Tanie loty na trasie Berlin – Medellín od 2 627 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Medellín-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Medellín
Najkrótszy czas lotu43h 33minNajszybszy lot Berlin-Medellín zajmuje 43h 33min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Medellín. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Medellín José María Córdova.
Medellín — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Medellín: Medellín Enrique Olaya (EOH), Medellín José María Córdova (MDE)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Medellín?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Medellín są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Medellín to Maj. Najdroższa pora to Lipiec.

Która trasa podróży Berlin – Medellín jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Medellín José María Córdova

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Medellín José María Córdova, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Medellín.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Medellín?

49 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Medellín to 49 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Medellín

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Medellín, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 cze
BER15:15Berlin Brandenburg
17h 48min
2 przesiadki
MDE09:03Medellín José María Córdova
20 paź
MDE18:35Medellín José María Córdova
17h 10min
1 przesiadka
BER11:45Berlin Brandenburg
3 398 zł
Znajdź podobne
United Airlines
4 kwi
BER05:50Berlin Brandenburg
29h 44min
2 przesiadki
MDE11:34Medellín José María Córdova
21 kwi
MDE01:25Medellín José María Córdova
19h 25min
2 przesiadki
BER20:50Berlin Brandenburg
3 623 zł
Znajdź podobne
American Airlines
13 cze
BER03:20Berlin Brandenburg
19h 43min
2 przesiadki
MDE23:03Medellín José María Córdova
22 cze
MDE20:55Medellín José María Córdova
29h 45min
2 przesiadki
BER02:40Berlin Brandenburg
3 660 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
13 mar
BER10:25Berlin Brandenburg
32h 37min
2 przesiadki
MDE19:02Medellín José María Córdova
29 mar
MDE06:19Medellín José María Córdova
27h 26min
3 przesiadki
BER09:45Berlin Brandenburg
3 840 zł
Znajdź podobne
Iberia
16 lut
BER02:20Berlin Brandenburg
18h 33min
2 przesiadki
MDE20:53Medellín José María Córdova
26 kwi
MDE14:54Medellín José María Córdova
17h 06min
2 przesiadki
BER08:00Berlin Brandenburg
4 126 zł
Znajdź podobne
Air Europa
23 cze
BER10:30Berlin Brandenburg
34h 55min
2 przesiadki
MDE21:25Medellín José María Córdova
23 wrz
MDE16:25Medellín José María Córdova
34h 20min
2 przesiadki
BER02:45Berlin Brandenburg
4 519 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Medellín w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Medellín w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Europa.
Air Europa
30 cze
BER10:30Berlin Brandenburg
34h 55min
2 przesiadki
MDE21:25Medellín José María Córdova
2 627 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
BER15:20Berlin Brandenburg
18h 33min
2 przesiadki
MDE09:53Medellín José María Córdova
3 648 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
BER15:45Berlin Brandenburg
33h 49min
3 przesiadki
MDE01:34Medellín José María Córdova
4 708 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Medellín

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Medellín
Aeromexico
3 lut
BER09:30Berlin Brandenburg
63h 15min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
15 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
5 391 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
1 lut
BER13:50Berlin Brandenburg
58h 55min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
15 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
5 435 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
3 lut
BER09:30Berlin Brandenburg
63h 15min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
16 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
39h 30min
2 przesiadki
BER11:40Berlin Brandenburg
5 692 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
1 lut
BER09:30Berlin Brandenburg
63h 15min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
16 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
39h 30min
2 przesiadki
BER11:40Berlin Brandenburg
5 736 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
3 lut
BER09:30Berlin Brandenburg
63h 15min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
14 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
6 162 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
1 lut
BER13:50Berlin Brandenburg
58h 55min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
14 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
6 210 zł
Znajdź podobne

Loty Aeromexico: Berlin – Medellín

Nasze najlepsze oferty Aeromexico na lot Berlin – Medellín
Aeromexico
7 lut
BER13:50Berlin Brandenburg
34h 55min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
22 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
4 877 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
3 lut
BER09:30Berlin Brandenburg
63h 15min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
15 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
5 391 zł
Znajdź podobne
Aeromexico
1 lut
BER13:50Berlin Brandenburg
58h 55min
2 przesiadki
MDE00:45Medellín José María Córdova
15 lut
MDE20:10Medellín José María Córdova
38h 45min
2 przesiadki
BER10:55Berlin Brandenburg
5 435 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Berlin – Medellín

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Berlin – Medellín
American Airlines
13 cze
BER03:20Berlin Brandenburg
19h 43min
2 przesiadki
MDE23:03Medellín José María Córdova
22 cze
MDE20:55Medellín José María Córdova
29h 45min
2 przesiadki
BER02:40Berlin Brandenburg
3 660 zł
Znajdź podobne
American Airlines
13 cze
BER03:20Berlin Brandenburg
19h 43min
2 przesiadki
MDE23:03Medellín José María Córdova
22 cze
MDE20:55Medellín José María Córdova
29h 45min
2 przesiadki
BER02:40Berlin Brandenburg
3 672 zł
Znajdź podobne
American Airlines
13 cze
BER07:50Berlin Brandenburg
32h 08min
2 przesiadki
MDE15:58Medellín José María Córdova
22 cze
MDE20:59Medellín José María Córdova
27h 36min
2 przesiadki
BER00:35Berlin Brandenburg
3 676 zł
Znajdź podobne

  • Berlin Brandenburg – Medellín – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Medellín i Berlin Brandenburg są od siebie oddalone o 9384,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 17h 33min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Berlin-Medellín

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Bogota
Najkrótszy czas lotu19h 45min
Najniższa cena2 900 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Medellín

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Medellín

Loty do innych miast: Kolumbia

Medellín to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju