Tanie loty na trasie Rzym – Melbourne od 4 062 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 12.7
wt 19.7

Informacje o trasie Melbourne-Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzym-Melbourne

Najkrótszy czas lotu

34h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Melbourne — lotniska

3 lotniska
Najszybszy lot Rzym-Melbourne zajmuje 34h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Rzym-Melbourne. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Melbourne Tullamarine.
Są 3 lotniska w pobliżu Melbourne: Melbourne Avalon (AVV), Melbourne Tullamarine (MEL), Melbourne Essendon (MEB)

Jak znaleźć najtańsze loty Rzym - Melbourne?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Rzym – Melbourne są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Rzym - Melbourne to Wrzesień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Rzym – Melbourne są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Rzym – Melbourne są najtańsze?

rano

Loty Rzym - Melbourne są około 0% droższe wieczorem niż rano.

Która trasa podróży Rzym – Melbourne jest najtańsza?

Rzym-Fiumicino - Melbourne Tullamarine

Wybierz trasę Rzym-Fiumicino - Melbourne Tullamarine, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rzym - Melbourne.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Rzym – Melbourne?

27 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Rzym - Melbourne to 27 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rzym - Melbourne

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzym - Melbourne, zmieniając zakładki
Finnair
7 lis
FCO14:30Rzym-Fiumicino
50h 15min
2 przesiadki
MEL16:45Melbourne Tullamarine
23 lis
MEL08:25Melbourne Tullamarine
30h 45min
2 przesiadki
FCO15:10Rzym-Fiumicino
5 584 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 sty
FCO14:35Rzym-Fiumicino
30h 40min
2 przesiadki
MEL21:15Melbourne Tullamarine
6 lut
MEL08:25Melbourne Tullamarine
30h 35min
2 przesiadki
FCO15:00Rzym-Fiumicino
5 686 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 lis
FCO06:35Rzym-Fiumicino
33h 15min
2 przesiadki
MEL15:50Melbourne Tullamarine
22 lis
MEL07:00Melbourne Tullamarine
32h 40min
3 przesiadki
FCO15:40Rzym-Fiumicino
6 246 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
18 paź
FCO06:20Rzym-Fiumicino
34h 50min
1 przesiadka
MEL17:10Melbourne Tullamarine
4 lis
MEL19:00Melbourne Tullamarine
40h 50min
1 przesiadka
FCO10:50Rzym-Fiumicino
6 335 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
18 lis
FCO14:35Rzym-Fiumicino
53h 15min
2 przesiadki
MEL19:50Melbourne Tullamarine
19 sty
MEL19:35Melbourne Tullamarine
55h 25min
2 przesiadki
FCO03:00Rzym-Fiumicino
6 573 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 lis
FCO14:30Rzym-Fiumicino
50h 15min
2 przesiadki
MEL16:45Melbourne Tullamarine
22 lis
MEL09:40Melbourne Tullamarine
37h 55min
2 przesiadki
FCO23:35Rzym-Fiumicino
6 288 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Rzym - Melbourne w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rzym – Melbourne w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair, Qatar Airways i Singapore Airlines.
Finnair
1 lis
FCO07:05Rzym-Fiumicino
34h 40min
2 przesiadki
MEL17:45Melbourne Tullamarine
4 062 zł
Znajdź podobne
Vietnam Airlines
9 paź
FCO04:40Rzym-Fiumicino
39h 55min
2 przesiadki
MEL20:35Melbourne Tullamarine
4 136 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
1 lis
FCO06:50Rzym-Fiumicino
23h 25min
1 przesiadka
MEL06:15Melbourne Tullamarine
4 225 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rzym – Melbourne

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rzym – Melbourne
Emirates
12 lip
FCO18:05Rzym-Fiumicino
23h 25min
1 przesiadka
MEL17:30Melbourne Tullamarine
19 lip
MEL17:15Melbourne Tullamarine
24h 10min
1 przesiadka
FCO17:25Rzym-Fiumicino
27 778 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Rzym – Melbourne

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Rzym – Melbourne
Turkish Airlines
18 lis
FCO14:35Rzym-Fiumicino
53h 15min
2 przesiadki
MEL19:50Melbourne Tullamarine
19 sty
MEL19:35Melbourne Tullamarine
55h 25min
2 przesiadki
FCO03:00Rzym-Fiumicino
6 573 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
18 lis
FCO14:35Rzym-Fiumicino
53h 15min
2 przesiadki
MEL19:50Melbourne Tullamarine
19 sty
MEL19:35Melbourne Tullamarine
55h 25min
2 przesiadki
FCO03:00Rzym-Fiumicino
6 625 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
18 lis
FCO14:35Rzym-Fiumicino
53h 15min
2 przesiadki
MEL19:50Melbourne Tullamarine
19 sty
MEL19:35Melbourne Tullamarine
55h 25min
2 przesiadki
FCO03:00Rzym-Fiumicino
6 695 zł
Znajdź podobne

Loty Etihad Airways: Rzym – Melbourne

Nasze najlepsze oferty Etihad Airways na lot Rzym – Melbourne
Etihad Airways
18 paź
FCO06:20Rzym-Fiumicino
34h 50min
1 przesiadka
MEL17:10Melbourne Tullamarine
4 lis
MEL19:00Melbourne Tullamarine
40h 50min
1 przesiadka
FCO10:50Rzym-Fiumicino
6 335 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
8 lis
FCO04:50Rzym-Fiumicino
22h 15min
1 przesiadka
MEL03:05Melbourne Tullamarine
21 lis
MEL12:15Melbourne Tullamarine
22h 35min
1 przesiadka
FCO10:50Rzym-Fiumicino
6 396 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
15 paź
FCO06:20Rzym-Fiumicino
34h 50min
1 przesiadka
MEL17:10Melbourne Tullamarine
10 lis
MEL12:15Melbourne Tullamarine
22h 35min
1 przesiadka
FCO10:50Rzym-Fiumicino
6 433 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rzym – Melbourne oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rzym – Melbourne, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Etihad Airways.

  • Rzym – Melbourne – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Rzym i Melbourne dzieli dystans 15973,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 22h 15min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Rzym – Melbourne.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Rzym – Melbourne, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Rzym – Melbourne.

Ceny lotów Rzym – Melbourne można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.