Tanie loty Kraków - Monastyr od 463 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Monastyr-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Monastyr
Najkrótszy czas lotu22h 20minNajszybszy lot Kraków-Monastyr zajmuje 22h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Monastyr. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Monastyr Habib Bourguiba In.
Monastyr — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Monastyr: Monastyr Habib Bourguiba In (MIR)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Monastyr?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Monastyr są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Kraków – Monastyr są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Monastyr są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Monastyr jest najtańsza?

Kraków Balice - Monastyr Habib Bourguiba In

Wybierz trasę Kraków Balice - Monastyr Habib Bourguiba In, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Monastyr.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Monastyr

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Monastyr, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 lut
KRK04:55Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
MIR03:15Monastyr Habib Bourguiba In
5 mar
MIR02:00Monastyr Habib Bourguiba In
27h 35min
2 przesiadki
KRK05:35Kraków Balice
1 234 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
KRK04:55Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
MIR03:15Monastyr Habib Bourguiba In
5 mar
MIR08:50Monastyr Habib Bourguiba In
22h 55min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
1 263 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
KRK00:45Kraków Balice
12h 25min
3 przesiadki
MIR13:10Monastyr Habib Bourguiba In
5 mar
MIR02:30Monastyr Habib Bourguiba In
27h 05min
2 przesiadki
KRK05:35Kraków Balice
1 367 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
KRK06:15Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
MIR15:05Monastyr Habib Bourguiba In
5 mar
MIR08:50Monastyr Habib Bourguiba In
22h 55min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
1 388 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
KRK01:25Kraków Balice
11h 45min
3 przesiadki
MIR13:10Monastyr Habib Bourguiba In
5 mar
MIR02:30Monastyr Habib Bourguiba In
14h 30min
3 przesiadki
KRK17:00Kraków Balice
1 546 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Monastyr w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
8 sty
KRK01:50Kraków Balice
26h 10min
1 przesiadka
MIR04:00Monastyr Habib Bourguiba In
Kilka linii lotniczych
8 sty
KRK02:20Kraków Balice
25h 40min
2 przesiadki
MIR04:00Monastyr Habib Bourguiba In
Kilka linii lotniczych
15 sty
KRK16:40Kraków Balice
23h 45min
2 przesiadki
MIR16:25Monastyr Habib Bourguiba In

  • Kraków Balice – Monastyr Habib Bourguiba In – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Monastyr Habib Bourguiba In dzieli dystans 1748,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 8h 50min.


Alternatywne trasy Kraków-Monastyr

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Monastyr
Najkrótszy czas lotu17h 35min
Najniższa cena942 zł

Podobne loty: Kraków – Monastyr

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Monastyr

Loty do innych miast: Tunezja

Monastyr to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju