Tanie loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Lima-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lima
Najkrótszy czas lotu29h 10minNajszybszy lot Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lima zajmuje 29h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lima. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Lima-Jorge Chávez.
Lima — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lima: Lima-Jorge Chávez (LIM)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lima są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima to Maj. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lima?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima, zmieniając zakładki
KLM
16 sty
FCO07:45Rzym-Fiumicino
36h 25min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
14 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
16h 00min
1 przesiadka
FCO08:10Rzym-Fiumicino
1 840 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 sty
FCO07:45Rzym-Fiumicino
36h 25min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
13 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
20h 15min
2 przesiadki
FCO12:25Rzym-Fiumicino
1 911 zł
Znajdź podobne
Air Europa
19 sty
FCO05:35Rzym-Fiumicino
25h 55min
1 przesiadka
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
7 lut
LIM05:50Lima-Jorge Chávez
24h 40min
1 przesiadka
FCO06:30Rzym-Fiumicino
1 935 zł
Znajdź podobne
Air France
16 sty
FCO10:50Rzym-Fiumicino
33h 20min
2 przesiadki
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
15 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
20h 15min
2 przesiadki
FCO12:25Rzym-Fiumicino
1 986 zł
Znajdź podobne
Iberia
13 lis
FCO01:35Rzym-Fiumicino
18h 20min
1 przesiadka
LIM19:55Lima-Jorge Chávez
23 lis
LIM15:30Lima-Jorge Chávez
21h 15min
1 przesiadka
FCO12:45Rzym-Fiumicino
2 460 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sty
FCO01:10Rzym-Fiumicino
19h 00min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
22 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
32h 45min
1 przesiadka
FCO00:55Rzym-Fiumicino
1 844 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lima w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lima w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Europa, Iberia i United Airlines.
Air Europa
19 sty
FCO13:30Rzym-Fiumicino
18h 00min
1 przesiadka
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
1 588 zł
Znajdź podobne
Iberia
9 lis
FCO01:35Rzym-Fiumicino
18h 20min
1 przesiadka
LIM19:55Lima-Jorge Chávez
2 168 zł
Znajdź podobne
United Airlines
15 sty
FCO04:55Rzym-Fiumicino
41h 55min
2 przesiadki
LIM22:50Lima-Jorge Chávez
2 227 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lima

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lima
Kilka linii lotniczych
1 lis
FCO07:15Rzym-Fiumicino
24h 00min
1 przesiadka
LIM07:15Lima-Jorge Chávez
22 lis
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
16h 00min
1 przesiadka
FCO08:10Rzym-Fiumicino
2 930 zł
Znajdź podobne
KLM
29 paź
FCO02:10Rzym-Fiumicino
18h 55min
1 przesiadka
LIM21:05Lima-Jorge Chávez
31 paź
LIM17:10Lima-Jorge Chávez
30h 00min
1 przesiadka
FCO23:10Rzym-Fiumicino
3 973 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
FCO07:15Rzym-Fiumicino
24h 00min
1 przesiadka
LIM07:15Lima-Jorge Chávez
22 lis
LIM14:40Lima-Jorge Chávez
21h 30min
2 przesiadki
FCO12:10Rzym-Fiumicino
3 005 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
FCO05:55Rzym-Fiumicino
25h 45min
2 przesiadki
LIM07:40Lima-Jorge Chávez
22 lis
LIM04:05Lima-Jorge Chávez
26h 45min
2 przesiadki
FCO06:50Rzym-Fiumicino
3 199 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
FCO14:45Rzym-Fiumicino
35h 51min
3 przesiadki
LIM02:36Lima-Jorge Chávez
22 lis
LIM11:15Lima-Jorge Chávez
43h 30min
2 przesiadki
FCO06:45Rzym-Fiumicino
3 270 zł
Znajdź podobne
KLM
29 paź
FCO02:10Rzym-Fiumicino
18h 55min
1 przesiadka
LIM21:05Lima-Jorge Chávez
31 paź
LIM17:10Lima-Jorge Chávez
30h 00min
1 przesiadka
FCO23:10Rzym-Fiumicino
4 218 zł
Znajdź podobne

  • Rzym-Fiumicino – Lima-Jorge Chávez – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Rzym-Fiumicino – Lima-Jorge Chávez zajmuje ok. 10832,4 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 18h 00min.