Tanie loty Katowice - Sarajewo

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Sarajewo-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 10minNajszybszy lot Katowice-Sarajewo zajmuje 5h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Sarajewo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Sarajewo Butmir.
Sarajewo — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Sarajewo: Sarajewo Butmir (SJJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Sarajewo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Katowice – Sarajewo są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Która trasa podróży Katowice – Sarajewo jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Sarajewo Butmir

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Sarajewo Butmir, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Sarajewo.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Sarajewo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Sarajewo, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 gru
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
5h 10min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
7 gru
SJJ01:20Sarajewo Butmir
8h 35min
1 przesiadka
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 gru
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
5h 10min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
7 gru
SJJ07:40Sarajewo Butmir
26h 30min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 gru
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
26h 40min
2 przesiadki
SJJ12:55Sarajewo Butmir
7 gru
SJJ07:40Sarajewo Butmir
26h 30min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 lut
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
5h 10min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
8 lut
SJJ07:40Sarajewo Butmir
22h 00min
2 przesiadki
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 gru
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
36h 25min
3 przesiadki
SJJ12:55Sarajewo Butmir
7 gru
SJJ07:40Sarajewo Butmir
26h 30min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
40h 45min
3 przesiadki
SJJ17:15Sarajewo Butmir
8 lut
SJJ07:05Sarajewo Butmir
6h 20min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Sarajewo w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
8 lis
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
17h 55min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
8 lis
KTW08:00Katowice-Pyrzowice
28h 50min
2 przesiadki
SJJ12:50Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
8 lis
KTW00:55Katowice-Pyrzowice
35h 55min
3 przesiadki
SJJ12:50Sarajewo Butmir

  • Katowice-Pyrzowice – Sarajewo Butmir – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Katowice-Pyrzowice i Sarajewo Butmir dzieli dystans 712,7 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 5h 10min.


Alternatywne trasy Katowice-Sarajewo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Tuzla
Najkrótszy czas lotu28h 45min
Najniższa cena386 zł
Loty Kraków - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena390 zł
Loty Gdańsk - Tuzla
Najkrótszy czas lotu24h 25min
Najniższa cena614 zł
Loty Gdańsk - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena1 850 zł

Podobne loty: Katowice – Sarajewo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Sarajewo

Loty do innych miast: Bośnia i Hercegowina

Sarajewo to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju