Apartment-hotels RENTeGO

Apartament oferujący Darmowe Wi-Fi

3 gwiazdki
8,6
Bardzo dobry
na podstawie 118 opinii
118 zweryfikowanych ocen
wt. 27.10.
-
śr. 28.10.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Apartment-hotels RENTeGO
Dostawca oferty Apartment-hotels RENTeGO
Dostawca oferty Apartment-hotels RENTeGO
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Apartment-hotels RENTeGO room price & deals

wt. 27.10.
-
śr. 28.10.

Hotel apartamentowy Amenities & Facilities

  • Darmowe Wi-Fi
  • Transfer z lotniska
  • Suszarka
  • Kuchenka mikrofalowa
  • Lodówka
  • Plac zabaw

Apartment-hotels RENTeGO Reviews

8,6
Bardzo dobry
118 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
66
Bardzo dobry
27
Dobry
13
OK
1
Zadowalający
7
Przeciętny
4
Słaby
0
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Apartment-hotels RENTeGO room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 16:30, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jaki dystans dzieli Apartment-hotels RENTeGO i Praga im. Václava Havla?

    Gdy nie ma korków, przejechanie 10,4 km, które dzielą Praga im. Václava Havla i Apartment-hotels RENTeGO, powinno zająć ok. 19 min. Jeśli Twój hotel znajduje się bliżej centrum miasta, czas dojazdu może się wydłużyć ze względu na ruch na drodze.

  • Jak dojechać z hotelu Apartment-hotels RENTeGO na lotnisko Praga im. Václava Havla?

    Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Praga im. Václava Havla do hotelu Apartment-hotels RENTeGO lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy Apartment-hotels RENTeGO ma basen?

    Niestety na podstawie naszych danych nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy Apartment-hotels RENTeGO posiada basen. Zachęcamy do skontaktowania się w tej sprawie z recepcją hotelu, dzwoniąc pod numer +420 224 323 736.

  • Jaka odległość dzieli Apartment-hotels RENTeGO i centrum miasta Praga?

    Apartment-hotels RENTeGO jest oddalony od centrum miasta Praga o 1,5 km. W tym mieście znajdziesz ciekawe zabytki takie jak Synagoga Maisela.

  • Apartment-hotels RENTeGO – jak skontaktować się z hotelem?

    Jeśli masz pytania dotyczące pobytu w hotelu Apartment-hotels RENTeGO, zadzwoń pod numer +420 224 323 736.

  • Czy Apartment-hotels RENTeGO oferuje Wi-Fi?

    Tak. Apartment-hotels RENTeGO udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Apartment-hotels RENTeGO – o której godzinie należy się wymeldować?

    Standardowa godzina wymeldowania w tym obiekcie to 11:00. Goście mogą natomiast zameldować się od 16:30.

  • Jaki dystans dzieli obiekt Apartment-hotels RENTeGO (Praga) i atrakcję taką jak Ratusz staromiejski?

  • Czy Złota Uliczka (Praga) znajduje się w pobliżu obiektu Apartment-hotels RENTeGO?

  • Praga, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    Praga, hotele – liczba dostępnych operatorów to 6 268 (dane z października 2026).

  • Praga, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    Praga, hotele – ceny są odświeżane codziennie.

Places of interest near Apartment-hotels RENTeGO

Attractions in Praga, Czechy curated by momondo
Adres Apartment-hotels RENTeGO: Ujezd 5, Praga, Region praski

Top landmarks

  • Park Kampa0.5 km
  • Teatr Narodowy0.6 km
  • Tańczący dom0.8 km
  • Most Karola0.9 km
  • Pałac Wallensteina1.1 km
  • Zamek na Hradczanach1.2 km
  • Uniwersytet Karola1.2 km
  • Katedra Świętych Wita, Wacława i Wojciecha1.2 km
  • Muzeum Maszyn Erotycznych1.3 km
  • Klasztor na Strahowie1.4 km
  • Rynek Staromiejski1.4 km
  • Stary Cmentarz Żydowski1.4 km

momondo’s favorite Praga hotels

Ea Hotel Sonata

Sokolska 68, Praga, Region praski

8,2
4 gwiazdki

263 zł

Don Giovanni Hotel Prague - Great Hotels of The World

Vinohradska 157a, Praga, Region praski

9,2
4 gwiazdki

298 zł

Gallery Hotel Sis

Rostislavova 17, Praga, Region praski

6,8
3 gwiazdki

114 zł

Congress & Wellness Hotel Olsanka

Táboritská 23, Praga, Region praski

7,9
4 gwiazdki

242 zł

Ea Hotel New Town

Zitna 525/28, Praga, Region praski

8,4
4 gwiazdki

283 zł

a&o Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19, Praga, Region praski

7,5
3 gwiazdki

122 zł

Hotel Astra

Mukarovská 1740/22, Praga, Region praski

8,0
3 gwiazdki

171 zł

Relax Inn

Novovysocanska 25, Praga, Region praski

6,9
4 gwiazdki

179 zł

Occidental Praha Five

Radlicka 46/3762, Praga, Region praski

8,7
4 gwiazdki

250 zł

Nearby accommodation in Praga

Stare Miasto

See more

Residence Bene

Praha 1 - Staré Mesto Dlouhá 48/721, Praga, Region praski

8,5
3 gwiazdki

276 zł

Zobacz oferty hoteli

Charles Bridge Palace

Anenské Námestí 203/1, Praga, Region praski

8,9
4 gwiazdki

378 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Bologna

Konviktska 263/5, Praga, Region praski

8,5
4 gwiazdki

317 zł

Zobacz oferty hoteli

Eurostars Thalia

Narodni Trida 13, Praga, Region praski

8,9
5 gwiazdek

346 zł

Zobacz oferty hoteli

Metropol Design Hotel Old Town

Narodni 33, Praga, Region praski

8,6
4 gwiazdki

328 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Kings Court

U Obecniho Domu 3, Praga, Region praski

9,5
5 gwiazdek

735 zł

Zobacz oferty hoteli

Palac U Kocku

Jilska 9, Praga, Region praski

8,6
3 gwiazdki

331 zł

Zobacz oferty hoteli

Metropolitan Old Town Hotel - Czech Leading Hotels

Haštalská 371/20, Praga, Region praski

9,0
4 gwiazdki

402 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Leon D´Oro

Havelska 29, Praga, Region praski

8,9
4 gwiazdki

425 zł

Zobacz oferty hoteli

Praga 1

See more

Ea Hotel Jeleni Dvur Prague Castle

Jeleni 197, Praga, Region praski

7,6
3 gwiazdki

249 zł

Zobacz oferty hoteli

Lindner Hotel Prague Castle

Strahovska 128, Praga, Region praski

8,4
4 gwiazdki

469 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Monastery

Strahovske Nadvori 13, Praga, Region praski

9,2
4 gwiazdki

382 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Golden Star

Nerudova 48, Historical Centre, Praga, Region praski

9,3
4 gwiazdki

408 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Questenberg

Uvoz 15/155, Praga, Region praski

9,1
4 gwiazdki

319 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Loreta

Loretánské Nám.8, Praga, Region praski

9,3
3 gwiazdki

297 zł

Zobacz oferty hoteli

Spa Beerland Chateaux - At Golden Pear

3 Nový Svet, Praga, Region praski

8,6
3 gwiazdki

323 zł

Zobacz oferty hoteli

The King Charles

Uvoz 4, Praga, Region praski

8,6
4 gwiazdki

267 zł

Zobacz oferty hoteli

Aparthotel Tycho de Brahe

Novy Svet 1, Praga, Region praski

8,2
4 gwiazdki

487 zł

Zobacz oferty hoteli

Praga 10

See more

a&o Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19, Praga, Region praski

7,5
3 gwiazdki

122 zł

Zobacz oferty hoteli

Penzion U sv Krystofa

Záběhlická 72/60, Praga, Region praski

9,3
3 gwiazdki

357 zł

Zobacz oferty hoteli

Residence Trafick

Bohdalecká 23c, Praga, Region praski

9,0
4 gwiazdki

320 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Uno Prague

Stechovicka 2296, Praga, Region praski

8,9
4 gwiazdki

219 zł

Zobacz oferty hoteli

Comfort Hotel Prague City East

Becvarova 14, Praga, Region praski

8,6
3 gwiazdki

301 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Astra

Mukarovská 1740/22, Praga, Region praski

8,0
3 gwiazdki

171 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Baroko

Tomsova 11/13, Praga, Region praski

9,0
3 gwiazdki

448 zł

Zobacz oferty hoteli

Ubytování nad kostelem

Praga, Region praski

8,8

140 zł

Zobacz oferty hoteli

Near city center flat

Praga, Region praski

4,6

274 zł

Zobacz oferty hoteli

Malá Strana

See more

Hotel Klarinn

U Zelezne Lavky 14, Praga, Region praski

7,2
4 gwiazdki

234 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Atos

Melnicka 13, Praga, Region praski

8,4
3 gwiazdki

250 zł

Zobacz oferty hoteli

U Krize

Ujezd 20, 20, Praga, Region praski

8,4
3 gwiazdki

284 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Hoffmeister

Pod Bruskou 7, Praga, Region praski

8,9
5 gwiazdek

394 zł

Zobacz oferty hoteli

Louren - The Bridge Inn

21 Mostecká, Praga, Region praski

8,4
4 gwiazdki

255 zł

Zobacz oferty hoteli

Pytloun Old Armoury Hotel Prague

Vsehrdova 450/16, Praga, Region praski

9,0
4 gwiazdki

433 zł

Zobacz oferty hoteli

Orea Place Charles Bridge

Misenska 12, Praga, Region praski

8,9
4 gwiazdki

305 zł

Zobacz oferty hoteli

Luxury Family Hotel Royal Palace

Letenska 11, Praga, Region praski

8,6
5 gwiazdek

453 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel William

Hellichova, 5, Praga, Region praski

8,4
3 gwiazdki

363 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Praga)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
wt. 27.10.
śr. 28.10.

Praga – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Czechy – popularne miasta