Tanie loty Oslo - Buenos Aires od 2 756 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Buenos Aires-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Buenos Aires
Najkrótszy czas lotu28h 30minNajszybszy lot Oslo-Buenos Aires zajmuje 28h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Oslo-Buenos Aires. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Buenos Aires-Ezeiza.
Buenos Aires — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Buenos Aires: Buenos Aires-Ezeiza (EZE), Buenos Aires Jorge Newbery (AEP)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Buenos Aires?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Buenos Aires są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Oslo - Buenos Aires to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Oslo – Buenos Aires jest najtańsza?

Oslo-Gardermoen - Buenos Aires-Ezeiza

Wybierz trasę Oslo-Gardermoen - Buenos Aires-Ezeiza, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Buenos Aires.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Buenos Aires?

39 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Buenos Aires to 39 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Buenos Aires

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Buenos Aires, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
3 mar
OSL13:55Oslo-Gardermoen
17h 10min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
16 mar
EZE10:15Buenos Aires-Ezeiza
26h 00min
2 przesiadki
OSL12:15Oslo-Gardermoen
3 238 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 lut
OSL13:55Oslo-Gardermoen
17h 10min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
15 mar
EZE14:05Buenos Aires-Ezeiza
16h 45min
1 przesiadka
OSL06:50Oslo-Gardermoen
3 313 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
OSL03:50Oslo-Gardermoen
30h 45min
2 przesiadki
EZE10:35Buenos Aires-Ezeiza
15 mar
EZE14:05Buenos Aires-Ezeiza
25h 35min
1 przesiadka
OSL15:40Oslo-Gardermoen
3 282 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 lut
OSL08:10Oslo-Gardermoen
22h 55min
1 przesiadka
EZE07:05Buenos Aires-Ezeiza
15 mar
EZE14:05Buenos Aires-Ezeiza
20h 05min
1 przesiadka
OSL10:10Oslo-Gardermoen
3 317 zł
Znajdź podobne
Delta
24 gru
OSL07:40Oslo-Gardermoen
48h 20min
2 przesiadki
EZE08:00Buenos Aires-Ezeiza
8 sty
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
39h 30min
2 przesiadki
OSL07:45Oslo-Gardermoen
7 807 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
OSL03:50Oslo-Gardermoen
30h 45min
2 przesiadki
EZE10:35Buenos Aires-Ezeiza
15 mar
EZE14:05Buenos Aires-Ezeiza
19h 50min
2 przesiadki
OSL09:55Oslo-Gardermoen
3 562 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – Buenos Aires – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Oslo i Buenos Aires dzieli dystans 12239,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 17h 10min.


Loty do innych miast: Argentyna

Buenos Aires to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju