Tanie loty na trasie Chicago – Punta Cana od 1 270 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Punta Cana-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-Punta Cana

Znaleziono najlepszą cenę

1 270 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 54min

Loty bezpośrednie

sob

Punta Cana — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Chicago - Punta Cana w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 270 zł. Najlepsza oferta na lot Chicago - Punta Cana w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 793 zł.
Najszybszy lot Chicago-Punta Cana zajmuje 4h 54min.
Bezpośrednie loty Chicago-Punta Cana – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to American Airlines.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Punta Cana: Punta Cana (PUJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - Punta Cana?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Chicago – Punta Cana są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Chicago - Punta Cana to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

Kiedy loty Chicago – Punta Cana są najtańsze?

rano

Loty Chicago - Punta Cana są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Chicago – Punta Cana jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - Punta Cana

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - Punta Cana, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - Punta Cana.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Chicago – Punta Cana?

13 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Chicago - Punta Cana to 13 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - Punta Cana

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - Punta Cana, zmieniając zakładki
American Airlines
5 wrz
ORD01:12Chicago-O’Hare
9h 21min
1 przesiadka
PUJ10:33Punta Cana
10 wrz
PUJ10:13Punta Cana
21h 27min
2 przesiadki
ORD07:40Chicago-O’Hare
1 632 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 sie
ORD06:45Chicago-O’Hare
27h 40min
1 przesiadka
PUJ10:25Punta Cana
29 sie
PUJ12:10Punta Cana
28h 36min
1 przesiadka
ORD16:46Chicago-O’Hare
1 856 zł
Znajdź podobne
Copa Airlines
12 paź
ORD14:10Chicago-O’Hare
17h 40min
2 przesiadki
PUJ07:50Punta Cana
18 paź
PUJ11:28Punta Cana
9h 21min
1 przesiadka
ORD20:49Chicago-O’Hare
1 968 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
27 sie
ORD01:05Chicago-O’Hare
8h 44min
1 przesiadka
PUJ09:49Punta Cana
30 sie
PUJ11:42Punta Cana
8h 44min
1 przesiadka
ORD20:26Chicago-O’Hare
1 981 zł
Znajdź podobne
Delta
20 sie
ORD14:43Chicago-O’Hare
17h 33min
1 przesiadka
PUJ08:16Punta Cana
27 sie
PUJ10:46Punta Cana
9h 41min
1 przesiadka
ORD20:27Chicago-O’Hare
2 110 zł
Znajdź podobne
American Airlines
5 wrz
ORD16:20Chicago-O’Hare
16h 46min
1 przesiadka
PUJ09:06Punta Cana
10 wrz
PUJ09:20Punta Cana
21h 40min
1 przesiadka
ORD07:00Chicago-O’Hare
1 817 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - Punta Cana w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – Punta Cana w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Spirit Airlines i United Airlines.
United Airlines
17 cze
ORD03:10Chicago-O’Hare
29h 00min
1 przesiadka
PUJ08:10Punta Cana
1 270 zł
Znajdź podobne
Delta
12 sie
ORD03:30Chicago-O’Hare
27h 14min
1 przesiadka
PUJ06:44Punta Cana
1 331 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
16 lip
ORD15:41Chicago-O’Hare
21h 11min
2 przesiadki
PUJ12:52Punta Cana
1 542 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Chicago – Punta Cana

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Chicago – Punta Cana
Spirit Airlines
1 cze
ORD01:15Chicago-O’Hare
8h 45min
1 przesiadka
PUJ10:00Punta Cana
11 cze
PUJ11:42Punta Cana
8h 47min
1 przesiadka
ORD20:29Chicago-O’Hare
2 403 zł
Znajdź podobne
United Airlines
2 cze
ORD05:22Chicago-O’Hare
4h 38min
PUJ10:00Punta Cana
9 cze
PUJ12:35Punta Cana
14h 50min
1 przesiadka
ORD03:25Chicago-O’Hare
3 350 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
1 cze
ORD01:15Chicago-O’Hare
8h 45min
1 przesiadka
PUJ10:00Punta Cana
4 cze
PUJ11:50Punta Cana
18h 55min
2 przesiadki
ORD06:45Chicago-O’Hare
2 730 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
1 cze
ORD01:15Chicago-O’Hare
8h 45min
1 przesiadka
PUJ10:00Punta Cana
4 cze
PUJ11:50Punta Cana
8h 46min
1 przesiadka
ORD20:36Chicago-O’Hare
2 760 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
3 cze
ORD04:00Chicago-O’Hare
6h 00min
1 przesiadka
PUJ10:00Punta Cana
10 cze
PUJ11:42Punta Cana
8h 47min
1 przesiadka
ORD20:29Chicago-O’Hare
2 971 zł
Znajdź podobne
United Airlines
2 cze
ORD05:22Chicago-O’Hare
4h 38min
PUJ10:00Punta Cana
6 cze
PUJ09:50Punta Cana
5h 03min
ORD14:53Chicago-O’Hare
3 643 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: Chicago – Punta Cana

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Chicago – Punta Cana
United Airlines
24 sie
ORD06:45Chicago-O’Hare
27h 40min
1 przesiadka
PUJ10:25Punta Cana
29 sie
PUJ12:10Punta Cana
28h 36min
1 przesiadka
ORD16:46Chicago-O’Hare
1 856 zł
Znajdź podobne
United Airlines
22 sie
ORD17:13Chicago-O’Hare
17h 12min
1 przesiadka
PUJ10:25Punta Cana
29 sie
PUJ12:10Punta Cana
29h 45min
1 przesiadka
ORD17:55Chicago-O’Hare
1 860 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 sie
ORD10:02Chicago-O’Hare
24h 23min
1 przesiadka
PUJ10:25Punta Cana
29 sie
PUJ12:10Punta Cana
28h 36min
1 przesiadka
ORD16:46Chicago-O’Hare
1 882 zł
Znajdź podobne

Loty Copa Airlines: Chicago – Punta Cana

Nasze najlepsze oferty Copa Airlines na lot Chicago – Punta Cana
Copa Airlines
12 paź
ORD14:10Chicago-O’Hare
17h 40min
2 przesiadki
PUJ07:50Punta Cana
18 paź
PUJ11:28Punta Cana
9h 21min
1 przesiadka
ORD20:49Chicago-O’Hare
1 968 zł
Znajdź podobne
Copa Airlines
12 paź
ORD14:10Chicago-O’Hare
17h 40min
2 przesiadki
PUJ07:50Punta Cana
18 paź
PUJ11:30Punta Cana
19h 10min
2 przesiadki
ORD06:40Chicago-O’Hare
2 011 zł
Znajdź podobne
Copa Airlines
30 sie
ORD05:10Chicago-O’Hare
26h 58min
1 przesiadka
PUJ08:08Punta Cana
3 wrz
PUJ13:54Punta Cana
30h 55min
1 przesiadka
ORD20:49Chicago-O’Hare
2 097 zł
Znajdź podobne

  • Chicago – Punta Cana – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Punta Cana i Chicago są od siebie oddalone o 3151,4 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 4h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Loty do innych miast: Dominikana

Punta Cana to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Chicago – Punta Cana.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Chicago – Punta Cana, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Chicago – Punta Cana dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Chicago – Punta Cana można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.