Tanie loty na trasie Singapur – Kuala Lumpur od 179 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kuala Lumpur-Singapur

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Singapur-Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu1h 10minNajszybszy lot Singapur-Kuala Lumpur zajmuje 1h 10min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Singapur-Kuala Lumpur – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to KLM i Malaysia Airlines.
Kuala Lumpur — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Kuala Lumpur: Kuala Lumpur (KUL), Kuala Lumpur Subang (SZB)

Jak znaleźć najtańsze loty Singapur - Kuala Lumpur?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Singapur – Kuala Lumpur są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Singapur - Kuala Lumpur to Marzec. Najdroższa pora to Styczeń.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Singapur – Kuala Lumpur?

Jetstar Asia

AirAsia, Jetstar Asia i Malindo Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Singapur-Kuala Lumpur.

Która trasa podróży Singapur – Kuala Lumpur jest najtańsza?

Singapur-Changi - Kuala Lumpur

Wybierz trasę Singapur-Changi - Kuala Lumpur, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Singapur - Kuala Lumpur.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Singapur – Kuala Lumpur?

13 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Singapur - Kuala Lumpur to 13 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Singapur - Kuala Lumpur

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Singapur - Kuala Lumpur, zmieniając zakładki
Scoot
1 lut
SIN14:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL15:40Kuala Lumpur
16 lut
KUL07:10Kuala Lumpur
1h 05min
SIN08:15Singapur-Changi
Jetstar Asia
18 lut
SIN07:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL08:40Kuala Lumpur
22 lut
KUL16:25Kuala Lumpur
1h 05min
SIN17:30Singapur-Changi
Scoot
27 mar
SIN15:30Singapur-Changi
1h 05min
KUL16:35Kuala Lumpur
19 kwi
KUL17:30Kuala Lumpur
1h 15min
SIN18:45Singapur-Changi
Kilka linii lotniczych
1 cze
SIN08:05Singapur-Changi
1h 10min
KUL09:15Kuala Lumpur
8 cze
KUL16:10Kuala Lumpur
25h 30min
1 przesiadka
SIN17:40Singapur-Changi
Scoot
30 sty
SIN14:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL15:40Kuala Lumpur
15 lut
KUL16:20Kuala Lumpur
1h 10min
SIN17:30Singapur-Changi
Singapore Airlines
2 lut
SIN13:35Singapur-Changi
1h 05min
KUL14:40Kuala Lumpur
9 lut
KUL15:30Kuala Lumpur
1h 00min
SIN16:30Singapur-Changi

Znajdź najtańsze oferty lotów Singapur - Kuala Lumpur w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Singapur – Kuala Lumpur w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Jetstar Asia i Scoot.
Scoot
18 lut
SIN14:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL15:40Kuala Lumpur
Jetstar Asia
16 lut
SIN07:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL08:40Kuala Lumpur
Scoot
16 maj
SIN15:30Singapur-Changi
1h 05min
KUL16:35Kuala Lumpur

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Singapur – Kuala Lumpur

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Singapur – Kuala Lumpur
Scoot
26 sty
SIN05:30Singapur-Changi
1h 00min
KUL06:30Kuala Lumpur
15 lut
KUL16:20Kuala Lumpur
1h 10min
SIN17:30Singapur-Changi
Jetstar Asia
26 sty
SIN07:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL08:40Kuala Lumpur
14 lut
KUL09:25Kuala Lumpur
1h 00min
SIN10:25Singapur-Changi
Scoot
26 sty
SIN05:30Singapur-Changi
1h 00min
KUL06:30Kuala Lumpur
10 lut
KUL05:10Kuala Lumpur
1h 00min
SIN06:10Singapur-Changi
Scoot
28 sty
SIN14:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL15:40Kuala Lumpur
10 lut
KUL05:10Kuala Lumpur
1h 00min
SIN06:10Singapur-Changi
Jetstar Asia
26 sty
SIN07:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL08:40Kuala Lumpur
13 lut
KUL09:25Kuala Lumpur
1h 00min
SIN10:25Singapur-Changi
Scoot
30 sty
SIN14:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL15:40Kuala Lumpur
10 lut
KUL05:10Kuala Lumpur
1h 00min
SIN06:10Singapur-Changi

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Singapur – Kuala Lumpur

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Singapur – Kuala Lumpur z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Malindo Air
CenaOd 209 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
2,0
Jetstar Asia
CenaOd 241 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
5,6
AirAsia
CenaOd 248 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,6
Scoot
CenaOd 251 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
3,3
Singapore Airlines
CenaOd 272 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2

Loty Jetstar Asia: Singapur – Kuala Lumpur

Nasze najlepsze oferty Jetstar Asia na lot Singapur – Kuala Lumpur
Jetstar Asia
18 lut
SIN07:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL08:40Kuala Lumpur
22 lut
KUL16:25Kuala Lumpur
1h 05min
SIN17:30Singapur-Changi
Jetstar Asia
30 sty
SIN07:30Singapur-Changi
1h 10min
KUL08:40Kuala Lumpur
14 lut
KUL09:25Kuala Lumpur
1h 00min
SIN10:25Singapur-Changi
Jetstar Asia
30 sty
SIN14:40Singapur-Changi
1h 05min
KUL15:45Kuala Lumpur
13 lut
KUL09:25Kuala Lumpur
1h 00min
SIN10:25Singapur-Changi

Loty Singapore Airlines: Singapur – Kuala Lumpur

Nasze najlepsze oferty Singapore Airlines na lot Singapur – Kuala Lumpur
Singapore Airlines
2 lut
SIN13:35Singapur-Changi
1h 05min
KUL14:40Kuala Lumpur
9 lut
KUL15:30Kuala Lumpur
1h 00min
SIN16:30Singapur-Changi
Singapore Airlines
10 lut
SIN13:35Singapur-Changi
1h 05min
KUL14:40Kuala Lumpur
13 lut
KUL15:30Kuala Lumpur
1h 00min
SIN16:30Singapur-Changi
2 603 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Singapur-Changi – Kuala Lumpur oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Singapur-Changi – Kuala Lumpur, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to AirAsia, Jetstar Asia i Scoot. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak AirAsia, które oferują tego typu elastyczność.

  • Singapur-Changi – Kuala Lumpur – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Singapur-Changi – Kuala Lumpur zajmuje ok. 314,9 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 05min.


Alternatywne trasy Singapur-Kuala Lumpur

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Singapur - Langkawi
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena183 zł

Loty do innych miast: Malezja

Kuala Lumpur to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju