Tanie loty Szczecin - Amsterdam

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Amsterdam-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Amsterdam
Najkrótszy czas lotu 8 godz. 15 min Najszybszy lot Szczecin-Amsterdam zajmuje 8 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Amsterdam. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Szczecin Goleniów - Amsterdam-Schiphol.
Lotniska - Amsterdam 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Amsterdam: Amsterdam-Schiphol (AMS)

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin-Amsterdam?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Szczecin - Amsterdam to listopad. Najdroższa pora to październik.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Amsterdam?
po południu
Loty Szczecin - Amsterdam są około 19% droższe rano niż po południu.
Które połączenie jest najtańsze?
Szczecin Goleniów - Amsterdam-Schiphol
Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Amsterdam-Schiphol, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Amsterdam.
SZZ
Szczecin Goleniów
AMS
Amsterdam-Schiphol

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Amsterdam

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Amsterdam, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SAS
SAS
10 cze
11:55
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
7h 05min
1 przesiadka
AMS
19:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
SAS
14 cze
12:15
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
23h 15min
1 przesiadka
SZZ
11:30
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
953 zł
LOT
LOT
11 cze
14:20
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
9h 45min
1 przesiadka
AMS
00:05
+1
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
LOT
14 cze
12:15
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
23h 15min
1 przesiadka
SZZ
11:30
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 555 zł
SAS
SAS
10 cze
11:55
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
7h 05min
1 przesiadka
AMS
19:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
SAS
14 cze
12:15
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
23h 15min
1 przesiadka
SZZ
11:30
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
953 zł
LOT
LOT
11 cze
14:20
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
9h 45min
1 przesiadka
AMS
00:05
+1
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
LOT
14 cze
12:15
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
23h 15min
1 przesiadka
SZZ
11:30
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 555 zł

Alternatywne trasy Szczecin-Amsterdam

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
436 zł

Szczecin - loty do:

Amsterdam - loty z:


Loty do innych miast: Holandia

Amsterdam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Amsterdam to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.