Tanie loty na trasie Kraków – Saint Peter od 251 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Saint Peter-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Saint Peter
Najkrótszy czas lotu10h 40minNajszybszy lot Kraków-Saint Peter zajmuje 10h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Saint Peter. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Saint Peter Jersey.
Saint Peter — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Saint Peter: Saint Peter Jersey (JER)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Saint Peter?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Saint Peter są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Saint Peter są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Saint Peter są około 47% droższe w południe niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Saint Peter jest najtańsza?

Kraków Balice - Saint Peter Jersey

Wybierz trasę Kraków Balice - Saint Peter Jersey, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Saint Peter.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Saint Peter

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Saint Peter, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 lut
KRK01:10Kraków Balice
8h 35min
1 przesiadka
JER09:45Saint Peter Jersey
23 lut
JER08:40Saint Peter Jersey
9h 05min
1 przesiadka
KRK17:45Kraków Balice
easyJet
11 lut
KRK05:35Kraków Balice
6h 45min
1 przesiadka
JER12:20Saint Peter Jersey
22 lut
JER15:25Saint Peter Jersey
12h 50min
1 przesiadka
KRK04:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 lut
KRK01:45Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
JER10:10Saint Peter Jersey
23 lut
JER08:40Saint Peter Jersey
7h 20min
1 przesiadka
KRK16:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 lut
KRK16:50Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
JER03:30Saint Peter Jersey
23 lut
JER08:40Saint Peter Jersey
7h 20min
1 przesiadka
KRK16:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
9 lut
KRK05:45Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
JER15:55Saint Peter Jersey
28 lut
JER04:35Saint Peter Jersey
7h 40min
1 przesiadka
KRK12:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 lut
KRK05:30Kraków Balice
10h 25min
1 przesiadka
JER15:55Saint Peter Jersey
28 lut
JER04:35Saint Peter Jersey
7h 40min
1 przesiadka
KRK12:15Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Saint Peter w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK13:30Kraków Balice
20h 40min
2 przesiadki
JER10:10Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK12:40Kraków Balice
21h 15min
1 przesiadka
JER09:55Saint Peter Jersey
Kilka linii lotniczych
29 sty
KRK10:00Kraków Balice
27h 15min
1 przesiadka
JER13:15Saint Peter Jersey

Loty easyJet: Kraków – Saint Peter

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Kraków – Saint Peter
easyJet
11 lut
KRK05:35Kraków Balice
6h 45min
1 przesiadka
JER12:20Saint Peter Jersey
22 lut
JER15:25Saint Peter Jersey
12h 50min
1 przesiadka
KRK04:15Kraków Balice
easyJet
12 lut
KRK04:55Kraków Balice
9h 35min
1 przesiadka
JER14:30Saint Peter Jersey
21 lut
JER09:15Saint Peter Jersey
5h 55min
1 przesiadka
KRK15:10Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Saint Peter Jersey oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Saint Peter Jersey, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to easyJet. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak easyJet, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Saint Peter Jersey – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Saint Peter Jersey i Kraków Balice są od siebie oddalone o 1588,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 5h 25min.


Alternatywne trasy Kraków-Saint Peter

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Saint Peter
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena694 zł
Loty Gdańsk - Saint Peter
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena367 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Saint Peter

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Saint Peter