2 634 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
5h 15min
1 przesiadka
ALG08:05Algier Houari Boumediene
7 maj
ALG08:35Algier Houari Boumediene
8h 35min
1 przesiadka
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
2 920 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Algier Houari Boumediene oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Algier Houari Boumediene, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Gdańsk Rębiechowo – Algier Houari Boumediene – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Gdańsk Rębiechowo – Algier Houari Boumediene – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2290,5 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 5h 15min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Algier

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Algier
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena1 315 zł
Loty Warszawa - Annaba
Najkrótszy czas lotu26h 30min
Najniższa cena2 769 zł
Loty Kraków - Algier
Najkrótszy czas lotu20h 35min
Najniższa cena1 096 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Algier

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Algier