Hotel Bacero

Hotel 3-gwiazdkowy oferujący Restauracja

3 gwiazdki
śr. 2.9.
-
czw. 3.9.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
228 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
228 zł
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
237 zł
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
273 zł
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

About Hotel Bacero, Wrocław

Czystość
8,8
Komfort
8,5
Położenie
8,5
Usługi
8,3
Obsługa
9,0
Jakość a cena
8,0
Hotel Bacero mieści się w mieście Wrocław, niedaleko wszystkich najpopularniejszych lokalnych atrakcji turystycznych. Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz wyżywienie all-inclusive i saunę.W ramach dodatkowych udogodnień hotel zapewnia między innymi transfer z lotniska, recepcję czynną całą dobę i miejsce na grilla/piknik. W słoneczną pogodę idealnym miejscem na odpoczynek będzie zewnętrzny taras.Hotel Bacero zapewnia gościom pokoje wyposażone w suszarkę do włosów.Restauracja w hotelu jest idealnym miejscem do odprężenia się po całym dniu zwiedzania, z dostępnym wyborem potraw kuchni europejskiej i regionalnej.Hotel Bacero ma bardzo dobrą lokalizację, umożliwiającą łatwy dojazd do Hala Stulecia, Sky Tower i wielu innych okolicznych atrakcji (droga zajmuje około 15 minut). W odległości krótkiej drogi samochodem znajdują się takie miejsca, jak Ratusz we Wrocławiu, Rynek we Wrocławiu i Uniwersytet Wrocławski.

Hotel Bacero room price & deals

śr. 2.9.
-
czw. 3.9.
Rodzaj noclegu
Link do rezerwacji
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Amenities & Facilities

  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Centrum biznesowe
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Internet
  • Gaśnica
  • Szampon
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała
  • Klimatyzacja

Restauracje

  • Czajnik elektryczny
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Hantle kettlebell
  • Ekspres do kawy

Usługi i udogodnienia

  • Centrum biznesowe
  • Budzenie
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Obsługa pokojowa
  • Butelka wody
  • Recepcja 24h

Dostępność

  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Winda
  • Antyalergiczny pokój
  • Zakaz palenia

Ogólne

  • Miejsce do siedzenia
  • Sofa
  • Telefon
  • Wykładzina
  • Dostępna przechowalnia

Łazienka

  • Prysznic
  • Suszarka
  • Toaleta
  • Prywatna łazienka

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Apteczka
  • Monitoring w przestrzeni wspólnej
  • Monitoring na zewnątrz obiektu

Parking i transport

  • Parking
  • Transfer z lotniska (za dopłatą)
  • Prywatny parking

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • TV

Udogodnienia na zewnątrz

  • Taras/patio
  • Ogród

Pralnia

  • Pralnia
  • Usługi pralnicze

Miejsce do pracy

  • Faks/fotokopiarka
  • Biurko

Atrakcje

  • Wypożyczalnia rowerów

Przyjazny dla rodzin

  • Łóżeczko dla dziecka

Spa

  • Sauna

Hotel Bacero Reviews

8,4
Bardzo dobry
1619 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
576
Bardzo dobry
338
Dobry
307
OK
148
Zadowalający
114
Przeciętny
57
Słaby
79
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Hotel Bacero room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jak Hotel Bacero wypada w porównaniu z innymi hotelami 3-gwiazdkowymi w mieście Wrocław?

    Hotel Bacero jest o 83 zł tańszy od średniej ceny noclegu w hotelach 3-gwiazdkowych w mieście Wrocław. Wybierając Hotel Bacero, zwykle trafisz na oferty noclegów za 255 zł.

  • Jaki dystans dzieli Hotel Bacero i Wrocław-Strachowice?

    Lotnisko Wrocław-Strachowice i hotel Hotel Bacero dzielą 9,7 km. Dojazd z i na lotnisko powinien zająć 18 min, w zależności od ruchu na drodze. Planując przejazd, weź pod uwagę możliwe korki bliżej centrum miasta.

  • Jak dojechać z hotelu Hotel Bacero na lotnisko Wrocław-Strachowice?

    Jeśli planujesz wynająć samochód z lotniska Wrocław-Strachowice do hotelu, nie musisz martwić się o miejsce postojowe. Możesz skorzystać z parkingu przy hotelu Hotel Bacero. Wynajem auta w tym mieście to zwykle koszt 43 zł za dzień, w zależności od modelu. Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Wrocław-Strachowice do hotelu Hotel Bacero lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy hotel Hotel Bacero jest przyjazny zwierzętom?

