Tanie loty na trasie Katowice – Tivat od 479 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Tivat-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Tivat
Najkrótszy czas lotu11h 10minNajszybszy lot Katowice-Tivat zajmuje 11h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Tivat. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Tivat.
Tivat — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Tivat: Tivat (TIV)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Tivat?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Katowice – Tivat są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Katowice – Tivat są najtańsze?

rano

Loty Katowice - Tivat są około 57% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Tivat?

Wizz Air

Lufthansa i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Tivat.

Która trasa podróży Katowice – Tivat jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Tivat

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Tivat, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Tivat.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Tivat

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Tivat, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 cze
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
9h 15min
2 przesiadki
TIV12:05Tivat
25 cze
TIV09:35Tivat
20h 10min
2 przesiadki
KTW05:45Katowice-Pyrzowice
1 060 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 cze
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
18h 40min
1 przesiadka
TIV08:45Tivat
25 cze
TIV09:35Tivat
20h 40min
2 przesiadki
KTW06:15Katowice-Pyrzowice
1 076 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 maj
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
11h 10min
1 przesiadka
TIV13:35Tivat
29 maj
TIV14:15Tivat
4h 45min
1 przesiadka
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
2 205 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 cze
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
14h 55min
1 przesiadka
TIV06:55Tivat
26 cze
TIV06:45Tivat
21h 05min
2 przesiadki
KTW03:50Katowice-Pyrzowice
1 125 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 cze
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
19h 55min
2 przesiadki
TIV08:55Tivat
18 cze
TIV09:35Tivat
8h 45min
2 przesiadki
KTW18:20Katowice-Pyrzowice
1 162 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 cze
KTW09:35Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
TIV06:55Tivat
26 cze
TIV06:45Tivat
13h 10min
3 przesiadki
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
1 194 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Tivat w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
19 cze
KTW09:35Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
TIV06:55Tivat
Kilka linii lotniczych
25 cze
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
18h 40min
1 przesiadka
TIV08:45Tivat
Kilka linii lotniczych
25 cze
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
9h 15min
2 przesiadki
TIV12:05Tivat

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Tivat

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Tivat z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 363 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 754 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Tivat oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Tivat, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Wizz Air, i Czarter.

  • Katowice-Pyrzowice – Tivat – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Katowice-Pyrzowice i Tivat dzieli dystans 869,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 6h 35min.


Alternatywne trasy Katowice-Tivat

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena463 zł
Loty Kraków - Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena97 zł
Loty Katowice - Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena357 zł
Loty Warszawa - Tivat
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena824 zł
Loty Wrocław - Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena195 zł
Loty Wrocław - Tivat
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena1 210 zł
Loty Poznań - Podgorica
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena223 zł
Loty Poznań - Tivat
Najkrótszy czas lotu31h 10min
Najniższa cena1 487 zł
Loty Gdańsk - Podgorica
Najkrótszy czas lotu25h 05min
Najniższa cena496 zł
Loty Szczecin - Podgorica
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena439 zł
Loty Gdańsk - Tivat
Najkrótszy czas lotu32h 10min
Najniższa cena1 223 zł
Loty Kraków - Tivat
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena950 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Tivat

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Tivat

Loty do innych miast: Czarnogóra

Tivat to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju