Cheap flights z Wiedeń do Punta Cana from 2 086 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Punta Cana-Wiedeń

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wiedeń-Punta Cana

Znaleziono najlepszą cenę

2 086 zł

Najkrótszy czas lotu

26h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Punta Cana — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Wiedeń - Punta Cana w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 086 zł. Najlepsza oferta na lot Wiedeń - Punta Cana w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 892 zł.
Najszybszy lot Wiedeń-Punta Cana zajmuje 26h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wiedeń-Punta Cana. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wiedeń-Schwechat - Lotnisko Punta Cana.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Punta Cana: Punta Cana (PUJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Wiedeń - Punta Cana?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wiedeń – Punta Cana są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Wiedeń - Punta Cana to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Wiedeń – Punta Cana są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Wiedeń – Punta Cana są najtańsze?

rano

Loty Wiedeń - Punta Cana są około 27% droższe wieczorem niż rano.

Która trasa podróży Wiedeń – Punta Cana jest najtańsza?

Wiedeń-Schwechat - Punta Cana

Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Punta Cana, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wiedeń - Punta Cana.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wiedeń – Punta Cana?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wiedeń - Punta Cana to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wiedeń - Punta Cana

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wiedeń - Punta Cana, zmieniając zakładki
Air Canada
14 lis
VIE05:25Wiedeń-Schwechat
32h 25min
2 przesiadki
PUJ13:50Punta Cana
24 lis
PUJ09:50Punta Cana
36h 55min
2 przesiadki
VIE22:45Wiedeń-Schwechat
2 408 zł
Znajdź podobne
Air France
24 wrz
VIE02:10Wiedeń-Schwechat
16h 20min
1 przesiadka
PUJ18:30Punta Cana
8 paź
PUJ15:05Punta Cana
22h 00min
1 przesiadka
VIE13:05Wiedeń-Schwechat
2 775 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 wrz
VIE02:10Wiedeń-Schwechat
16h 10min
1 przesiadka
PUJ18:20Punta Cana
2 paź
PUJ15:05Punta Cana
18h 00min
2 przesiadki
VIE09:05Wiedeń-Schwechat
2 843 zł
Znajdź podobne
Delta
12 lis
VIE07:15Wiedeń-Schwechat
54h 17min
2 przesiadki
PUJ13:32Punta Cana
24 lis
PUJ10:10Punta Cana
20h 00min
2 przesiadki
VIE06:10Wiedeń-Schwechat
2 880 zł
Znajdź podobne
KLM
23 wrz
VIE15:55Wiedeń-Schwechat
26h 35min
2 przesiadki
PUJ18:30Punta Cana
9 paź
PUJ15:05Punta Cana
21h 15min
2 przesiadki
VIE12:20Wiedeń-Schwechat
3 043 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
1 wrz
VIE03:10Wiedeń-Schwechat
15h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
4 paź
PUJ14:20Punta Cana
12h 15min
1 przesiadka
VIE02:35Wiedeń-Schwechat
3 084 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Wiedeń - Punta Cana w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wiedeń – Punta Cana w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i SWISS.
Austrian Airlines
14 paź
VIE03:10Wiedeń-Schwechat
15h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
2 086 zł
Znajdź podobne
SWISS
10 wrz
VIE02:15Wiedeń-Schwechat
18h 30min
1 przesiadka
PUJ20:45Punta Cana
2 095 zł
Znajdź podobne
SWISS
10 wrz
VIE02:15Wiedeń-Schwechat
18h 30min
1 przesiadka
PUJ20:45Punta Cana
2 118 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wiedeń – Punta Cana

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wiedeń – Punta Cana
Austrian Airlines
18 sie
VIE06:10Wiedeń-Schwechat
12h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
8 wrz
PUJ14:30Punta Cana
20h 45min
1 przesiadka
VIE11:15Wiedeń-Schwechat
4 662 zł
Znajdź podobne
SWISS
20 sie
VIE02:15Wiedeń-Schwechat
16h 20min
2 przesiadki
PUJ18:35Punta Cana
3 wrz
PUJ14:20Punta Cana
18h 50min
2 przesiadki
VIE09:10Wiedeń-Schwechat
5 201 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sie
VIE02:25Wiedeń-Schwechat
17h 20min
1 przesiadka
PUJ19:45Punta Cana
6 wrz
PUJ14:20Punta Cana
13h 30min
1 przesiadka
VIE03:50Wiedeń-Schwechat
5 351 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
20 sie
VIE03:10Wiedeń-Schwechat
15h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
3 wrz
PUJ14:20Punta Cana
20h 00min
1 przesiadka
VIE10:20Wiedeń-Schwechat
4 725 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
20 sie
VIE03:10Wiedeń-Schwechat
15h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
3 wrz
PUJ14:20Punta Cana
16h 00min
1 przesiadka
VIE06:20Wiedeń-Schwechat
4 748 zł
Znajdź podobne
SWISS
20 sie
VIE02:15Wiedeń-Schwechat
16h 20min
2 przesiadki
PUJ18:35Punta Cana
3 wrz
PUJ16:20Punta Cana
17h 45min
1 przesiadka
VIE10:05Wiedeń-Schwechat
5 319 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Wiedeń – Punta Cana

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Wiedeń – Punta Cana
Air Canada
14 lis
VIE05:25Wiedeń-Schwechat
32h 25min
2 przesiadki
PUJ13:50Punta Cana
24 lis
PUJ09:50Punta Cana
36h 55min
2 przesiadki
VIE22:45Wiedeń-Schwechat
2 408 zł
Znajdź podobne
Air Canada
14 lis
VIE05:25Wiedeń-Schwechat
32h 25min
2 przesiadki
PUJ13:50Punta Cana
24 lis
PUJ10:20Punta Cana
36h 25min
1 przesiadka
VIE22:45Wiedeń-Schwechat
2 426 zł
Znajdź podobne
Air Canada
14 lis
VIE05:25Wiedeń-Schwechat
32h 45min
1 przesiadka
PUJ14:10Punta Cana
24 lis
PUJ10:20Punta Cana
36h 25min
1 przesiadka
VIE22:45Wiedeń-Schwechat
2 444 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Wiedeń – Punta Cana

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Wiedeń – Punta Cana
Austrian Airlines
1 wrz
VIE03:10Wiedeń-Schwechat
15h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
4 paź
PUJ14:20Punta Cana
12h 15min
1 przesiadka
VIE02:35Wiedeń-Schwechat
3 084 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
18 sie
VIE06:10Wiedeń-Schwechat
12h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
8 wrz
PUJ14:30Punta Cana
20h 45min
1 przesiadka
VIE11:15Wiedeń-Schwechat
4 662 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
20 sie
VIE03:10Wiedeń-Schwechat
15h 25min
1 przesiadka
PUJ18:35Punta Cana
3 wrz
PUJ14:20Punta Cana
20h 00min
1 przesiadka
VIE10:20Wiedeń-Schwechat
4 725 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wiedeń-Schwechat – Punta Cana oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wiedeń-Schwechat – Punta Cana, takie jak Lufthansa i SWISS, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wiedeń-Schwechat – Punta Cana – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Wiedeń-Schwechat – Punta Cana zajmuje ok. 8086,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 15h 25min.



Loty do innych miast: Dominikana

Punta Cana to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Wiedeń – Punta Cana według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Wiedeń – Punta Cana z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Wiedeń – Punta Cana dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Wiedeń – Punta Cana. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.