Piazzetta Al Vaticano

Hotel 1-gwiazdkowy oferujący Obsługa pokojowa

1 gwiazdka
9,6
Wyjątkowy
na podstawie 201 opinii
201 zweryfikowanych ocen
pt. 30.10.
-
sob. 31.10.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Piazzetta Al Vaticano
Dostawca oferty Piazzetta Al Vaticano
Dostawca oferty Piazzetta Al Vaticano
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Piazzetta Al Vaticano room price & deals

pt. 30.10.
-
sob. 31.10.

Hotel Amenities & Facilities

  • Obsługa pokojowa
  • Transfer z lotniska
  • Wi-Fi
  • Sejf
  • Klimatyzacja
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Dostępne pokoje dla niepalących
  • Dostępna przechowalnia

Piazzetta Al Vaticano Reviews

9,6
Wyjątkowy
201 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
180
Bardzo dobry
15
Dobry
5
OK
0
Zadowalający
1
Przeciętny
0
Słaby
0
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Piazzetta Al Vaticano room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 13:00, wymeldowanie do 10:30

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jak Piazzetta Al Vaticano wypada w porównaniu z innymi hotelami 1-gwiazdkowymi w mieście Rzym?

    W mieście Rzym hotele 1-gwiazdkowe kosztują zazwyczaj ok. 926 zł za noc. Piazzetta Al Vaticano jest o 673 zł tańszy od średniej ceny noclegu w tym mieście, wynoszącej 253 zł/noc.

  • Jaki dystans dzieli Piazzetta Al Vaticano i Rzym-Ciampino?

    Jeśli z lotniska Rzym-Ciampino planujesz dostać się bezpośrednio do hotelu, na przejazd zarezerwuj ok. 31 min – port lotniczy i Piazzetta Al Vaticano dzieli 17,0 km.

  • Jak dojechać z hotelu Piazzetta Al Vaticano na lotnisko Rzym-Ciampino?

    Goście hotelu Piazzetta Al Vaticano, którzy dojeżdżają bezpośrednio z lotniska Rzym-Ciampino, chętnie korzystają z taksówek lub grupowych przejazdów.

  • Czy w hotelu Piazzetta Al Vaticano można zamówić jedzenie?

    Zatrzymując się w hotelu Piazzetta Al Vaticano, pomyśl o możliwości zamówienia jedzenia z hotelowego menu bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy Piazzetta Al Vaticano ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Piazzetta Al Vaticano nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +39 068 901 9693.

  • Jaka odległość dzieli Piazzetta Al Vaticano i centrum miasta Rzym?

    Piazzetta Al Vaticano jest oddalony od centrum miasta Rzym o 3,5 km. W tym mieście znajdziesz ciekawe zabytki takie jak Palazzo Barberini.

  • Piazzetta Al Vaticano – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +39 068 901 9693.

  • Czy Piazzetta Al Vaticano oferuje Wi-Fi?

    Tak. Piazzetta Al Vaticano udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Piazzetta Al Vaticano – o której godzinie należy się wymeldować?

    Wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 10:30. Dobrze zaplanuj dzień wyjazdu, by uniknąć kar czy dodatkowych opłat.

  • Jaki dystans dzieli obiekt Piazzetta Al Vaticano (Rzym) i atrakcję taką jak Panteon w Rzymie?

  • Czy Fontanna di Trevi (Rzym) znajduje się w pobliżu obiektu Piazzetta Al Vaticano?

  • Rzym, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    Rzym, hotele – liczba dostępnych operatorów to 30 068 (dane z października 2026).

  • Rzym, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    Ostatnia aktualizacja cen (hotele w: Rzym) miała miejsce dzisiaj.

Places of interest near Piazzetta Al Vaticano

Attractions in Rzym, Włochy curated by momondo
Adres Piazzetta Al Vaticano: Via Mocenigo 30, 00192 Rzym

Top landmarks

  • Muzeum Watykańskie345 m
  • Kaplica Sykstyńska0.7 km
  • Piazza Navona2.1 km
  • Rome Via del Corso2.2 km
  • Panteon w Rzymie2.4 km
  • Piazza di Spagna2.6 km
  • Schody Hiszpańskie2.6 km
  • Stadion Olimpijski w Rzymie2.8 km
  • Fontanna di Trevi2.8 km
  • Centrum Rzymu2.9 km
  • Wyspa Tyberyjska3 km
  • Forum Romanum3.4 km

momondo’s favorite Rzym hotels

Exe International Palace

Via Nazionale 46, Rzym

8,0
4 gwiazdki

522 zł

Novotel Roma Eur

Viale Oceano Pacifico 153, Rzym

8,3
4 gwiazdki

568 zł

Precise House Mantegna Roma

Via Andrea Mantegna 130, Rzym

9,3
4 gwiazdki

545 zł

Parco dei Principi Grand Hotel & Spa

Via Gerolamo Frescobaldi 5, Rzym

8,9
5 gwiazdek

1 229 zł

Villa Luzzatti Hostel

25 Via Luigi Luzzatti, Rzym

4,9
2 gwiazdki

239 zł

Th Roma - Carpegna Palace

Via Aurelia 481, Rzym

8,4
4 gwiazdki

423 zł

Moderno Hotel Roma

Via Magenta 2, Rzym

8,2
4 gwiazdki

485 zł

Ibis Styles Roma Eur

Viale Egeo 133, Rzym

8,0
4 gwiazdki

504 zł

Fabulous village

Via Di Malafede 225, Rzym

8,3
4 gwiazdki

178 zł

Nearby accommodation in Rzym

Tiburtina

See more

Cervara Park Hotel

Via di Tor Cervara 126, Rzym

7,5
4 gwiazdki

241 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Torre di Pratolungo

Via Nazareno Gianni 2, Rzym

7,4
3 gwiazdki

307 zł

Zobacz oferty hoteli

Oc Hotel

Via Tiburtina 1352, Settecamini, Rome

8,4
4 gwiazdki

626 zł

Zobacz oferty hoteli

Ela Guest House

Via Umberto Calosso, 18 Int.15 - Piano 8, Rzym

9,0
3 gwiazdki

377 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Ohana

Via Della Sibilla Tiburtina 32, Rzym

8,4
4 gwiazdki

569 zł

Zobacz oferty hoteli

LOFT con Terrazzo - 3 min dalle Autostrade By followgreenhouserome

Rzym

9,0

420 zł

Zobacz oferty hoteli

A Casa Dei Chicchi

5 Via Santa Maria Dell'Ulivo, Rzym

9,3

366 zł

Zobacz oferty hoteli

Loto Business Hotel

Via Tiburtina 1182, Rzym

8,7
4 gwiazdki

521 zł

Zobacz oferty hoteli

Dazio Exclusive Rooms

1204 Via Nomentana, Rzym

5,6
3 gwiazdki

249 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Sant'Angelo

Via M. Dionigi 16, Rzym

7,1
3 gwiazdki

315 zł

Zobacz oferty hoteli

Twentyone Hotel

Via Cola Di Rienzo 23, Rzym

8,4
4 gwiazdki

591 zł

Zobacz oferty hoteli

Nyx Hotel Rome By Leonardo Hotels

Via Cicerone 55, Rzym

8,5
4 gwiazdki

668 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel San Valentino

Via Ezio 55, Rzym

7,0
3 gwiazdki

423 zł

Zobacz oferty hoteli

Maison Maneli Luxury B&B

Via Germanico 107, Rzym

8,7
5 gwiazdek

558 zł

Zobacz oferty hoteli

Le Méridien Visconti Rome

Via Federico Cesi 37, Rzym

8,3
4 gwiazdki

1 090 zł

Zobacz oferty hoteli

Orange Hotel

Via Crescenzio 86, Rzym

6,2
4 gwiazdki

331 zł

Zobacz oferty hoteli

Atlante Garden Hotel

Via Crescenzio 78, Rzym

7,9
4 gwiazdki

536 zł

Zobacz oferty hoteli

Grand Tour Rome Suites - Liberty Collection

Rzym

7,7

428 zł

Zobacz oferty hoteli

Ostia/Acilia

See more

Fabulous village

Via Di Malafede 225, Rzym

8,3
4 gwiazdki

178 zł

Zobacz oferty hoteli

Camping Village Roma Capitol

Via di Castel Fusano 195, Rzym

7,6
4 gwiazdki

236 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Bellavista

Piazzale Magellano 16, Rzym

7,2
3 gwiazdki

269 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Sirenetta

Lungomare Paolo Toscanelli 46, Rzym

8,1
3 gwiazdki

265 zł

Zobacz oferty hoteli

Ostia Antica Park Hotel

Viale dei Romagnoli 1041/a, Rzym

7,2
3 gwiazdki

413 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Ping Pong

Lungomare Paolo Toscanelli, 84, Rzym

7,3
3 gwiazdki

245 zł

Zobacz oferty hoteli

Fly Decó Hotel

Lungomare P. Toscanelli, 52a, Lido di Ostia, Rome

8,8
4 gwiazdki

348 zł

Zobacz oferty hoteli

Romana Guest House

86 Via Alfredo Gargiulo, Lido di Castel Fusano, Rome

9,0
3 gwiazdki

292 zł

Zobacz oferty hoteli

La villa del Patrizio

Via Di Castelfusano 21, Rzym

7,5
3 gwiazdki

311 zł

Zobacz oferty hoteli

Historyczne centrum

See more

Trastevere Suites - Top Collection

78 Viale di Trastevere, Rzym

9,0
2 gwiazdki

488 zł

Zobacz oferty hoteli

Luce al Pantheon

Rzym

8,2

1 230 zł

Zobacz oferty hoteli

Guesthouse Mysuitetower Pantheon

18 Via dei Portoghesi, Rzym

7,8
3 gwiazdki

627 zł

Zobacz oferty hoteli

Porta Portese Palace

Rzym

10,0

1 372 zł

Zobacz oferty hoteli

The Apartment Trastevere - Ba.home

Rzym

9,3

938 zł

Zobacz oferty hoteli

Bauhouse

Rzym

7,9

536 zł

Zobacz oferty hoteli

Molly Home

78 Viale di Trastevere, Rzym

9,1

527 zł

Zobacz oferty hoteli

House of Mia in Prati

Rzym

9,4

691 zł

Zobacz oferty hoteli

Catherine's Home

Rzym

9,3

574 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Rzym)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pt. 30.10.
sob. 31.10.

Rzym – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Włochy – popularne miasta