Pokoje Goscinne Rubens

Apartament oferujący Klimatyzacja

0-gwiazdkowy
8,5
Bardzo dobry
na podstawie 391 opinii
391 zweryfikowanych ocen
pon. 28.9.
-
wt. 29.9.
2 gości, 1 pokój
Dostawca
Dostawca oferty Pokoje Goscinne Rubens
Dostawca oferty Pokoje Goscinne Rubens
Dostawca oferty Pokoje Goscinne Rubens
Informacje
Pokoje
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja

Pokoje Goscinne Rubens room price & deals

pon. 28.9.
-
wt. 29.9.

Kwatera prywatna Amenities & Facilities

  • Klimatyzacja
  • Transfer z lotniska
  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Recepcja 24h
  • Sejf
  • Kuchenka mikrofalowa
  • Lodówka
  • Dostępna przechowalnia
  • Darmowe Wi-Fi

Restauracje

  • Kuchenka mikrofalowa
  • Lodówka

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Klimatyzacja

Parking i transport

  • Transfer z lotniska

Dostępność

  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.

Ogólne

  • Dostępna przechowalnia

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Sejf

Usługi i udogodnienia

  • Recepcja 24h

Pokoje Goscinne Rubens Reviews

8,5
Bardzo dobry391 zweryfikowanych ocen
8,5Rodziny
8,5Przyjaciele
8,4Podróżujący w pojedynkę
8,5Pary

Pokoje Goscinne Rubens room booking info

Zameldowanie/wymeldowanie

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Frequently asked questions

  • Jaki dystans dzieli Pokoje Goscinne Rubens i Kraków-Balice?

    Przejazd z lotniska Kraków-Balice do hotelu zajmie ok. 21 min, w zależności od ruchu na drodze. Odległość między Pokoje Goscinne Rubens i portem lotniczym to 11,6 km. Pamiętaj, że na większe korki można trafić w okolicach hoteli położonych w gęściej zaludnionych częściach miasta – warto to wziąć pod uwagę, planując dojazd z lub na lotnisko.

  • Jak dojechać z hotelu Pokoje Goscinne Rubens na lotnisko Kraków-Balice?

    Jeśli szukasz dogodnych opcji transportu z lotniska Kraków-Balice do hotelu Pokoje Goscinne Rubens lub zastanawiasz się, jak przemieszczać się po mieście podczas swojego pobytu, możesz zamówić taksówkę lub grupowy przejazd.

  • Czy hotel Pokoje Goscinne Rubens jest przyjazny zwierzętom?

    Tak. Do hotelu Pokoje Goscinne Rubens możesz zabrać swojego psa.

  • Jaka odległość dzieli Pokoje Goscinne Rubens i centrum miasta Kraków?

    Pokoje Goscinne Rubens znajduje się 2,1 km od centrum miasta Kraków. Jeśli planujesz zwiedzić to miasto, na Twojej liście miejsc do odwiedzenia koniecznie musi znaleźć się Sukiennice, a także lokalne sklepy i restauracje.

  • Czy Pokoje Goscinne Rubens oferuje Wi-Fi?

    Tak. Pokoje Goscinne Rubens udostępnia swoim gościom Wi-Fi.

  • Pokoje Goscinne Rubens – o której godzinie należy się wymeldować?

    Możesz zameldować się w obiekcie po 14:00. Godzina wymeldowania to natomiast 12:00. W przypadku życzeń specjalnych zalecamy jak najszybszy kontakt z recepcją.

  • Jaki dystans dzieli obiekt Pokoje Goscinne Rubens (Kraków) i atrakcję taką jak Kościół Świętej Trójcy?

  • Czy Muzeum Inżynierii Miejskiej (Kraków) znajduje się w pobliżu obiektu Pokoje Goscinne Rubens?

  • Kraków, hotele – ile stron przeszukuje momondo?

    hotele w: Kraków – dostępnych jest 6 780 operatorów (dane na września 2026.

  • Kraków, hotele – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    hotele w: Kraków – ceny są odświeżane codziennie.

Places of interest near Pokoje Goscinne Rubens

Attractions in Kraków, Polska curated by momondo

Adres Pokoje Goscinne Rubens: 30-510 Kraków, małopolskie

Najpopularniejsze atrakcje

Pomnik Smoka Wawelskiego1,4 km
Zamek Królewski na Wawelu1,4 km
Królewska Katedra na Wawelu1,4 km
Kościół Mariacki2,0 km
Sukiennice2,1 km
Rynek Główny2,1 km
Stare Miasto w Krakowie2,1 km

momondo’s favorite Kraków hotels

Puro Kraków Kazimierz

ul. Halicka 14a, Kraków, małopolskie

9,3
4 gwiazdki

478 zł

Hilton Garden Inn Krakow

Marii Konopnickiej 33, Kraków, małopolskie

9,0
4 gwiazdki

348 zł

Room in Old Town Krakow

Kraków, małopolskie

5,4

61 zł

B&B HOTEL Kraków Centrum

ul. Monte Cassino 1, Kraków, małopolskie

8,6
2 gwiazdki

230 zł

Novotel Kraków Centrum

Tadeusza Kościuszki 5, Kraków, małopolskie

8,9
4 gwiazdki

507 zł

Campanile Hotel Kraków

Św. Tomasza 34, Kraków, małopolskie

8,8
3 gwiazdki

329 zł

Apartament z jacuzzi Kraków Rynek

Dunajewskiego 2/6, Kraków, małopolskie

8,5
3 gwiazdki

387 zł

Hotel Wyspiański

Ul Westerplatte 15, Kraków, małopolskie

8,4
3 gwiazdki

273 zł

Novotel Kraków Bronowice

Armii Krajowej 11, Kraków, małopolskie

8,7
4 gwiazdki

284 zł

Nearby accommodation in Kraków

Stare Miasto

See more

Hotel Copernicus

Kanonicza 16, Kraków, małopolskie

9,1
5 gwiazdek

758 zł

Zobacz oferty hoteli

Balthazar Design Hotel

63 Grodzka St, Kraków, małopolskie

9,2
5 gwiazdek

690 zł

Zobacz oferty hoteli

Kanonicza 22

Ul. Kanonicza 22, Kraków, małopolskie

9,7
5 gwiazdek

1 056 zł

Zobacz oferty hoteli

29 Avenue Apartments

Kraków, małopolskie

8,6

156 zł

Zobacz oferty hoteli

Langiewicza paradise

Kraków, małopolskie

4,0

186 zł

Zobacz oferty hoteli

Willawawel - Loftaffair Collection

10 Podzamcze, Kraków, małopolskie

8,9
3 gwiazdki

619 zł

Zobacz oferty hoteli

Prestige location apartments Pijarska street

Kraków, małopolskie

9,1

632 zł

Zobacz oferty hoteli

Royal Smart Apartments Cracow

1 Zenona Klemensiewicza, Kraków, małopolskie

7,4

175 zł

Zobacz oferty hoteli

Nowa Huta

See more

Ibis Styles Krakow East

Ul Bulwarowa 35a, Kraków, małopolskie

9,1
3 gwiazdki

323 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Centrum Kraków

os. Centrum E12, Kraków, małopolskie

8,9
4 gwiazdki

346 zł

Zobacz oferty hoteli

Lovely Bubbly Apartment

Kraków, małopolskie

8,7

210 zł

Zobacz oferty hoteli

Os Szkolne 34 Comfortable Apartment 1 Bedroom

Kraków, małopolskie

8,5

293 zł

Zobacz oferty hoteli

Hut Pus Spolka Akcyjna

Mrozowa 1, Kraków, małopolskie

8,2
3 gwiazdki

242 zł

Zobacz oferty hoteli

Osiedle Willowe Vintage Chic Apartment by BookingHost

Kraków, małopolskie

9,3

268 zł

Zobacz oferty hoteli

Kazimierz

See more

Puro Kraków Kazimierz

ul. Halicka 14a, Kraków, małopolskie

9,3
4 gwiazdki

478 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Kazimierz I

ul. Miodowa 16, Kraków, małopolskie

8,7
3 gwiazdki

262 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Estera

Estery 6, Kraków, małopolskie

8,8
4 gwiazdki

309 zł

Zobacz oferty hoteli

Inx Design Hotel

Ul. Starowislna 91, Kraków, małopolskie

8,8
4 gwiazdki

308 zł

Zobacz oferty hoteli

Golden Tulip Krakow Kazimierz

Krakowska 28 Street, Kraków, małopolskie

8,9
4 gwiazdki

499 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Secesja Kraków

Paulińska 24, Kraków, małopolskie

8,1
3 gwiazdki

238 zł

Zobacz oferty hoteli

Viki Kazimierz

Paulinska 28, Kraków, małopolskie

7,8
2 gwiazdki

171 zł

Zobacz oferty hoteli

Great Polonia Kraków Kazimierz

ul. Józefa 24, Kraków, małopolskie

7,5
3 gwiazdki

208 zł

Zobacz oferty hoteli

Bieżanów-Prokocim

See more

Hotel Artur

ul. Aleksandry 30, Kraków, małopolskie

9,0
3 gwiazdki

308 zł

Zobacz oferty hoteli

Hostel Victoria

ul. Górników 11, Kraków, małopolskie

8,6
1 gwiazdka

133 zł

Zobacz oferty hoteli

Like home

Kraków, małopolskie

7,4

160 zł

Zobacz oferty hoteli

Republiki Korczakowskiej Apartamenty

Kraków, małopolskie

9,3

345 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Teresita

Alberta Schweitzera 3, Kraków, małopolskie

8,3
2 gwiazdki

262 zł

Zobacz oferty hoteli

Pokoj W Domu Z Duzym Ogrodem

Kraków, małopolskie

7,9

144 zł

Zobacz oferty hoteli

Hotel Prokocim

ul. Szara 20, Kraków, małopolskie

6,5
1 gwiazdka

239 zł

Zobacz oferty hoteli

Apartament Polonijna

Kraków, małopolskie

9,0

425 zł

Zobacz oferty hoteli

Kaim Hill Cracow Chillout Zone

Kraków, małopolskie

8,9

144 zł

Zobacz oferty hoteli

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując hotele z momondo

Najlepsze oferty hoteli

Najlepsze oferty hoteli

Zobacz oferty ponad 3 milionów hoteli i miejsc noclegowych w jednym miejscu.

Bezpłatne odwołanie

Bezpłatne odwołanie

Użyj filtrów, aby znaleźć noclegi z bezpłatnym odwołaniem.

Miliony opinii

Miliony opinii

Sprawdź oceny bazujące na milionach opinii prawdziwych gości.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kraków)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
2 gości, 1 pokój
pon. 28.9.
wt. 29.9.

Kraków – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Polska – popularne miasta