Tanie loty na trasie Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni od 64 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Lotnisko Bukareszt-Otopeni-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Znaleziono najlepszą cenę527 złNajlepsza oferta na podróż Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 527 zł. Najlepsza cena lotu Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 64 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 50minNajszybszy lot Warszawa-Lotnisko Bukareszt-Otopeni zajmuje 1h 50min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Warszawa-Lotnisko Bukareszt-Otopeni – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Bukareszt-Otopeni?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Lotnisko Bukareszt-Otopeni to Maj. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni?

Wizz Air

Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Lotnisko Bukareszt-Otopeni.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Lotnisko Bukareszt-Otopeni to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Bukareszt-Otopeni, zmieniając zakładki
Wizz Air
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
OTP06:50Bukareszt-Otopeni
27 lut
OTP02:40Bukareszt-Otopeni
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
OTP06:50Bukareszt-Otopeni
26 lut
OTP06:45Bukareszt-Otopeni
34h 05min
2 przesiadki
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
11 lut
WMI09:15Warszawa Modlin
7h 25min
1 przesiadka
OTP16:40Bukareszt-Otopeni
15 lut
OTP07:20Bukareszt-Otopeni
11h 55min
1 przesiadka
WMI19:15Warszawa Modlin
Wizz Air
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
OTP06:50Bukareszt-Otopeni
28 lut
OTP01:05Bukareszt-Otopeni
9h 25min
1 przesiadka
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
18 lut
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
8h 10min
1 przesiadka
OTP15:45Bukareszt-Otopeni
22 lut
OTP15:45Bukareszt-Otopeni
21h 25min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
18 lut
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
20h 45min
1 przesiadka
OTP04:20Bukareszt-Otopeni
27 lut
OTP02:40Bukareszt-Otopeni
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Lotnisko Bukareszt-Otopeni w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
18 lut
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
8h 10min
1 przesiadka
OTP15:45Bukareszt-Otopeni
Ryanair
18 lut
WMI09:15Warszawa Modlin
7h 25min
1 przesiadka
OTP16:40Bukareszt-Otopeni
Wizz Air
9 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 25min
1 przesiadka
OTP06:55Bukareszt-Otopeni

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Ryanair
29 sty
WMI15:35Warszawa Modlin
13h 40min
1 przesiadka
OTP05:15Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP05:30Bukareszt-Otopeni
10h 40min
1 przesiadka
WMI16:10Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
2 przesiadki
OTP04:20Bukareszt-Otopeni
30 sty
OTP06:25Bukareszt-Otopeni
30h 45min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
29 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 05min
1 przesiadka
OTP16:05Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP01:35Bukareszt-Otopeni
17h 10min
1 przesiadka
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
29 sty
WMI15:35Warszawa Modlin
13h 40min
1 przesiadka
OTP05:15Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP06:45Bukareszt-Otopeni
12h 40min
2 przesiadki
WMI19:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
2 przesiadki
OTP04:20Bukareszt-Otopeni
30 sty
OTP11:20Bukareszt-Otopeni
25h 50min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
28 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
14h 05min
2 przesiadki
OTP15:45Bukareszt-Otopeni
4 lut
OTP14:10Bukareszt-Otopeni
5h 30min
1 przesiadka
WMI19:40Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 241 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 567 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Austrian Airlines
CenaOd 644 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Lufthansa
CenaOd 1 213 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Wizz Air: Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Wizz Air
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
OTP06:50Bukareszt-Otopeni
27 lut
OTP02:40Bukareszt-Otopeni
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
OTP06:50Bukareszt-Otopeni
28 lut
OTP01:05Bukareszt-Otopeni
9h 25min
1 przesiadka
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
5 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 50min
1 przesiadka
OTP12:35Bukareszt-Otopeni
13 lut
OTP01:00Bukareszt-Otopeni
12h 10min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Ryanair: Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Ryanair
11 lut
WMI09:15Warszawa Modlin
7h 25min
1 przesiadka
OTP16:40Bukareszt-Otopeni
15 lut
OTP07:20Bukareszt-Otopeni
11h 55min
1 przesiadka
WMI19:15Warszawa Modlin
Ryanair
19 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
12h 30min
1 przesiadka
OTP14:20Bukareszt-Otopeni
26 lut
OTP05:30Bukareszt-Otopeni
10h 40min
1 przesiadka
WMI16:10Warszawa Modlin
Ryanair
16 lut
WMI07:20Warszawa Modlin
8h 05min
1 przesiadka
OTP15:25Bukareszt-Otopeni
19 lut
OTP05:30Bukareszt-Otopeni
10h 40min
1 przesiadka
WMI16:10Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Bukareszt-Otopeni oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Bukareszt-Otopeni, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air, LOT i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Warszawa – Bukareszt-Otopeni – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Warszawa i Bukareszt-Otopeni dzieli dystans 929,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 6h 15min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Warszawa-Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena136 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena308 zł
Loty Katowice - Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena240 zł
Loty Poznań - Lotnisko Bukareszt-Otopeni
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena483 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Lotnisko Bukareszt-Otopeni