Vice Versa

Hotel 4-gwiazdkowy oferujący Bar/lobby

4 gwiazdki
8,5
Bardzo dobry
na podstawie 1486 opinii
1 486 zweryfikowanych ocen
czw. 24.9.
-
pt. 25.9.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
402 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
402 zł
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
430 zł
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
444 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

About Vice Versa, Paryż

Czystość
8,8
Komfort
8,7
Położenie
8,6
Usługi
8,5
Obsługa
9,2
Jakość a cena
8,3
Hotel mieści się w dzielnicy 15 dzielnica, zaledwie 10 minut drogi od takich atrakcji turystycznych, jak Paris Triangle. Obiekt jest otoczony wieloma sklepami i butikami, a w 10 minut można się stąd dostać do takich miejsc, jak Porte de Versailles.Vice Versa ma całodobową recepcję, a także łaźnię turecką i darmowy internet bezprzewodowy w przestrzeni ogólnodostępnej. Dla dodatkowej wygody gości obiekt zapewnia wypożyczalnię rowerów, opiekę nad dziećmi i ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie.Vice Versa oferuje gościom 37 pokoi, z których każdy posiada na wyposażeniu mini bar i suszarkę do włosów.Port lotniczy Paris - Orly znajduje się w odległości 20 minut drogi od hotelu, a do takich miejsc, jak Vaugirard można się stąd dostać w 20 minut. W pobliżu hotelu jest Wieża Eiffela.

Vice Versa room price & deals

czw. 24.9.
-
pt. 25.9.
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
402 zł
za noc z VAT
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
430 zł
za noc z VAT
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Amenities & Facilities

  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Ekspres do kawy
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Internet

Vice Versa Reviews

8,5
Bardzo dobry
1486 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
645
Bardzo dobry
316
Dobry
229
OK
94
Zadowalający
87
Przeciętny
51
Słaby
64
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Vice Versa room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jak Vice Versa wypada w porównaniu z innymi hotelami 4-gwiazdkowymi w mieście Paryż?

    W mieście Paryż hotele 4-gwiazdkowe kosztują zazwyczaj ok. 1 772 zł/noc, jednak Vice Versa oferuje noclegi już od 544 zł/noc, mimo że jest to hotel oceniany tak samo jak konkurencyjne obiekty.

  • Jaki dystans dzieli Vice Versa i Paryż-Orly?

    Lotnisko Paryż-Orly i hotel Vice Versa dzielą 13,4 km. Dojazd z i na lotnisko powinien zająć 24 min, w zależności od ruchu na drodze. Planując przejazd, weź pod uwagę możliwe korki bliżej centrum miasta.

  • Jak dojechać z hotelu Vice Versa na lotnisko Paryż-Orly?

    Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Paryż-Orly do hotelu Vice Versa lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy hotel Vice Versa jest przyjazny zwierzętom?

    Do hotelu Vice Versa goście mogą przyjeżdżać z psami.

  • Czy w hotelu Vice Versa można zamówić jedzenie?

    Zatrzymując się w hotelu Vice Versa, pomyśl o możliwości zamówienia jedzenia z hotelowego menu bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy Vice Versa ma basen?

    Z naszych obecnych danych wynika, że Vice Versa nie posiada basenu. Hotele stale pracują jednak nad dodawaniem nowych udogodnień, dlatego aby poznać najbardziej aktualną ofertę hotelu, warto skontaktować się z nim bezpośrednio, dzwoniąc pod numer +33 1 55 76 55 55.

  • Jaka odległość dzieli Vice Versa i centrum miasta Paryż?

    Vice Versa jest oddalony od centrum miasta Paryż o 4,9 km. W tym mieście znajdziesz ciekawe zabytki takie jak Ratusz w Paryżu.

  • Vice Versa – jak skontaktować się z hotelem?

    Jeśli masz pytania dotyczące swojej rezerwacji w hotelu Vice Versa, skontaktuj się bezpośrednio z naszą recepcją pod numerem +33 1 55 76 55 55.

