Cheap flights z Lotnisko Barcelona do Buenos Aires from 2 218 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Buenos Aires-Lotnisko Barcelona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Barcelona-Buenos Aires

Najkrótszy czas lotu

13h 30min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Buenos Aires — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Lotnisko Barcelona-Buenos Aires zajmuje 13h 30min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Barcelona-Buenos Aires każdego dnia.
Są 2 lotniska w pobliżu Buenos Aires: Buenos Aires-Ezeiza (EZE), Buenos Aires Jorge Newbery (AEP)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Barcelona - Buenos Aires?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Barcelona – Buenos Aires są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Barcelona - Buenos Aires to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Barcelona – Buenos Aires?

52 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Barcelona - Buenos Aires to 52 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Barcelona - Buenos Aires

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Barcelona - Buenos Aires, zmieniając zakładki
KLM
24 mar
BCN07:10Barcelona
24h 15min
1 przesiadka
EZE07:25Buenos Aires-Ezeiza
12 cze
EZE10:35Buenos Aires-Ezeiza
27h 10min
1 przesiadka
BCN13:45Barcelona
3 357 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 mar
BCN07:10Barcelona
24h 15min
1 przesiadka
EZE07:25Buenos Aires-Ezeiza
5 cze
EZE19:55Buenos Aires-Ezeiza
18h 00min
1 przesiadka
BCN13:55Barcelona
3 784 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
18 mar
BCN11:00Barcelona
35h 25min
2 przesiadki
EZE22:25Buenos Aires-Ezeiza
31 mar
EZE19:55Buenos Aires-Ezeiza
31h 40min
2 przesiadki
BCN03:35Barcelona
4 332 zł
Znajdź podobne
Delta
9 maj
BCN09:20Barcelona
44h 15min
2 przesiadki
EZE05:35Buenos Aires-Ezeiza
2 cze
EZE16:00Buenos Aires-Ezeiza
59h 00min
2 przesiadki
BCN03:00Barcelona
4 440 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
16 mar
BCN12:50Barcelona
19h 40min
1 przesiadka
EZE08:30Buenos Aires-Ezeiza
11 cze
EZE08:45Buenos Aires-Ezeiza
29h 30min
1 przesiadka
BCN14:15Barcelona
4 535 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 mar
BCN13:25Barcelona
18h 00min
1 przesiadka
EZE07:25Buenos Aires-Ezeiza
5 cze
EZE19:55Buenos Aires-Ezeiza
18h 00min
1 przesiadka
BCN13:55Barcelona
3 797 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Barcelona - Buenos Aires w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Barcelona – Buenos Aires w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez ITA Airways, KLM i LEVEL.
Kilka linii lotniczych
12 kwi
BCN13:05Barcelona
22h 10min
2 przesiadki
AEP11:15Buenos Aires Jorge Newbery
2 218 zł
Znajdź podobne
KLM
24 mar
BCN09:00Barcelona
22h 25min
1 przesiadka
EZE07:25Buenos Aires-Ezeiza
2 507 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
21 mar
BCN12:50Barcelona
19h 40min
1 przesiadka
EZE08:30Buenos Aires-Ezeiza
2 559 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Barcelona – Buenos Aires

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Barcelona – Buenos Aires
Delta
10 lut
BCN01:00Barcelona
26h 30min
2 przesiadki
EZE03:30Buenos Aires-Ezeiza
19 lut
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
32h 45min
2 przesiadki
BCN01:00Barcelona
5 169 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
BCN01:00Barcelona
29h 25min
1 przesiadka
EZE06:25Buenos Aires-Ezeiza
1 mar
EZE17:45Buenos Aires-Ezeiza
20h 10min
1 przesiadka
BCN13:55Barcelona
5 700 zł
Znajdź podobne
Iberia
11 lut
BCN04:00Barcelona
16h 00min
1 przesiadka
EZE20:00Buenos Aires-Ezeiza
18 mar
EZE18:45Buenos Aires-Ezeiza
19h 45min
1 przesiadka
BCN14:30Barcelona
6 222 zł
Znajdź podobne
SWISS
7 lut
BCN15:05Barcelona
19h 45min
2 przesiadki
EZE10:50Buenos Aires-Ezeiza
8 lut
EZE21:45Buenos Aires-Ezeiza
50h 05min
2 przesiadki
BCN23:50Barcelona
6 507 zł
Znajdź podobne
Air Europa
7 lut
BCN15:30Barcelona
16h 20min
1 przesiadka
EZE07:50Buenos Aires-Ezeiza
26 kwi
EZE08:15Buenos Aires-Ezeiza
15h 40min
1 przesiadka
BCN23:55Barcelona
7 003 zł
Znajdź podobne
Delta
12 lut
BCN01:00Barcelona
26h 30min
2 przesiadki
EZE03:30Buenos Aires-Ezeiza
5 mar
EZE16:15Buenos Aires-Ezeiza
42h 10min
2 przesiadki
BCN10:25Barcelona
5 234 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Lotnisko Barcelona – Buenos Aires

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Lotnisko Barcelona – Buenos Aires
Turkish Airlines
18 mar
BCN11:00Barcelona
35h 25min
2 przesiadki
EZE22:25Buenos Aires-Ezeiza
31 mar
EZE19:55Buenos Aires-Ezeiza
31h 40min
2 przesiadki
BCN03:35Barcelona
4 332 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
13 mar
BCN11:00Barcelona
35h 25min
2 przesiadki
EZE22:25Buenos Aires-Ezeiza
28 mar
EZE19:55Buenos Aires-Ezeiza
42h 05min
2 przesiadki
BCN14:00Barcelona
4 341 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
18 mar
BCN11:00Barcelona
35h 25min
2 przesiadki
EZE22:25Buenos Aires-Ezeiza
28 mar
EZE19:55Buenos Aires-Ezeiza
29h 20min
2 przesiadki
BCN01:15Barcelona
4 496 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Lotnisko Barcelona – Buenos Aires

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Lotnisko Barcelona – Buenos Aires
Delta
9 maj
BCN09:20Barcelona
44h 15min
2 przesiadki
EZE05:35Buenos Aires-Ezeiza
2 cze
EZE16:00Buenos Aires-Ezeiza
59h 00min
2 przesiadki
BCN03:00Barcelona
4 440 zł
Znajdź podobne
Delta
18 kwi
BCN09:20Barcelona
44h 15min
2 przesiadki
EZE05:35Buenos Aires-Ezeiza
25 kwi
EZE19:25Buenos Aires-Ezeiza
38h 25min
2 przesiadki
BCN09:50Barcelona
4 462 zł
Znajdź podobne
Delta
17 maj
BCN07:50Barcelona
50h 10min
2 przesiadki
EZE10:00Buenos Aires-Ezeiza
27 maj
EZE19:25Buenos Aires-Ezeiza
31h 35min
1 przesiadka
BCN03:00Barcelona
4 479 zł
Znajdź podobne

  • Barcelona – Buenos Aires – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Barcelona i Buenos Aires dzieli dystans 10446,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 17h 15min.


Alternatywne trasy Lotnisko Barcelona-Buenos Aires

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Barcelona - Buenos Aires
Najkrótszy czas lotu34h 15min
Najniższa cena6 688 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Barcelona – Buenos Aires

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Barcelona – Buenos Aires

Loty do innych miast: Argentyna

Buenos Aires to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Barcelona – Buenos Aires z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Barcelona – Buenos Aires, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Barcelona – Buenos Aires. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Barcelona – Buenos Aires można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.