Cheap flights z Mediolanu do Santiago de Chile from 2 830 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Santiago de Chile-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Santiago de Chile

Najkrótszy czas lotu

16h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Santiago de Chile — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Mediolan-Santiago de Chile zajmuje 16h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Mediolan-Santiago de Chile. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Mediolan-Linate - Lotnisko Santiago de Chile i Lotnisko Mediolan-Malpensa - Lotnisko Santiago de Chile.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Santiago de Chile: Santiago de Chile (SCL)

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan - Santiago de Chile?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Mediolan – Santiago de Chile są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Santiago de Chile to Październik. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Mediolan – Santiago de Chile są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Która trasa podróży Mediolan – Santiago de Chile jest najtańsza?

Mediolan-Malpensa - Santiago de Chile

Wybierz trasę Mediolan-Malpensa - Santiago de Chile, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Santiago de Chile.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Mediolan – Santiago de Chile?

20 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Santiago de Chile to 20 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mediolan - Santiago de Chile

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Santiago de Chile, zmieniając zakładki
Iberia
13 lis
MXP16:10Mediolan-Malpensa
28h 10min
1 przesiadka
SCL20:20Santiago de Chile
21 lis
SCL08:20Santiago de Chile
25h 05min
1 przesiadka
MXP09:25Mediolan-Malpensa
3 805 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lis
MXP07:05Mediolan-Malpensa
24h 14min
2 przesiadki
SCL07:19Santiago de Chile
14 lis
SCL18:30Santiago de Chile
29h 40min
1 przesiadka
MXP00:10Mediolan-Malpensa
3 927 zł
Znajdź podobne
Delta
7 lut
MXP06:45Mediolan-Malpensa
35h 50min
2 przesiadki
SCL18:35Santiago de Chile
23 lut
SCL18:00Santiago de Chile
30h 30min
1 przesiadka
MXP00:30Mediolan-Malpensa
4 430 zł
Znajdź podobne
Air France
7 lis
LIN10:00Mediolan-Linate
22h 40min
1 przesiadka
SCL08:40Santiago de Chile
14 lis
SCL09:00Santiago de Chile
20h 05min
1 przesiadka
LIN05:05Mediolan-Linate
4 494 zł
Znajdź podobne
Iberia
24 sie
MXP10:20Mediolan-Malpensa
23h 10min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
24 mar
SCL09:20Santiago de Chile
20h 35min
1 przesiadka
MXP05:55Mediolan-Malpensa
3 850 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lis
LIN15:20Mediolan-Linate
30h 38min
2 przesiadki
SCL21:58Santiago de Chile
14 lis
SCL07:50Santiago de Chile
20h 40min
1 przesiadka
LIN04:30Mediolan-Linate
4 045 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Mediolan - Santiago de Chile w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mediolan – Santiago de Chile w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i Iberia.
Kilka linii lotniczych
10 lis
MXP12:55Mediolan-Malpensa
31h 25min
1 przesiadka
SCL20:20Santiago de Chile
2 830 zł
Znajdź podobne
British Airways
14 lis
LIN09:10Mediolan-Linate
23h 45min
1 przesiadka
SCL08:55Santiago de Chile
4 059 zł
Znajdź podobne
Iberia
2 sty
MXP09:40Mediolan-Malpensa
21h 20min
1 przesiadka
SCL07:00Santiago de Chile
4 222 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mediolan – Santiago de Chile

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mediolan – Santiago de Chile
Iberia
21 sie
MXP10:30Mediolan-Malpensa
23h 00min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
26 mar
SCL08:20Santiago de Chile
26h 15min
1 przesiadka
MXP10:35Mediolan-Malpensa
4 127 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
LIN15:20Mediolan-Linate
18h 15min
1 przesiadka
SCL09:35Santiago de Chile
26 mar
SCL08:20Santiago de Chile
20h 35min
1 przesiadka
LIN04:55Mediolan-Linate
4 739 zł
Znajdź podobne
Iberia
22 sie
MXP10:30Mediolan-Malpensa
23h 00min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
21 mar
SCL09:20Santiago de Chile
20h 35min
1 przesiadka
MXP05:55Mediolan-Malpensa
4 299 zł
Znajdź podobne
Iberia
21 sie
LIN07:35Mediolan-Linate
25h 55min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
26 mar
SCL08:20Santiago de Chile
20h 35min
1 przesiadka
LIN04:55Mediolan-Linate
4 662 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
LIN02:40Mediolan-Linate
32h 30min
2 przesiadki
SCL11:10Santiago de Chile
25 sie
SCL06:40Santiago de Chile
30h 00min
2 przesiadki
LIN12:40Mediolan-Linate
10 806 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
MXP14:50Mediolan-Malpensa
32h 33min
2 przesiadki
SCL23:23Santiago de Chile
20 mar
SCL07:30Santiago de Chile
22h 15min
2 przesiadki
MXP05:45Mediolan-Malpensa
7 895 zł
Znajdź podobne

Loty Iberia: Mediolan – Santiago de Chile

Nasze najlepsze oferty Iberia na lot Mediolan – Santiago de Chile
Iberia
13 lis
MXP16:10Mediolan-Malpensa
28h 10min
1 przesiadka
SCL20:20Santiago de Chile
21 lis
SCL08:20Santiago de Chile
25h 05min
1 przesiadka
MXP09:25Mediolan-Malpensa
3 805 zł
Znajdź podobne
Iberia
24 sie
MXP10:20Mediolan-Malpensa
23h 10min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
24 mar
SCL09:20Santiago de Chile
20h 35min
1 przesiadka
MXP05:55Mediolan-Malpensa
3 850 zł
Znajdź podobne
Iberia
23 sie
MXP10:30Mediolan-Malpensa
23h 00min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
25 mar
SCL09:20Santiago de Chile
25h 15min
1 przesiadka
MXP10:35Mediolan-Malpensa
4 059 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Mediolan – Santiago de Chile

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Mediolan – Santiago de Chile
Delta
7 lut
MXP06:45Mediolan-Malpensa
22h 15min
1 przesiadka
SCL05:00Santiago de Chile
22 lut
SCL17:30Santiago de Chile
31h 00min
2 przesiadki
MXP00:30Mediolan-Malpensa
4 430 zł
Znajdź podobne
Delta
6 lut
MXP06:45Mediolan-Malpensa
22h 15min
1 przesiadka
SCL05:00Santiago de Chile
13 lut
SCL18:00Santiago de Chile
30h 30min
1 przesiadka
MXP00:30Mediolan-Malpensa
4 453 zł
Znajdź podobne
Delta
31 paź
MXP06:45Mediolan-Malpensa
23h 15min
1 przesiadka
SCL06:00Santiago de Chile
28 lis
SCL18:00Santiago de Chile
30h 30min
1 przesiadka
MXP00:30Mediolan-Malpensa
4 471 zł
Znajdź podobne

  • Mediolan – Santiago de Chile – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Mediolan – Santiago de Chile – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 11871,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 17h 00min.



Loty do innych miast: Chile

Santiago de Chile to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Mediolan – Santiago de Chile z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Mediolan – Santiago de Chile z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Mediolan – Santiago de Chile momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Mediolan – Santiago de Chile, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.