Tanie loty Polska - Charków od 65 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Charków-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Charków
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Polska-Charków zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Charków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Charków Kharkiv Intl, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Charków Kharkiv Intl i Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Charków Kharkiv Intl.
Charków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Charków: Charków Kharkiv Intl (HRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Charków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Charków?

Ryanair

LOT, Ryanair i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Charków.

Która trasa podróży Polska – Charków jest najtańsza?

Kraków Balice - Charków Kharkiv Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Charków Kharkiv Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Charków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Charków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Charków, zmieniając zakładki
Ryanair
21 sty
KRK01:50Kraków Balice
2h 05min
HRK03:55Charków Kharkiv Intl
31 sty
HRK09:35Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK11:40Kraków Balice
Wizz Air
16 sty
KRK08:05Kraków Balice
2h 00min
HRK10:05Charków Kharkiv Intl
23 sty
HRK11:40Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK02:55Kraków Balice
11h 40min
1 przesiadka
HRK14:35Charków Kharkiv Intl
31 sty
HRK09:35Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK11:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 sty
KRK08:05Kraków Balice
2h 00min
HRK10:05Charków Kharkiv Intl
23 sty
HRK04:15Charków Kharkiv Intl
34h 05min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK00:40Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
HRK14:35Charków Kharkiv Intl
31 sty
HRK09:35Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK11:40Kraków Balice
Wizz Air
12 sty
WRO04:20Wrocław-Strachowice
2h 10min
HRK06:30Charków Kharkiv Intl
16 sty
HRK10:40Charków Kharkiv Intl
2h 20min
WRO13:00Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Charków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Charków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
15 gru
KRK08:05Kraków Balice
2h 00min
HRK10:05Charków Kharkiv Intl
Ryanair
17 gru
KRK01:50Kraków Balice
2h 05min
HRK03:55Charków Kharkiv Intl
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK01:35Kraków Balice
27h 00min
2 przesiadki
HRK04:35Charków Kharkiv Intl

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Charków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Charków
Wizz Air
15 gru
KRK08:05Kraków Balice
2h 00min
HRK10:05Charków Kharkiv Intl
19 gru
HRK11:40Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK08:05Kraków Balice
2h 00min
HRK10:05Charków Kharkiv Intl
19 gru
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
25h 50min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
Wizz Air
15 gru
KRK17:50Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
HRK04:35Charków Kharkiv Intl
19 gru
HRK11:40Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK17:50Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
HRK04:35Charków Kharkiv Intl
19 gru
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
25h 50min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 gru
KRK02:00Kraków Balice
31h 40min
2 przesiadki
HRK09:40Charków Kharkiv Intl
19 gru
HRK11:40Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 gru
WRO11:00Wrocław-Strachowice
16h 40min
2 przesiadki
HRK03:40Charków Kharkiv Intl
12 gru
HRK10:40Charków Kharkiv Intl
2h 20min
WRO13:00Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Charków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Charków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 105 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 179 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Ukraine International Airlines
CenaOd 359 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
LOT
CenaOd 433 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Charków Kharkiv Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Charków Kharkiv Intl, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Ukraine International Airlines i Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Charków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena81 zł
Loty Wrocław - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena97 zł
Loty Gdańsk - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena114 zł
Loty Poznań - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena73 zł
Loty Gdańsk - Odesa
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena118 zł
Loty Kraków - Odesa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena244 zł
Loty Katowice - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena171 zł
Loty Katowice - Odesa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena41 zł
Loty Kraków - Lwów
Najkrótszy czas lotu0h 50min
Najniższa cena81 zł

Podobne loty: Polska – Charków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Charków