    Hotel Bacero akceptuje zwierzęta domowe.

  • Czy w hotelu Hotel Bacero można zamówić jedzenie?

    Tak, Hotel Bacero posiada restaurację, która serwuje jedzenie na miejscu oraz na wynos. Co więcej, Wrocław to miasto, w którym znajdziesz wiele innych interesujących miejsc z jedzeniem. Zatrzymując się w hotelu Hotel Bacero, pomyśl o możliwości zamówienia jedzenia z hotelowego menu bezpośrednio do swojego pokoju.

  • Czy Hotel Bacero ma basen?

    Z naszych danych wynika, że Hotel Bacero nie posiada basenu. Czasem zdarza się jednak, że hotele dodają nowe udogodnienia, lecz nie aktualizują informacji o obiekcie na naszej stronie. Dlatego w tej sprawie najlepiej skontaktować się z hotelem, dzwoniąc pod numer +48 713 397 550.

  • Hotel Bacero – jak skontaktować się z hotelem?

    Aby uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników hotelu, zadzwoń pod numer +48 713 397 550.

  • Czy Hotel Bacero oferuje Wi-Fi?

    Tak. Hotel Bacero udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Hotel Bacero – o której godzinie należy się wymeldować?

    Wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 11:00. Dobrze zaplanuj dzień wyjazdu, by uniknąć kar czy dodatkowych opłat.

  • Ile zapłacę za pokój w obiekcie Hotel Bacero?

    Goście wybierający Hotel Bacero (Wrocław) płacą średnio 292 zł za noc. Wpisz preferowane daty podróży w powyższym formularzu, aby znaleźć oferty już od 240 zł.

  • Czy w obiekcie Hotel Bacero dostępne są usługi pralnicze?

    W obiekcie Hotel Bacero dostępne są usługi pralnicze. Skontaktuj się z recepcją, by uzyskać więcej informacji.

  • Wrocław, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Wrocław – liczba dostępnych operatorów to 2 922 (dane na sierpnia 2026).

  • Wrocław, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Wrocław – ceny są odświeżane codziennie.

Places of interest near Hotel Bacero

Attractions in Wrocław, Polska curated by momondo
Adres Hotel Bacero: Ołtaszyńska 107, 51-423 Wrocław, dolnośląskie

Top landmarks

  • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice0.6 km
  • Stary Cmentarz Żydowski3.4 km
  • Sky Tower3.8 km
  • Kościół Św. Elżbiety4.6 km
  • Teatr Polski we Wrocławiu4.7 km
  • Opera Wrocławska5.3 km
  • Pałac królewski we Wrocławiu5.5 km
  • Ratusz we Wrocławiu5.5 km
  • Dom Handlowy Braci Barasch5.8 km
  • Centrum Wrocławia5.8 km
  • Rynek we Wrocławiu5.9 km
  • Muzeum Architektury6 km

momondo’s favorite Wrocław hotels

Mercure Wrocław Panorama

Pl. Dominikański 1, Wrocław, dolnośląskie

9,0
4 gwiazdki

325 zł

Hotel Premiere Classe Wrocław Centrum

Ślężna 28, Wrocław, dolnośląskie

7,7
1 gwiazdka

159 zł

Novotel Wrocław

Wyścigowa 35, Wrocław, dolnośląskie

8,8
3 gwiazdki

261 zł

Hotel Polonia

Piłsudskiego 66, Wrocław, dolnośląskie

7,8
3 gwiazdki

225 zł

Boutique Hotel’s – Solo

ul. Legnicka 100/ul. Kwiska 1/3, Wrocław, dolnośląskie

8,1
3 gwiazdki

173 zł

Scandic Hotel Wrocław

Piłsudskiego 53-57, Wrocław, dolnośląskie

8,8
4 gwiazdki

226 zł

Apartamenty Sky Tower by Bqqk

Wrocław, dolnośląskie

8,3

288 zł

B&B HOTEL Wrocław Centrum

ul. Ks. Piotra Skargi 24-28, Wrocław, dolnośląskie

8,6
2 gwiazdki

199 zł

Citi Hotel's Wroclaw

ul. Trzemeska 10, Wrocław, dolnośląskie

8,6
3 gwiazdki

199 zł

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Wrocław)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
śr. 2.9.
czw. 3.9.

Wrocław – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Polska – popularne miasta