Hotel-Pension Villa Hennes

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Bar/lobby

3 gwiazdki
sob. 31.10.
-
ndz. 1.11.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Hotel-Pension Villa Hennes
Dostawca oferty Hotel-Pension Villa Hennes
Dostawca oferty Hotel-Pension Villa Hennes
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Hotel-Pension Villa Hennes room price & deals

sob. 31.10.
-
ndz. 1.11.

Hotel Amenities & Facilities

  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Transfer z lotniska
  • Wi-Fi
  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Dostępne pokoje dla niepalących
  • Wyznaczona część dla palących

Hotel-Pension Villa Hennes Reviews

Hotel-Pension Villa Hennes room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jaki dystans dzieli Hotel-Pension Villa Hennes i Drezno Dresden Arpt?

    Hotel Hotel-Pension Villa Hennes i lotnisko Drezno Dresden Arpt dzieli odległość 22,5 km, a średni czas dojazdu to ok. 41 min. Czas dojazdu może się różnić w zależności od pory dnia i ruchu na drodze.

  • Jak dojechać z hotelu Hotel-Pension Villa Hennes na lotnisko Drezno Dresden Arpt?

    Goście hotelu Hotel-Pension Villa Hennes, którzy dojeżdżają bezpośrednio z lotniska Drezno Dresden Arpt, chętnie korzystają z taksówek lub grupowych przejazdów.

  • Czy hotel Hotel-Pension Villa Hennes jest przyjazny zwierzętom?

    Hotel-Pension Villa Hennes akceptuje zwierzęta domowe.

  • Czy w hotelu Hotel-Pension Villa Hennes można zamówić jedzenie?

    Zatrzymując się w hotelu Hotel-Pension Villa Hennes, pomyśl o możliwości zamówienia jedzenia z hotelowego menu bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy Hotel-Pension Villa Hennes ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Hotel-Pension Villa Hennes nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +49 4935 0146 4266.

  • Hotel-Pension Villa Hennes – jak skontaktować się z hotelem?

    Numer kontaktowy Hotel-Pension Villa Hennes to +49 4935 0146 4266.

  • Czy Hotel-Pension Villa Hennes oferuje Wi-Fi?

    Tak. Hotel-Pension Villa Hennes udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Hotel-Pension Villa Hennes – o której godzinie należy się wymeldować?

    Standardowa godzina wymeldowania w tym obiekcie to 11:00. Goście mogą natomiast zameldować się od 14:00.

  • Pirna, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Pirna – dostępnych jest 304 operatorów (dane na października 2026.

  • Pirna, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Pirna – ceny odświeżają się codziennie.

Places of interest near Hotel-Pension Villa Hennes

Attractions in Pirna, Niemcy curated by momondo
Adres Hotel-Pension Villa Hennes: Postaer Strasse 16f, 01796 Pirna, Saksonia

Top landmarks

  • Sonnenstein Castle0.5 km
  • Willy-Troger Stadium2.1 km
  • DDR Museum2.5 km
  • Schloss Pillnitz7.3 km
  • Saint Johns Church15.3 km
  • Waterpark15.5 km

momondo’s favorite Pirna hotels

Hotel Sächsischer Hof

Gartenstr. 21, Pirna, Saksonia

7,6
3 gwiazdki

478 zł

aktiv Sporthotel Sächsische Schweiz

Rottwerndorfer Str. 56b, Pirna, Saksonia

8,5
3 gwiazdki

651 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Pirna)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
sob. 31.10.
ndz. 1.11.

Pirna – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Niemcy – popularne miasta