  • Czy Vice Versa oferuje Wi-Fi?

    Tak. Vice Versa udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Vice Versa – o której godzinie należy się wymeldować?

    Vice Versa ustalił godzinę wymeldowania na 11:00. Późniejsze wymeldowanie może być dostępne po skontaktowaniu się z recepcją hotelu.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie Vice Versa?

    Ceny mogą się wahać w zależności od rodzaju pokoju, dostępności i dat. Możesz znaleźć świetne oferty między 461 zł a 872 zł za noc. Wpisz preferowane daty podróży w powyższym formularzu, aby zobaczyć najlepiej dopasowane oferty.

  • Czy w obiekcie Vice Versa dostępne są usługi pralnicze?

    W obiekcie Vice Versa dostępne są usługi pralnicze. Skontaktuj się z recepcją, by uzyskać więcej informacji.

  • Jaki dystans dzieli obiekt Vice Versa (Paryż) i atrakcję taką jak Katakumby Paryża?

  • Czy Kaplica Matki Bożej Cudownego Medalika (Paryż) znajduje się w pobliżu obiektu Vice Versa?

  • Paryż, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Paryż – aktualnie (dane na września 2026) dostępnych jest 19 099 operatorów.

  • Paryż, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Paryż – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

Places of interest near Vice Versa

Attractions in Paryż, Francja curated by momondo
Adres Vice Versa: 213 Rue De La Croix Nivert, 75015 Paryż

Top landmarks

  • Wieża Eiffla2.5 km
  • Kościół Saint-Sulpice3.7 km
  • Muzeum Orsay3.8 km
  • Pola Elizejskie3.9 km
  • Place de la Concorde4.1 km
  • Łuk Triumfalny4.2 km
  • Panteon4.3 km
  • Luwr4.4 km
  • Place d'Italie4.6 km
  • Katedra Notre-Dame4.8 km
  • Sekwana5 km
  • Opera Garnier5 km

momondo’s favorite Paryż hotels

NH Paris Gare de l'Est

5 Rue du 8 Mai 1945, Paryż

8,4
4 gwiazdki

630 zł

ibis Paris Tour Eiffel Cambronne 15ème

2 Rue Cambronne, Paryż

7,9
3 gwiazdki

629 zł

ibis Styles Paris Bercy

77 rue de Bercy, Paryż

7,5
3 gwiazdki

596 zł

hotelF1 Paris Porte de Châtillon

23 Ave De La Porte De Chatillon, Paryż

7,7

237 zł

Le Belmont Paris

30 Rue de Bassano, Paryż

9,1
4 gwiazdki

1 025 zł

Novotel Paris 14 Porte d'Orleans

15 Boulevard Romain Rolland, Paryż

8,2
4 gwiazdki

567 zł

Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes

22 Avenue du Professeur Lemierre, Paryż

7,2
4 gwiazdki

450 zł

B&B HOTEL Paris Porte des Lilas

23 Avenue René Fonck, Paryż

8,0
2 gwiazdki

359 zł

Nearby accommodation in Paryż

15. dzielnica Paryża

See more

Aparthotel Adagio Paris XV

20 Rue d'Oradour Sur Glane, Paryż

7,4
3 gwiazdki

489 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Mercure Paris Centre Tour Eiffel

20 rue Jean Rey, Paryż

7,6
4 gwiazdki

880 zł

Zobacz oferty hoteli

Oceania Paris Porte de Versailles

52 Rue D'Oradour-Sur-Glane, Paryż

8,0
4 gwiazdki

651 zł

Zobacz oferty hoteli

ibis Paris Tour Eiffel Cambronne 15ème

2 Rue Cambronne, Paryż

7,9
3 gwiazdki

629 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Mercure Paris Vaugirard Porte de Versailles

