Tanie loty Poznań - Skopje od 321 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.12
śr 8.12

Informacje o trasie Skopje-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Skopje
Znaleziono najlepszą cenę2 221 złNajlepsza cena za lot Poznań – Skopje znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 221 zł
Najkrótszy czas lotu24h 05minNajszybszy lot Poznań-Skopje zajmuje 24h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Skopje. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Skopje.
Skopje — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Skopje: Skopje (SKP)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Skopje?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Poznań – Skopje są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Poznań – Skopje są najtańsze?

rano

Loty Poznań - Skopje są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Skopje?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Skopje.

Która trasa podróży Poznań – Skopje jest najtańsza?

Poznań Ławica - Skopje

Wybierz trasę Poznań Ławica - Skopje, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Skopje.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Skopje

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Skopje, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 gru
POZ06:00Poznań Ławica
25h 50min
1 przesiadka
SKP07:50Skopje
14 gru
SKP11:45Skopje
23h 05min
1 przesiadka
POZ10:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
13 gru
POZ06:00Poznań Ławica
14h 55min
2 przesiadki
SKP20:55Skopje
14 gru
SKP01:40Skopje
27h 45min
1 przesiadka
POZ05:25Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
13 gru
POZ00:35Poznań Ławica
19h 10min
2 przesiadki
SKP19:45Skopje
14 gru
SKP01:40Skopje
14h 35min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
17 gru
POZ11:25Poznań Ławica
9h 30min
1 przesiadka
SKP20:55Skopje
18 gru
SKP14:25Skopje
29h 20min
2 przesiadki
POZ19:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
17 gru
POZ06:00Poznań Ławica
14h 55min
2 przesiadki
SKP20:55Skopje
18 gru
SKP10:05Skopje
23h 05min
2 przesiadki
POZ09:10Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
17 gru
POZ11:25Poznań Ławica
9h 30min
1 przesiadka
SKP20:55Skopje
18 gru
SKP13:10Skopje
16h 25min
1 przesiadka
POZ05:35Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Skopje w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Skopje w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
27 gru
POZ12:30Poznań Ławica
24h 05min
2 przesiadki
SKP12:35Skopje
Wizz Air
27 gru
POZ13:50Poznań Ławica
19h 30min
1 przesiadka
SKP09:20Skopje
Kilka linii lotniczych
27 gru
POZ07:50Poznań Ławica
29h 20min
3 przesiadki
SKP13:10Skopje

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Skopje

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Skopje z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 722 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Skopje oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Skopje, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Poznań Ławica – Skopje – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Skopje i Poznań Ławica są od siebie oddalone o 1205,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 9h 30min.


Alternatywne trasy Poznań-Skopje

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Skopje
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena425 zł
Loty Wrocław - Skopje
Najkrótszy czas lotu32h 15min
Najniższa cena538 zł
Loty Szczecin - Skopje
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena992 zł
Loty Katowice - Skopje
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena663 zł
Loty Warszawa - Ochryda
Najkrótszy czas lotu21h 00min
Najniższa cena1 946 zł
Loty Gdańsk - Skopje
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena400 zł
Loty Kraków - Skopje
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena442 zł

Podobne loty: Poznań – Skopje

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Skopje

Loty do innych miast: Macedonia Północna

Skopje to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju