Cheap flights z Polski do Prisztina from 265 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 3.12
sob. 10.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Prisztina-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Prisztina

Najkrótszy czas lotu

4h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Prisztina — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Prisztina zajmuje 4h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Prisztina. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Prisztina, Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Prisztina i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Prisztina.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Prisztina: Prisztina (PRN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Prisztina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Prisztina?

LOT. Austrian Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Prisztina.

Która trasa podróży Polska – Prisztina jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Prisztina. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Prisztina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Prisztina.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Prisztina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Prisztina, zmieniając zakładki
Wizz Air
25 sty
WAW01:00Warszawa Chopina
13h 15min
1 przesiadka
PRN14:15Prisztina
26 sty
PRN14:50Prisztina
15h 55min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
Austrian Airlines
14 lut
KRK09:30Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
PRN19:25Prisztina
16 mar
PRN01:00Prisztina
8h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 sty
WAW01:00Warszawa Chopina
13h 15min
1 przesiadka
PRN14:15Prisztina
26 sty
PRN14:50Prisztina
20h 10min
2 przesiadki
WAW11:00Warszawa Chopina
Lufthansa
14 lut
KRK08:25Kraków Balice
11h 00min
2 przesiadki
PRN19:25Prisztina
16 mar
PRN08:25Prisztina
11h 10min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
SWISS
14 lut
KRK01:00Kraków Balice
27h 45min
2 przesiadki
PRN04:45Prisztina
18 lut
PRN05:20Prisztina
30h 20min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
1 282 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
11 lut
KRK09:30Kraków Balice
21h 10min
1 przesiadka
PRN06:40Prisztina
13 mar
PRN08:25Prisztina
10h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Prisztina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Prisztina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Wizz Air.
Wizz Air
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
Kilka linii lotniczych
6 gru
KRK06:20Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
Wizz Air
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Prisztina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Prisztina
Wizz Air
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
9 gru
PRN14:45Prisztina
16h 00min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
9 gru
PRN14:45Prisztina
26h 35min
2 przesiadki
WAW17:20Warszawa Chopina
1 034 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
8 gru
PRN21:55Prisztina
13h 25min
2 przesiadki
WAW11:20Warszawa Chopina
1 160 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
8 gru
PRN21:15Prisztina
15h 40min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
1 291 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
WAW01:15Warszawa Chopina
13h 40min
2 przesiadki
PRN14:55Prisztina
9 gru
PRN14:45Prisztina
26h 35min
2 przesiadki
WAW17:20Warszawa Chopina
1 322 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
WAW04:50Warszawa Chopina
23h 45min
3 przesiadki
PRN04:35Prisztina
9 gru
PRN10:45Prisztina
14h 50min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Chopina
1 920 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Prisztina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Prisztina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 242 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,8

Załoga

6,6

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

punktualność

1 / 10
Szukaj lotów LOT
Austrian AirlinesCenaOd 862 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Wizz Air: Polska – Prisztina

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Prisztina
Wizz Air
25 sty
WAW01:00Warszawa Chopina
13h 15min
1 przesiadka
PRN14:15Prisztina
26 sty
PRN14:50Prisztina
15h 55min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
Wizz Air
6 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
PRN15:20Prisztina
9 gru
PRN14:45Prisztina
16h 00min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina

Loty Austrian Airlines: Polska – Prisztina

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Prisztina
Austrian Airlines
14 lut
KRK09:30Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
PRN19:25Prisztina
16 mar
PRN01:00Prisztina
8h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
Austrian Airlines
11 lut
KRK09:30Kraków Balice
21h 10min
1 przesiadka
PRN06:40Prisztina
13 mar
PRN08:25Prisztina
10h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Austrian Airlines
11 lut
KRK09:30Kraków Balice
21h 10min
1 przesiadka
PRN06:40Prisztina
17 mar
PRN08:25Prisztina
10h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Prisztina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Prisztina, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT i Austrian Airlines.


Alternatywne trasy Polska-Prisztina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Prisztina
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena522 zł
Loty Gdańsk - Prisztina
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena2 267 zł
Loty Kraków - Prisztina
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena661 zł
Loty Katowice - Prisztina
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 048 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Prisztina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Prisztina

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Prisztina jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Prisztina i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Prisztina tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Prisztina momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Prisztina, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Prisztina) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.