69 boulevard Victor, Paryż

8,1
4 gwiazdki

722 zł

Zobacz oferty hoteli

ibis Styles Paris 15 Lecourbe

192 Rue de La Croix Nivert, Paryż

8,0
3 gwiazdki

659 zł

Zobacz oferty hoteli

Pullman Paris Tour Eiffel

18 Avenue de Suffren, Paryż

8,2
4 gwiazdki

1 703 zł

Zobacz oferty hoteli

Novotel Paris Centre Tour Eiffel

61 quai de Grenelle, Paryż

7,7
4 gwiazdki

704 zł

Zobacz oferty hoteli

Okko Hotels Paris Porte de Versailles

2 rue du Colonel Pierre Avia, Paryż

8,0
4 gwiazdki

521 zł

Zobacz oferty hoteli

16. dzielnica Paryża

See more

Hôtel Palais De Chaillot

35 Avenue Raymond Poincaré, Paryż

8,7
3 gwiazdki

753 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Keppler

10 Rue Kepler, Paryż

9,3
4 gwiazdki

1 262 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Toujours & Spa

155 Avenue De Malakoff, Paryż

8,9
4 gwiazdki

867 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Etoile Maillot

143 Avenue De Malakoff, Paryż

8,8
4 gwiazdki

800 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Elysees Bassano

24 Rue De Bassano, Paryż

8,4
4 gwiazdki

836 zł

Zobacz oferty hoteli

Le Belmont Paris

30 Rue de Bassano, Paryż

9,1
4 gwiazdki

1 025 zł

Zobacz oferty hoteli

Majestic Hotel Spa - Champs Elysées

30 Rue La Perouse, Paryż

8,4
5 gwiazdek

1 782 zł

Zobacz oferty hoteli

Chalgrin Boutique Hotel

1/5 Rue d'Argentine, Paryż

8,3
4 gwiazdki

944 zł

Zobacz oferty hoteli

5. dzielnica Paryża

See more

Hôtel Beauvoir

43 Avenue Georges Bernanos, Paryż

7,7
3 gwiazdki

419 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Andre Latin

50-52 Rue Gay-Lussac, Paryż

8,5
3 gwiazdki

658 zł

Zobacz oferty hoteli

Hôtel Serotel Lutèce

2 Rue Berthollet, Paryż

8,7
4 gwiazdki

835 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Elysa-Luxembourg

6 Rue Gay-Lussac, Paryż

8,6
3 gwiazdki

753 zł

Zobacz oferty hoteli

Five Boutique Hotel Paris Quartier Latin

3 Rue De Flatters, Paryż

8,1
3 gwiazdki

555 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel de l'Esperance

15 Rue Pascal, Paryż

8,7
4 gwiazdki

532 zł

Zobacz oferty hoteli

Port Royal Hotel

8 Boulevard de Port-Royal, Paryż

7,7
3 gwiazdki

443 zł

Zobacz oferty hoteli

Belle chambre dans le quartier latin

Paryż

5,0

506 zł

Zobacz oferty hoteli

6. dzielnica Paryża

See more

Hotel Saint Pierre

4 Rue de l'Ecole de Medecine, Paryż

7,6
2 gwiazdki

548 zł

Zobacz oferty hoteli

Relais Hôtel du Vieux Paris

9 Rue Git Le Coeur, Paryż

9,2
4 gwiazdki

1 112 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel le Regent

61 Rue Dauphine, Paryż

8,6
3 gwiazdki

758 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Prince De Conti

8, Rue Guénégaud, Paryż

8,8
3 gwiazdki

1 039 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Eugenie

31 Rue Saint-André Des Arts, Paryż

8,0
3 gwiazdki

699 zł

Zobacz oferty hoteli

Citadines Saint-Germain-des-Prés Paris

53 Ter Quai Des Grands Augustins, Paryż

8,1
4 gwiazdki

898 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Dame des Arts

4 Rue Danton, Paryż

8,9
4 gwiazdki

1 596 zł

Zobacz oferty hoteli

Millésime Hôtel

15 Rue Jacob, Paryż

9,2
4 gwiazdki

1 316 zł

Zobacz oferty hoteli

Au centre de paris Saint-michel et St germain despres

Paryż

1,0

687 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Paryż)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
czw. 24.9.
pt. 25.9.

Paryż – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Francja – popularne miasta