Wynajem samochodów z Thrifty na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Szukaj ofert wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl i porównuj je.

Amman, Jordania - Queen Alia Intl (AMM)
28 wrz — 5 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Amman, Jordania - Queen Alia Intl (AMM)
czw. 28.9
Południe
czw. 5.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Samochody Małe

134 zł - 225 zł

Wszystkie typy samochodów

150 zł - 258 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 134 zł. 134 zł za dzień to 24% mniej niż średnia roczna cena (176 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Amman Queen Alia Intl, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 147 zł. 147 zł za dzień to 30% mniej niż średnia roczna cena (209 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Amman Queen Alia Intl, najdroższy miesiąc to Grudzień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 194 zł. 194 zł za dzień to 18% mniej niż średnia roczna cena (238 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Amman Queen Alia Intl, najdroższy miesiąc to Marzec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Thrifty

4,0
PrzeciętnyNa podstawie 1 zweryfikowanej opinii gościa
6,0Czystość
2,0Jakość a cena
8,0Odbiór/Zwrot
6,0Komfort


Wypożyczalnie Thrifty w pobliżu Lotnisko Amman Queen Alia Intl

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Thrifty w pobliżu lotniska Lotnisko Amman Queen Alia Intl, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Thrifty w pobliżu Lotnisko Amman Queen Alia Intl
Amman Head Office
+962 3 203 0313

Wynajem samochodu w Thrifty na Lotnisko Amman Queen Alia Intl: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl?

Samochód typu Compact to najczęściej wybierane auto w Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl. Jednym z powodów jest jego cena wynajmu, wynosząca średnio 175 zł za dzień. 36% użytkowników momondo decyduje się na tę klasę, warto jednak pamiętać, aby odpowiednio dobrać typ samochodu do naszych potrzeb.

Gdzie znajdę oddział Thrifty na lotnisku lotnisko Amman Queen Alia Intl?

lotnisko Amman Queen Alia Intl – to znajdująca się najbliżej lotniska Amman Head Office wypożyczalnia samochodów Thrifty. Numer telefonu wypożyczalni to: +962 3 203 0313.

Czy Thrifty oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Amman Queen Alia Intl (AMM)?

Tak, Thrifty ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Amman Queen Alia Intl (AMM).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Ammanu)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.