Cheap flights z Wrocław do Lotnisko Szanghaj Pu Dong from 4 174 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Szanghaj Pu Dong-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Znaleziono najlepszą cenę

18 074 zł

Najkrótszy czas lotu

20h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza cena za lot Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 18 074 zł
Najszybszy lot Wrocław-Lotnisko Szanghaj Pu Dong zajmuje 20h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Lotnisko Szanghaj Pu Dong. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Szanghaj Pu Dong.

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Lotnisko Szanghaj Pu Dong?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong?

Lufthansa. Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wrocław-Lotnisko Szanghaj Pu Dong.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Lotnisko Szanghaj Pu Dong, zmieniając zakładki
KLM
26 maj
WRO10:05Wrocław-Strachowice
20h 40min
2 przesiadki
PVG06:45Szanghaj Pu Dong
3 cze
PVG16:20Szanghaj Pu Dong
23h 15min
2 przesiadki
WRO15:35Wrocław-Strachowice
4 174 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
WRO10:05Wrocław-Strachowice
20h 40min
2 przesiadki
PVG06:45Szanghaj Pu Dong
3 cze
PVG16:20Szanghaj Pu Dong
23h 50min
3 przesiadki
WRO16:10Wrocław-Strachowice
4 252 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 mar
WRO02:55Wrocław-Strachowice
25h 50min
1 przesiadka
PVG04:45Szanghaj Pu Dong
16 sie
PVG07:35Szanghaj Pu Dong
28h 40min
1 przesiadka
WRO12:15Wrocław-Strachowice
7 586 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 mar
WRO09:10Wrocław-Strachowice
20h 35min
2 przesiadki
PVG05:45Szanghaj Pu Dong
16 sie
PVG16:20Szanghaj Pu Dong
23h 10min
2 przesiadki
WRO15:30Wrocław-Strachowice
4 321 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 mar
WRO17:25Wrocław-Strachowice
36h 20min
3 przesiadki
PVG05:45Szanghaj Pu Dong
16 sie
PVG16:20Szanghaj Pu Dong
23h 10min
2 przesiadki
WRO15:30Wrocław-Strachowice
4 425 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 mar
WRO13:20Wrocław-Strachowice
20h 45min
2 przesiadki
PVG10:05Szanghaj Pu Dong
15 sie
PVG20:05Szanghaj Pu Dong
20h 05min
2 przesiadki
WRO16:10Wrocław-Strachowice
5 174 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong
Kilka linii lotniczych
9 lut
WRO16:25Wrocław-Strachowice
30h 55min
3 przesiadki
PVG23:20Szanghaj Pu Dong
16 lut
PVG16:45Szanghaj Pu Dong
23h 25min
2 przesiadki
WRO16:10Wrocław-Strachowice
6 915 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
WRO16:25Wrocław-Strachowice
30h 55min
3 przesiadki
PVG23:20Szanghaj Pu Dong
16 lut
PVG16:45Szanghaj Pu Dong
30h 10min
3 przesiadki
WRO22:55Wrocław-Strachowice
7 145 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lut
WRO07:20Wrocław-Strachowice
22h 25min
2 przesiadki
PVG05:45Szanghaj Pu Dong
16 lut
PVG16:45Szanghaj Pu Dong
23h 25min
2 przesiadki
WRO16:10Wrocław-Strachowice
8 214 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
WRO01:55Wrocław-Strachowice
19h 50min
2 przesiadki
PVG21:45Szanghaj Pu Dong
16 lut
PVG16:45Szanghaj Pu Dong
23h 25min
2 przesiadki
WRO16:10Wrocław-Strachowice
9 496 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
18h 35min
1 przesiadka
PVG03:45Szanghaj Pu Dong
16 lut
PVG16:45Szanghaj Pu Dong
23h 25min
2 przesiadki
WRO16:10Wrocław-Strachowice
10 457 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lut
WRO01:55Wrocław-Strachowice
24h 40min
2 przesiadki
PVG02:35Szanghaj Pu Dong
15 lut
PVG19:40Szanghaj Pu Dong
18h 40min
2 przesiadki
WRO14:20Wrocław-Strachowice
14 753 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 2 498 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Lufthansa: Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong
Lufthansa
20 mar
WRO02:55Wrocław-Strachowice
25h 50min
1 przesiadka
PVG04:45Szanghaj Pu Dong
16 sie
PVG07:35Szanghaj Pu Dong
28h 40min
1 przesiadka
WRO12:15Wrocław-Strachowice
7 586 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 mar
WRO08:55Wrocław-Strachowice
19h 50min
2 przesiadki
PVG04:45Szanghaj Pu Dong
16 sie
PVG07:35Szanghaj Pu Dong
28h 40min
1 przesiadka
WRO12:15Wrocław-Strachowice
7 747 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Szanghaj Pu Dong oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Szanghaj Pu Dong, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wrocław-Strachowice – Szanghaj Pu Dong – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Wrocław-Strachowice – Szanghaj Pu Dong wynosi 8289,4 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 16h 05min.


Alternatywne trasy Wrocław-Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Szanghaj Hongqiao
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena3 308 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Szanghaj Pu Dong
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena3 308 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Lotnisko Szanghaj Pu Dong

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Wrocław – Szanghaj. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Wrocław – Szanghaj z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Wrocław – Szanghaj, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Wrocław – Szanghaj, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.