Tanie loty na trasie Berlin – Dakar od 863 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 27.5
pt 3.6

Informacje o trasie Dakar-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Dakar

Najkrótszy czas lotu

16h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Dakar — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Berlin-Dakar zajmuje 16h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Dakar. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Dakar Blaise Diagne.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dakar: Dakar Blaise Diagne (DSS)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Dakar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Dakar są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Dakar to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Dakar są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Berlin – Dakar są najtańsze?

rano

Loty Berlin - Dakar są około 18% droższe po południu niż rano.

Która trasa podróży Berlin – Dakar jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Dakar Blaise Diagne

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Dakar Blaise Diagne, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Dakar.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Dakar?

41 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Dakar to 41 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Dakar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Dakar, zmieniając zakładki
Iberia
2 paź
BER07:40Berlin Brandenburg
11h 00min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
8 paź
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
11h 05min
1 przesiadka
BER04:55Berlin Brandenburg
1 739 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
22 wrz
BER02:55Berlin Brandenburg
10h 15min
1 przesiadka
DSS13:10Dakar Blaise Diagne
12 paź
DSS17:15Dakar Blaise Diagne
22h 55min
1 przesiadka
BER16:10Berlin Brandenburg
2 239 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 cze
BER10:55Berlin Brandenburg
29h 40min
2 przesiadki
DSS16:35Dakar Blaise Diagne
6 cze
DSS03:00Dakar Blaise Diagne
24h 45min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
2 361 zł
Znajdź podobne
SWISS
5 wrz
BER15:45Berlin Brandenburg
46h 40min
2 przesiadki
DSS14:25Dakar Blaise Diagne
27 wrz
DSS17:15Dakar Blaise Diagne
19h 40min
2 przesiadki
BER12:55Berlin Brandenburg
2 480 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 paź
BER15:25Berlin Brandenburg
12h 15min
1 przesiadka
DSS03:40Dakar Blaise Diagne
8 paź
DSS15:55Dakar Blaise Diagne
19h 50min
2 przesiadki
BER11:45Berlin Brandenburg
2 585 zł
Znajdź podobne
Iberia
2 paź
BER07:40Berlin Brandenburg
11h 00min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
8 paź
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
11h 05min
1 przesiadka
BER04:55Berlin Brandenburg
1 748 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Dakar w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Dakar w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Iberia.
Iberia
28 maj
BER15:50Berlin Brandenburg
26h 50min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
Iberia
29 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
15h 40min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
Iberia
30 maj
BER15:50Berlin Brandenburg
26h 50min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Dakar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Dakar
Iberia
1 cze
BER03:00Berlin Brandenburg
15h 40min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
5 cze
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
10h 55min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
1 980 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
27 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
13h 35min
2 przesiadki
DSS16:35Dakar Blaise Diagne
8 cze
DSS03:00Dakar Blaise Diagne
24h 45min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
2 357 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
13h 25min
2 przesiadki
DSS16:25Dakar Blaise Diagne
4 cze
DSS15:55Dakar Blaise Diagne
19h 50min
2 przesiadki
BER11:45Berlin Brandenburg
2 616 zł
Znajdź podobne
Iberia
28 maj
BER07:30Berlin Brandenburg
11h 10min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
6 cze
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
10h 55min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
2 015 zł
Znajdź podobne
Iberia
28 maj
BER07:30Berlin Brandenburg
11h 10min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
6 cze
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
10h 55min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
2 020 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
30 maj
BER15:25Berlin Brandenburg
23h 00min
1 przesiadka
DSS14:25Dakar Blaise Diagne
9 cze
DSS02:50Dakar Blaise Diagne
29h 15min
2 przesiadki
BER08:05Berlin Brandenburg
2 361 zł
Znajdź podobne

Loty Iberia: Berlin – Dakar

Nasze najlepsze oferty Iberia na lot Berlin – Dakar
Iberia
2 paź
BER07:40Berlin Brandenburg
11h 00min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
8 paź
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
11h 05min
1 przesiadka
BER04:55Berlin Brandenburg
1 739 zł
Znajdź podobne
Iberia
2 paź
BER07:40Berlin Brandenburg
11h 00min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
8 paź
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
11h 05min
1 przesiadka
BER04:55Berlin Brandenburg
1 748 zł
Znajdź podobne
Iberia
1 cze
BER03:00Berlin Brandenburg
15h 40min
1 przesiadka
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
5 cze
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
10h 55min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
1 980 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Berlin – Dakar

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Berlin – Dakar
Turkish Airlines
27 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
13h 35min
2 przesiadki
DSS16:35Dakar Blaise Diagne
9 cze
DSS02:50Dakar Blaise Diagne
29h 15min
2 przesiadki
BER08:05Berlin Brandenburg
2 357 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 cze
BER10:55Berlin Brandenburg
29h 40min
2 przesiadki
DSS16:35Dakar Blaise Diagne
8 cze
DSS03:00Dakar Blaise Diagne
24h 45min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
2 361 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 cze
BER07:10Berlin Brandenburg
33h 25min
2 przesiadki
DSS16:35Dakar Blaise Diagne
8 cze
DSS03:00Dakar Blaise Diagne
24h 45min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
2 370 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Dakar Blaise Diagne oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Dakar Blaise Diagne, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Royal Air Maroc, Iberia i Brussels Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Royal Air Maroc, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Dakar Blaise Diagne – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Dakar Blaise Diagne i Berlin Brandenburg są od siebie oddalone o 5005,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 10h 15min.



Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Dakar jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Dakar i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Berlin – Dakar z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Berlin – Dakar. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Berlin – Dakar. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.